x

Monin Cup Poland 2022 - piąta edycja barmańskiego konkursu

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    12.10.2022

Finał 5 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego Monin Cup Poland 2022 odbędzie się 17 października w lokalu NINE's Restaurant & Sport Bar w Warszawie.

MONIN CUP POLAND 2022 to konkurs dla barmanów w wieku od 18 do 27 lat, zarówno tych, którzy pracują w tym zawodzie od dawna, jak i dla tych, którzy dopiero stawiają w nim pierwsze kroki. Kandydaci wybrani w ramach eliminacji wezmą udział w ogólnopolskim finale w październiku. Aplikacje konkursowe przyjmowane będą do 17 września 2022 r., zaś zawody odbędą się 17 października w lokalu NINE's Restaurant & Sport Bar, w Warszawie. Ich zwycięzca otrzyma tytuł polskiego Monin Cup Mastera 2022 i będzie reprezentować Polskę w globalnym finale Monin Cup we Francji.

18 finalistów, dwa zadania
Podczas eliminacji wyłonionych zostanie 18 najlepszych barmanów, którzy następnie zawalczą w finale o tytuł MONIN Cup Master Polska 2022. W finale zawodnicy będą musieli zmierzyć się z dwoma wyzwaniami. Pierwszym z nich będzie tak zwany blind test polegający na rozpoznaniu 10 wybranych losowo smaków produktów MONIN. Następnie, drugim etapem będzie stworzenie wyjątkowego koktajlu, z wykorzystaniem syropów i puree MONIN.

Niezapomniane chwile zamienione w koktajl
Tegoroczna edycja konkursu przebiegać będzie pod hasłem przewodnim, „Sharing Memorable Moments” (ang. Dzielenie się niezapomnianymi chwilami). Uczestnicy będą musieli nie tylko wykazać się umiejętnościami, ale także kreatywnością. Zgodnie z wytycznymi organizatorów zwycięski koktajl ma pobudzać zmysły, zapadać w pamięć i jednocześnie być unikatowym. Występowi barmanów przyglądać się będzie jury, które oceni zawodników pod kątem m.in. autoprezentacji i komunikacji. Ocenie podlegać będzie także smak i wygląd samych koktajli.

Organizatorem konkursu jest wyłączny dystrybutor naturalnych produktów MONIN w Polsce, SCM Sp. z o. o. Firma posiada w swoim portfolio szeroką gamę syropów premium, puree owocowych, sosów i likierów.
Zapisy na eliminacje przyjmowane są pod adresem https://moninpolska.pl/blog/monincup/. Więcej na temat samego konkursu przeczytać można także na stronie https://moninpolska.pl/blog/konkurs-monin-cup-2022/Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Foodtech.ac 2022

Szóstą edycję akceleratora Foodtech.ac, która odbędzie się 8 grudnia, zwieńczy Demo Day. To święto wszystkich startupów, inwestorów, osób i firm, które widzą potrzebę zmiany sposobu, w jaki żyjemy i się odżywiamy oraz możliwość ogromnych inwestycji w ten rynek.

Wow Fest Christmas 2022

To już piąta edycja świątecznego festiwalu Wow Fest Christmas - impreza odbędzie się w 10-11 grudnia w warszawskiej Hali Koszyki.

SMAKKi GASTROTARGI

SMAKKi GASTROTARGI odbędą się 23-25 marca 2023 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Poza ofertą innowacyjnych produktów i rozwiązań dla gastronomii odwiedzający otrzymają solidną porcję praktycznej wiedzy, która pomoże odnaleźć się w trudnych okolicznościach biznesowych.

Taste The Wine - polska kolacja degustacyjna w Concordia Taste

Winiarskie perełki z trzech polskich winnic będą główną atrakcją Taste The Wine - polskiej kolacji degustacyjnej, która 24 listopada odbędzie się w poznańskiej restauracji Concordia Taste. W programie także aukcja charytatywna dzieł sztuki na… butelkach i fotografii z winobrania.

Targi HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO®

Ponad 250 wystawców zaprezentuje produkty, sprzęt i rozwiązania niezbędne w restauracji czy hotelu podczas targów HORECA®/ GASTROFOOD/ ENOEXPO®, które odbędą się 16-18 listopada w EXPO Kraków.

Whisky Live Warsaw 2022

Festiwal Whisky Live Warsaw powraca! 28 i 29 października na gości imprezy czekać będą wyjątkowe sesje degustacyjne masterclass oraz rekordowa liczba wystawców.

Inne kategorie

Podcasty

Nowe kierunki rozwoju i nowe kategorie roślinnych produktów [PODCAST]

Jak zmienia się rynek roślinnych zamienników produktów odzwierzęcych? Czego możemy się spodziewać na wegańskich talerzach w niedalekiej przyszłości? Rozmawiamy o tym z Katarzyną Sałatą, przedstawicielką kampanii RoślinnieJemy.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej