x

Koronawirus

"Food Service" i OuiChef.pl wspólnie z ForRest Projekt oraz partnerami chcą wam pomóc przetrwać w nowej, trudnej rzeczywistości, w której funkcjonują obecnie restauracje i cały świat gastronomii. Publikujemy tu konkretne wskazówki, jak radzić sobie ze skutkami pandemii w branży HoReCa, gdzie szukać finansowego wsparcia, jak się komunikować z klientami, pracownikami czy kontrahentami. Na bieżąco informujemy was o zaleceniach rządu i je komentujemy. Wszystkie treści przygotowaliśmy wraz z naszymi ekspertami całkowicie pro bono. Poznajcie ich:

Matias Glusman - Ekspert

Beverage & HoReCa Consultant. Wine Educator (WSET) & Certified Water Sommelier. Posiada także tytuł Sake Educator jako jedyna osoba w Europie Środkowo-Wschodniej oraz jest sędzią International Taste Awards w Brukseli. Polak z pochodzenia, urodzony w Argentynie, kształcił się w Wielkiej Brytanii, a w Polsce mieszka od 2004 r.

Marcin Koch - EKSPERT ForRest Projekt

Restaurator, współwłaściciel m.in. restauracji Bazar Kocha. Oprócz znajomości branży gastronomicznej ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako manager w firmach międzynarodowych, głównie w obszarze sprzedaży i marketingu. Studiował ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Absolwent paryskiej Le Cordon Bleu.

Hanna Dąbrowska - EKSPERT ForRest Projekt

Praktyk w zarządzaniu pracownikami z 25-letnim doświadczeniem gastronomicznym. Jest wsparciem dla powstających i działających projektów gastronomicznych. Zawsze blisko klienta. Jej entuzjazm do pracy równoważy rozsądek w szukaniu optymalnych rozwiązań. Absolwentka filologii na UW oraz studiów podyplomowych z zarządzania na SGGW.

Magdalena Pyszczek - EKSPERT ForRest Projekt

W branży gastronomicznej zajmuje się kosztami i optymalizacją produkcji. Tworzy skuteczne narzędzia do analizy i kontroli finansowej. Doskonale łączy humanistyczne wykształcenie z zacięciem badawczym. Absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego

Michał Włodarczyk - EKSPERT

Adwokat w zespole prawa pracy Kancelarii BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu szeroko pojętego prawa pracy. Doradza przedsiębiorcom w zakresie prawno-pracowniczych aspektów ich działalności gospodarczej, jak również reprezentuje pracodawców w sądach pracy.

Fika Biznes - Ekspert

Agnieszka Borek i Marta Panfil to dwie przyjaciółki związane z gastronomią od ponad 9 lat. Doświadczenie w marketingu i komunikacji w social mediach zdobyły w Polsce i za granicą. Obecnie w portfolio mają niespełna 50 znanych marek restauracyjnych w całej Polsce. Agnieszka zajmuje się kreacją i rozwiązaniami marketingowymi, Marta zaś reklamą w social mediach, e-mail marketingiem i konwersją zamówień.

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej