x

Foodsi - ratuj jedzenie i zarabiaj na tym, co się nie sprzedało!

Kategoria: Produkty    28.10.2022

Foodsi to polska aplikacja, dzięki której lokale oraz użytkownicy mogą codziennie uratować przed zmarnowaniem pyszne jedzenie i inne produkty.

Foodsi to polska aplikacja, dzięki której lokale oraz użytkownicy mogą codziennie uratować przed zmarnowaniem pyszne jedzenie i inne produkty. Zdjęcie: materiały prasowe
Foodsi to polska aplikacja, dzięki której lokale oraz użytkownicy mogą codziennie uratować przed zmarnowaniem pyszne jedzenie i inne produkty. Zdjęcie: materiały prasowe
Idea jest prosta: jeśli nie uda się danego dnia sprzedać wszystkiego w lokalu, to wystarczy poprzez Foodsi wystawić paczki-niespodzianki i zaprosić do siebie klientów z okolicy. Dzięki temu sklepy, restauracje, piekarnie czy kwiaciarnie zyskują nowych odbiorców, minimalizują straty i razem pomagają środowisku.

Już ponad 3 500 lokali dołączyło do akcji niemarnowania, a użytkownicy uratowali ponad milion paczek! Aplikacja działa w całej Polsce, przede wszystkim w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.

Obsługa Foodsi jest prosta i intuicyjna nie tylko dla użytkowników, ale także dla lokali. Wystawienie paczki to kilka kliknięć. Można je dodawać na bieżąco lub cyklicznie. Wystarczy wybrać liczbę paczek, dzień oraz godziny, w których klienci mogą je odebrać i gotowe! Zostań Partnerem Foodsi i zarabiaj na tym, co się nie sprzedało.

 

Autor tekstu: *** Promocja ***

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej