x

Premiumizacja vs. inflacja - II spotkanie branżowe z cyklu Food Working

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    11.01.2023

Food and Design zaprasza na II spotkanie branżowe z cyklu Food Working. Jego temat to "Premiumizacja vs. Inflacja".

Food Working to cykl spotkań branżowych organizowanych w ramach projektu Food and Design. Podczas wydarzeń specjaliści z różnych dziedzin dyskutują na temat zmian, trendów i rozwoju sektora food w Polsce i na świecie.

Twórcy projektu zapraszają na kolejne spotkanie z tej serii, które odbędzie się 26 stycznia o godz. 18:00 w Studiu Od kuchni przy ul. Chodakowskiej 12 w Warszawie. Temat spotkania to „Premiumizacja vs. inflacja w branży food”.
Gośćmi specjalnymi będą: Antoine Azaïs, dyrektor Project Warszawa, Agata Latanowicz, specjalistka ds. strategii marketingowej w Lidl Polska, Mateusz Tryjanowski, head of marketing & e-commerce w HAYB, Marcin Wawrzeń, country manager Restaurant Club. W spotkaniu weźmie również udział pomysłodawczyni projektu Food and Design oraz CEO agencji kreatywnej Od kuchni – Magda Malutko.

– U progu nowego roku, w czasie utrzymującej się wysokiej inflacji, nie mogliśmy pominąć tego tematu w kalendarium spotkań z serii Food Working. Czym jest produkt premium w świecie kryzysu ekonomicznego? Jak inflacja wpływa na zachowanie konsumentów? A może wyniesiemy coś pozytywnego z tego doświadczenia? Już wkrótce poznamy odpowiedzi na te pytania – komentuje Magda Malutko.

Na spotkanie z cyklu Food Working zaproszone są zarówno osoby zawodowo związane z branżą food, jak i pasjonaci chcący zgłębić wiedzę na temat rynku FMCG czy HoReCa. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie foodanddesign.pl/food-working/. Liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej informacji o projekcie na: www.foodanddesign.pl.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Prezentacja "Wines of Argentina" - po raz pierwszy w Warszawie

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się prezentacja win organizowana przez Wines of Argentina. Imprezę zaplanowano na 15 marca w Muzeum POLIN w Warszawie.

Kulinarny Puchar Polskiego Mięsa Wieprzowego i Wołowego

10 marca br. w Instytucie Kulinarnym Transgourmet odbędzie się 1. Kulinarny Puchar Polskiego Mięsa Wieprzowego i Wołowego. Celem konkursu jest przede wszystkim zaprezentowanie jakości oraz walorów smakowych polskiego mięsa.

Riesling, Pinot & Co. - degustacja stolikowa win niemieckich

Niemiecki Instytut Wina zaprasza do bezpłatnego udziału w Riesling, Pinot & Co. - największej stolikowej degustacji niemieckich win. Podczas imprezy, która odbędzie się 14 kwietnia w Warszawie, swoją ofertę zaprezentuje blisko 30 niemieckich producentów i polskich importerów.

Targi EuroGastro

28-30 marca odbędzie się 26. edycja najważniejszych w Europie Międzynarodowych Targów Rozwiązań dla Branży HoReCa, czyli EuroGastro. To wydarzenie nie tylko integruje sektor, ale również otwiera go na innowacje.

Expo Sweet 2023

Ponad 150 najważniejszych europejskich firm z branży cukierniczej, lodziarskiej, piekarskiej i HoReCa, 3 olbrzymie hale wystawiennicze, ponad 25 tys. odwiedzających... to tylko część tego, co przygotowali organizatorzy największych targów cukierniczo-lodziarskich w Polsce - Expo Sweet 2023.

Madrid Fusión Alimentos de España

Targi Madrid Fusión Alimentos de España po raz kolejny zostaną zorganizowane w madryckim centrum kongresowym IFEMA, gdzie na potrzeby wydarzenia wygospodarowano powierzchnię ponad 25 000 mkw. Impreza potrwa od 23 do 25 stycznia 2023 roku.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0. Restauratorka Alicja Than o optymalizacji kosztów biznesu gastronomicznego [PODCAST]

W jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia biznesu gastronomicznego w obliczu rosnącej inflacji oraz jak przetrwać na rynku, nie tracąc klientów i nie rezygnując z jakości - rozmawiamy o tym z Alicją Than, właścicielką lokali Izumi Sushi, Kago, Kiseki, Omakase, Matcha Bistro & Bar w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej