x

Konkurs Heinz Selection dla burgerowni niesieciowych

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    13.01.2023

Heinz Selection to globalny program kierowany do burgerowni niesieciowych, które zrzeszają poniżej 5 punktów pod tą samą nazwą. Kwalifikacja do konkursu lokali przygotowujących i sprzedających burgery potrwa do 5 lutego. Finał odbędzie się na Gastrotargach SMAKKI w Warszawie - 25 marca 2023 roku.

Dołączając do Heinz Selection burgerownie stają się częścią globalnego programu partnerskiego z dostępem do:
• unikatowych produktów Heinz
• różnorodnych materiałów brandowanych
• markowych wydarzeń i nowych doświadczeń
• widoczności w mediach
• wiedzy i ekspertyzy globalnej marki Heinz.

JAK DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU?
Selekcja składa się z 3 etapów:
1. Kwalifikacja na podstawie formularza zgłoszeniowego do 05.02.2023 r.
2. Półfinały regionalne 27.02-10.03.2023 r.
3. Finał na podstawie konkursu na Gastrotargach SMAKKI – 25.03.2023 r.

FINAŁ
Finał konkursu odbędzie się 25 marca 2023 roku podczas Gastrotargów SMAKKi w warszawskim EXPO XXI. Zadaniem 20 finalistów będzie przygotowanie swojego flagowego burgera. Obowiązkowe będzie użycie sosu Heinz przy wykorzystaniu sprzętu partnera głównego.

Kryteria oceny to przede wszystkim smak i wygląd, ale także sposób pracy przygotowującego. Spośród 20 burgerowni w finale wyłonionych zostanie 10 zwycięzców, którzy zostaną objęci programem HEINZ Selection.
Komisją konkursową będzie międzynarodowe Jury z udziałem gościa specjalnego – znanego influencera. W jej składzie pojawią się również: doradca kulinarny dla Kraft Heinz Polska, dwóch doradców Kraft Heinz z zagranicy oraz eksperci partnerów.

KLIKNIJ TUTAJ, BY WYPEŁNIĆ FORMULARZ!

 

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Za nami pierwsze warsztaty less waste organizowane przez Foodsi

Marka Foodsi rozpoczęła cykl warsztatów "Rozwiązania less waste dla branży gastronomicznej". Pierwsze spotkanie zorganizowano 26 stycznia w Comfort Food Studio w warszawskiej Hali Koszyki. Uczestniczyli w nim przedstawiciele stołecznych restauracji, piekarni oraz cukierni.

Dominika Kowalska Mistrzynią Polski Barista, Natalia Kwiatkowska najlepsza w Mistrzostwach Brewers Cup

Dominika Kowalska okazała się najlepszą polską baristką, zaś pierwsze miejsce w zawodach Brewers Cup zdobyła Natalia Kwiatkowska, która wywalczyła także tytuł wicemistrzyni Polski Barista.

Strajk kurierów Pyszne.pl. Czy rzeczywiście do niego doszło?

W części miast kurierzy Pyszne.pl mieli w piątek 3 lutego nie wyjść na ulice, aby dowieźć zamówione jedzenie. - Informacje o ewentualnej akcji protestacyjnej dotyczą tylko kilku lokalizacji - twierdzi firma. Odpowiada także na postulaty kurierów.

W marcu finał konkursu HEINZ Selection

Finał konkursu HEINZ Selection odbędzie się 25 marca 2023 roku podczas SMAKKi Gastrotargi w Warszawie. Zadaniem 20 finalistów będzie przygotowanie swojego flagowego burgera z wybranym sosem HEINZ.

Zespół MAKRO Polska wyróżniony certyfikatem "HR Najwyższej Jakości 2023"

Zespół MAKRO Polska po raz kolejny otrzymał certyfikat "HR Najwyższej Jakości." Nagroda ta przyznawana w ramach badania polityki i projektów HR przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami jest potwierdzeniem najwyższych standardów zarządzania zasobami ludzkimi.

"Ciao Italia" - cykl edukacyjny dla restauratorów

W styczniu MAKRO Polska wystartowało z bezpłatnym cyklem edukacyjnym "Ciao Italia" skierowanym do przedstawicieli branży HoReCa. Warsztaty dotyczą kuchni włoskiej.

Inne kategorie

Podcasty

Nowe kierunki rozwoju i nowe kategorie roślinnych produktów [PODCAST]

Jak zmienia się rynek roślinnych zamienników produktów odzwierzęcych? Czego możemy się spodziewać na wegańskich talerzach w niedalekiej przyszłości? Rozmawiamy o tym z Katarzyną Sałatą, przedstawicielką kampanii RoślinnieJemy.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej