x

Jak obniżyć rachunki? Pyszne.pl oferuje restauracjom darmowe audyty

Kategoria: Twój biznes - oferta    23.02.2023

Rosnące opłaty za prąd czy gaz są dla branży gastronomicznej dużym wyzwaniem. Wielu właścicieli lokali, spodziewając się kolejnych podwyżek, poszukuje sposobów na zmniejszenie codziennych kosztów. W znalezieniu oszczędności mogą pomóc darmowe audyty, które serwis Pyszne.pl oferuje swoim partnerom.

W znalezieniu oszczędności mogą pomóc darmowe audyty, które serwis Pyszne.pl oferuje swoim partnerom. Fot. materiały prasowe
W znalezieniu oszczędności mogą pomóc darmowe audyty, które serwis Pyszne.pl oferuje swoim partnerom. Fot. materiały prasowe
Wzrost cen za energię elektryczną czy gaz oraz podwyżki innych rachunków stawiają wielu właścicieli lokali gastronomicznych przed koniecznością cięcia kosztów. Często to jedyna droga do tego, by móc kontynuować działalność.

W znalezieniu wydatków, jakie w danej firmie da się ograniczyć, mogą pomóc audyty: energetyczny, gazowy, ciepła czy nawet usług telekomunikacyjnych. Badania są dostępne w ofercie sklepu partnerskiego Pyszne.pl i – co najważniejsze – serwis oferuje je za darmo.

Na czym to polega?
Na przykładzie audytu energetycznego – w ramach bezpłatnej usługi Pyszne.pl dokona analizy kosztów energii elektrycznej, poświęcając uwagę tym urządzeniom, które mogą generować największe koszty. Wśród nich jest m.in. wentylacja, klimatyzacja, maszyny chłodzące i inne.

W oparciu o zgromadzone informacje, przedsiębiorcy otrzymają dokładne wyliczenia dotyczące ponoszonych kosztów i ofertę najniższych stawek, jakie obecnie mogą płacić. Dzięki audytowi wysokość kwot, które znajdą się na fakturach za energię elektryczną, może zostać obniżona nawet o ok. 30 procent ich miesięcznej wartości.

Zysk możliwy już po 30 dniach
Za sprawą rozwiązań dostępnych w ofercie sklepu partnerskiego Pyszne.pl, możliwa jest również redukcja opłaty mocowej, doliczanej od dwóch lat do rachunków odbiorców prądu. Audyt umożliwia też zmniejszyć opłaty dystrybucyjne przez optymalizację stawek dla poszczególnych grup taryfowych. Realne, finansowe skutki audytu, przedsiębiorcy i właściciele lokali mogą odczuć już po 30 dniach, choć najważniejsze są w tym wypadku efekty długofalowe.

– Zauważamy spowolnienie w branży, którego jedną z bezpośrednich przyczyn są rosnące ceny, nie tylko surowców i produktów spożywczych, ale także usług, prądu, wody czy gazu. Naszym celem w Pyszne.pl jest wspieranie partnerów restauracyjnych i oferowanie im jak największej wartości dodanej z naszej współpracy. Mamy ciągły kontakt z przedsiębiorcami i chcemy dawać im narzędzia, których potrzebują. Dlatego oferujemy usługę nieodpłatnego audytu energetycznego oraz inne narzędzia, które pomogą zaoszczędzić na kosztach codziennej, bieżącej działalności restauracji – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Płać mniej za telefon, Internet, terminal i gaz
Kolejną obciążającą restauratorów opłatą, którą można zmniejszyć dzięki ofercie Pyszne.pl, jest cena za gaz. Prowadzący działalność otrzymują możliwość przeprowadzenia darmowego audytu, pomagającego odnaleźć najlepsze rozwiązania dla ich firmy.

Jedną z opcji do wyboru jest stały kontrakt. Wieloletnia umowa na dostarczenie gazu może nas zabezpieczyć przed nagłym wzrostem cen i wahaniami na rynku nawet przez 10 lat.

Oprócz audytu energetycznego i gazowego, sklep partnerski Pyszne.pl oferuje też pomoc w zmniejszeniu rachunków, które przedsiębiorcy ponoszą za telefon, Internet, oraz stałych kosztów związanych z korzystaniem z terminala płatniczego. Wybór odpowiednich taryf z pomocą partnerów Pyszne.pl pomoże zoptymalizować koszty i ułatwi prowadzenie działalności zarówno małym, jak i dużym restauratorom.

 

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Multi Ice Group: mamy najwięcej punktów z lodami w Polsce

Radosław Charubin, prezes Multi Ice Group - operatora "u Lodziarzy" i "LodyBonano" zdradza między innymi, jak firma pracuje nad rentownością biznesu przez cały rok, nie tylko w sezonie wiosenno-letnim. Opowiada też o nowych konceptach, które buduje firma, jak Crazy Dog i BuBu Bubble Tea.

iVario od RATIONAL: prawdziwy przełom w restauracyjnej kuchni

Niezliczone brudne garnki i patelnie, różne wyposażenie kuchni do mise en place i obsługi, zajmowanie miejsca przez frytownice i trzony kuchenne - według firmy RATIONAL, specjalisty w zakresie przygotowywania gorących potraw, to wszystko należy już do przeszłości dzięki iVario.

Convotherm mini: mały piec o ogromnych możliwościach

Nowy Convotherm mini to profesjonalny piec konwekcyjno-parowy przeznaczony przede wszystkim do małych lokali gastronomicznych, którym zależy na oszczędności miejsca oraz energii elektrycznej, a jednocześnie na maksymalnej funkcjonalności.

Zdrowa Krowa: do mięsa podchodzimy odpowiedzialnie [WYWIAD]

Zdrowa Krowa to sieć restauracji, w której w roli głównej występuje wołowina, choć wegetarianie też znajdą w niej coś dla siebie. O szczegółach biznesu i projektu franczyzowego opowiada Robert Kuc, CEO sieci.

Akademia Bidfood dzieli się wiedzą kulinarną i biznesową

Szkolenia dla gastronomii, doradztwo kulinarne, najnowsze trendy gastronomiczne - to główne obszary działania Akademii Bidfood, która powstała na bazie wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia Bidfood Farutex.

Fit Cake: jesteśmy nawigatorem rynku zdrowych słodyczy [WYWIAD]

Fit Cake jest prekursorem w dziedzinie fit deserów oferowanych w cukierniach. Firma stworzyła sieć lokali nazywanych nie-cukierniami, czy fit kawiarniami, które stanowią teraz osobną kategorię w gastronomii. O filozofii firmy oraz jej planach opowiada Rafał Kościuk, właściciel franczyzy Fit Cake.

Inne kategorie

Podcasty

Nowe kierunki rozwoju i nowe kategorie roślinnych produktów [PODCAST]

Jak zmienia się rynek roślinnych zamienników produktów odzwierzęcych? Czego możemy się spodziewać na wegańskich talerzach w niedalekiej przyszłości? Rozmawiamy o tym z Katarzyną Sałatą, przedstawicielką kampanii RoślinnieJemy.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej