x

Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356).
Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Riesling, Pinot & Co. - degustacja stolikowa win niemieckich

Kategoria: Wino    07.03.2023

Niemiecki Instytut Wina zaprasza do bezpłatnego udziału w Riesling, Pinot & Co. - największej stolikowej degustacji niemieckich win. Podczas imprezy, która odbędzie się 14 kwietnia w Warszawie, swoją ofertę zaprezentuje blisko 30 niemieckich producentów i polskich importerów.

Niemiecki Instytut Wina zaprasza do bezpłatnego udziału w Riesling, Pinot & Co. - największej stolikowej degustacji niemieckich win. Fot. materiały prasowe
Niemiecki Instytut Wina zaprasza do bezpłatnego udziału w Riesling, Pinot & Co. - największej stolikowej degustacji niemieckich win. Fot. materiały prasowe
Wśród wystawców będą winiarze, którzy poszukują możliwości współpracy z polskimi importerami oraz polscy importerzy, którzy przedstawią oferowane przez siebie niemieckie wina.

Wydarzenie jest doskonałą okazją na odkrycie dominujących trendów w niemieckim winiarstwie, a towarzyszyć mu będą również warsztaty MasterClass. Tym razem podczas komentowanej degustacji "The Others" zaprezentowane będą wina innych wiodących niemieckich odmian winorośli, tj. wszystkich poza rieslingiem. MasterClass poprowadzi Lars Daniëls MV, redaktor naczelny "Perswijn", wiodącego holenderskiego magazynu o winie, ambasador niemieckich win  uhonorowany tytułem Riesling Fellow.

Niemiecki Instytut Wina zaprasza do udziału w degustacji branżę winiarską, sommelierów, właścicieli restauracji, sklepów z winami, importerów wina, dziennikarzy oraz bloggerów winiarskich i kulinarnych.

Szczegóły
13 kwietnia 2023, godz. 12.30-17.00
Miejsce: Reduta Banku Polskiego, ul. Bielańska 10, 00-085 Warszawa
Link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/rieslingpinotco2023/
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Niemiecki Instytut Wina organizuje degustację Riesling, Pinot & Co.  Grafika: materiały prasowe
Niemiecki Instytut Wina organizuje degustację Riesling, Pinot & Co. Grafika: materiały prasowe

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Nowe kierunki rozwoju i nowe kategorie roślinnych produktów [PODCAST]

Jak zmienia się rynek roślinnych zamienników produktów odzwierzęcych? Czego możemy się spodziewać na wegańskich talerzach w niedalekiej przyszłości? Rozmawiamy o tym z Katarzyną Sałatą, przedstawicielką kampanii RoślinnieJemy.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej