x

Madrid Fusión Alimentos de España

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    22.12.2022

Targi Madrid Fusión Alimentos de España po raz kolejny zostaną zorganizowane w madryckim centrum kongresowym IFEMA, gdzie na potrzeby wydarzenia wygospodarowano powierzchnię ponad 25 000 mkw. Impreza potrwa od 23 do 25 stycznia 2023 roku.

Kongres w stolicy Hiszpanii jak zawsze zaoferuje przegląd trendów, które będą kształtować przyszłość gastronomii w najbliższym czasie. Ta edycja imprezy przyciągnie do Madrytu restauratorów i szefów kuchni z różnych zakątków globu.

Na scenie pojawią się m.in: Poul Andrias Ziska z dwugwiazdkowej restauracji Koks na Wyspach Owczych, Virgilio Martínez, Pía León i Malena Martínez (Proyecto Mil, Peru), Konstantin Filippou (restauracja Konstantin Filippou **, Austria) oraz najmłodszy włoski szef kuchni nagrodzony dwiema gwiazdkami Michelin Massimiliano Alajmo (Le Calandre).

Wśród zaproszonych gości znalazła się także silna reprezentacja hiszpańskich szefów kuchni: Dabiz Muñoz, bracia Joan, Josep i Jordi Roca, Quique Dacosta, Ángel León, Ricard Camarena, Andoni Aduriz, Oriol Castro, Eduard Xatruch i Mateu Casañas, Alberto Ferruz, Nandu Jubany, Aitor Arregi, Pedrito Sánchez oraz Álvaro Salazar i María Cano.

Madrid Fusion, jeden z największych na świecie kongresów branży gastronomicznej, odbywa się w stolicy Hiszpanii od 2003 roku. Początkowo w Palacio Municipal de Congresos, Campo de las Naciones, a od 2020 roku - w halach Institución Ferial de Madrid (IFEMA). Edycja 2021 z uwagi na obostrzenia spowodowane pandemią została zorganizowana w modelu hybrydowym w marcu, a nie jak zawsze w styczniu. Goście nieuczestniczący w kongresie stacjonarnie mogli oglądać wybrane wydarzenia za pośrednictwem internetu.

Edycja 2022 pobiła rekord frekwencji. W imprezie uczestniczyło 16 500 gości i dziennikarzy z całego świata. Sprzedaż biletów na tegoroczny Madrid Fusion już się rozpoczęła. Można je kupić za pośrednictwem strony internetowej kongresu.

 

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Prezentacja "Wines of Argentina" - po raz pierwszy w Warszawie

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się prezentacja win organizowana przez Wines of Argentina. Imprezę zaplanowano na 15 marca w Muzeum POLIN w Warszawie.

Kulinarny Puchar Polskiego Mięsa Wieprzowego i Wołowego

10 marca br. w Instytucie Kulinarnym Transgourmet odbędzie się 1. Kulinarny Puchar Polskiego Mięsa Wieprzowego i Wołowego. Celem konkursu jest przede wszystkim zaprezentowanie jakości oraz walorów smakowych polskiego mięsa.

Riesling, Pinot & Co. - degustacja stolikowa win niemieckich

Niemiecki Instytut Wina zaprasza do bezpłatnego udziału w Riesling, Pinot & Co. - największej stolikowej degustacji niemieckich win. Podczas imprezy, która odbędzie się 14 kwietnia w Warszawie, swoją ofertę zaprezentuje blisko 30 niemieckich producentów i polskich importerów.

Targi EuroGastro

28-30 marca odbędzie się 26. edycja najważniejszych w Europie Międzynarodowych Targów Rozwiązań dla Branży HoReCa, czyli EuroGastro. To wydarzenie nie tylko integruje sektor, ale również otwiera go na innowacje.

Expo Sweet 2023

Ponad 150 najważniejszych europejskich firm z branży cukierniczej, lodziarskiej, piekarskiej i HoReCa, 3 olbrzymie hale wystawiennicze, ponad 25 tys. odwiedzających... to tylko część tego, co przygotowali organizatorzy największych targów cukierniczo-lodziarskich w Polsce - Expo Sweet 2023.

Premiumizacja vs. inflacja - II spotkanie branżowe z cyklu Food Working

Food and Design zaprasza na II spotkanie branżowe z cyklu Food Working. Jego temat to "Premiumizacja vs. Inflacja".

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0. Restauratorka Alicja Than o optymalizacji kosztów biznesu gastronomicznego [PODCAST]

W jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia biznesu gastronomicznego w obliczu rosnącej inflacji oraz jak przetrwać na rynku, nie tracąc klientów i nie rezygnując z jakości - rozmawiamy o tym z Alicją Than, właścicielką lokali Izumi Sushi, Kago, Kiseki, Omakase, Matcha Bistro & Bar w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej