x

Cukiernia Sowa w Toruniu po metamorfozie

Kategoria: Miejsca    07.02.2023

Cukiernia i Restauracja Sowa na Rynku Staromiejskim w Toruniu przeszła metamorfozę. Torunianie i turyści można teraz konsumować torty, serniki, tarty, kawę i lunche w nowoczesnym, designerskim wnętrzu.

Cukiernia i Restauracja Sowa w Toruniu o powierzchni ponad 230 mkw. przeszła metamorfozę. Fot. materiały prasowe
Cukiernia i Restauracja Sowa w Toruniu o powierzchni ponad 230 mkw. przeszła metamorfozę. Fot. materiały prasowe
Cukiernia i Restauracja Sowa w Toruniu ma znakomitą lokalizację – działa na Rynku Staromiejskim od 2013 r. Lokal o powierzchni ponad 230 mkw. przeszedł właśnie metamorfozę. Podzielono go na części kawiarnianą i restauracyjną, do których przylega w pełni wyposażone zaplecze z nowoczesnymi chłodniami i kuchnią. W przestrzeni dla gości dominuje nowoczesny design.

– Strategia rozwoju naszej sieci zakłada otwieranie nowych lokali, ale równie ważne jest dla nas utrzymanie najwyższego poziomu usług w tych już funkcjonujących na rynku. Rozbudowujemy asortyment, usprawniamy procesy logistyczne i odnawiamy wnętrza, aby nasi goście czuli się w nich komfortowo. Toruń jest jednym z 61 miast, w których mamy swoje lokale. Jesteśmy tu obecni od kilkunastu lat. Z powodzeniem prowadzimy tutaj zarówno siedem cukierni, jak i restaurację i apartamenty. Cieszymy się, że teraz ich standard będzie jeszcze wyższy – mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Cukiernia i Restauracja Sowa w Toruniu. Fot. materiały prasowe
Cukiernia i Restauracja Sowa w Toruniu. Fot. materiały prasowe
W lokalu Sowy w Toruniu można kupić torty, kostki, serniki, tarty, pączki, eklery. W ofercie są także lody rzemieślnicze, ręcznie robiona galanteria czekoladowa i kawa z własnej palarni Sowy. Dostępny jest również segment wytrawny „Sowa lunchowa”, czyli kanapki, pasty i sałatki przygotowywane według autorskich receptur firmy. Od poniedziałku do piątku w lokalu serwowane są lunche. Menu jest zmieniane dwa razy w roku, dzięki temu oferuje dania sezonowe na bazie produktów od sprawdzonych dostawców.

Restauracja Sowa w Toruniu dysponuje winiarnią, a latem zaprasza gości do kameralnego patio zaaranżowanego w stylu włoskim. Lokal sprawdza się jako przestrzeń do organizacji imprez, zarówno kameralnych, jak i większych spotkań nawet na 20 osób.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Wina Dajcie w Rzeszowie: goście chcą być zaskakiwani

Rzeszowska restauracja Wina Dajcie zajęła III miejsce w plebiscycie gości ostatniej edycji festiwalu Restaurant Week.Jak się przygotować do takiego wydarzenia i jak osiągnąć sukces - o tym rozmawiamy z Waldemarem Kaczmarkiem, właścicielem konceptu.

Wystawa "Special ingredient" w warszawskim Sakebar by Nobu

Do 24 marca w warszawskim Sakebar by Nobu można oglądać wystawę "Special ingredient". Ten artystyczno-kulinarny projekt jest efektem kilkumiesięcznej współpracy artystki Agnieszki Stopyry i Nobu Hotel Warsaw.

Brać - pierwszy w Warszawie wine bar z tylko polskimi winami

Działający w Porcie Praskim Brać to pierwszy w stolicy wine bar serwujący jedynie polskie wina. Właściciele chcą przybliżyć gościom świat wciąż niedocenianego rodzimego winiarstwa, więc stawiają również na edukację, organizując degustacje i spotkania z winiarzami.

Sushi Soul w Warszawie - japońska klasyka z nowoczesnym twistem według Mariusza Melcera

Sushi Soul to działająca od niedawna w mokotowskim Forcie Piłsudskiego restauracja, której współwłaścicielem jest szef kuchni Mariusz Melcer, znany z warszawskiego Sakana Sushi Bar.

Nowa marka Carat Kebab - Sheesha Bar. Pierwszy lokal - w Elblągu

W portfolio firmy 7 Street Łukasz Błażejewski pojawiła się marka lokali Carat Kebab - Sheesha Bar. Serwuje tradycyjny kebab i jego autorskie warianty, np. z miętą i bałkańskim serem.

So Coffee z nowymi lokalami na lotnisku Warszawa/Modlin

Oferta gastronomiczna lotniska w Modlinie poszerzyła się o lokale zarządzane przez grupę Lagardère Travel Retail. Do dyspozycji pasażerów oddano foodvenience’owy sklep 1Minute Smacznego! i dwie kawiarnie So Coffee w nowej odsłonie.

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej