x

Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni w Domach Towarowych przy Marszałkowskiej

Kategoria: Miejsca    05.10.2022

Domy Towarowe Wars Sawa Junior przy Marszałkowskiej 104 to jeden z najlepszych adresów w Warszawie - kultowe miejsce z pierwszym centrum handlowym w Polsce. Swoją siedzibę otworzy tam kawiarnio-piekarnia Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni.

Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni. Zdjęcie: materiały prasowe
Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni. Zdjęcie: materiały prasowe
Domy Towarowe Wars Sawa Junior cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Warszawy i turystów - mieszczą się tam flagowe sklepy najbardziej lubianych światowych marek. Każdego dnia odwiedza je tysiące klientów. To idealnie skomunikowane miejsce (tuż przy dwóch stacjach metra) z doskonałą rozpoznawalnością.

- Gdy podpisaliśmy umowę na lokal w Domach Towarowych Wars Sawa Junior powiedziałem tylko: wow! - mówi Bartłomiej Rychcik, CEO Enata Bread (właściciel marki Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni). - Po kilku latach ciężkiej pracy, po konsekwentnym rozwoju sieci, po otwarciu sześćdziesięciu lokali na terenie całego kraju przyszedł czas na prawdziwą perełkę lokalizacyjną. Obecność naszej marki pod adresem Marszałkowska 104 potwierdza jej siłę, przebojowość i potencjał. Warto było poczekać na taki sukces - dodaje.

Kawiarnio-piekarnia Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni zajmie lokal o powierzchni 60 m kw. Każdego dnia na mieszkańców miasta i turystów będą czekać pachnące i smaczne wypieki: chleby, bułki, bagietki, kanapki, przekąski słodkie i słone, a także aromatyczna kawa (100% arabica premium z Brazylii), świeże soki i smoothies oraz produkty komplementarne (w tym dania gotowe) w ramach „Regału smakosza”. Wszystko w designerskim wnętrzu - dopasowanym do spotkań ze znajomymi czy pracy przy komputerze.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Cukiernia Sowa w Toruniu po metamorfozie

Cukiernia i Restauracja Sowa na Rynku Staromiejskim w Toruniu przeszła metamorfozę. Torunianie i turyści można teraz konsumować torty, serniki, tarty, kawę i lunche w nowoczesnym, designerskim wnętrzu.

Shitty Dinner w Warszawie. Sukces konceptu łączącego kolację ze spektaklem komediowym

Koncept najpierw zawitał do łódzkiej restauracji Ukryte Rzeki, a teraz święci triumfy w warszawskiej Mokolove. Shitty Dinner - połączenie eleganckiej kolacji z improwizowanym spektaklem komicznym - cieszy się ogromnym powodzeniem.

Warszawskie Butero - restauracja, w której rządzą masło i duch jedności

Butero to nowo otwarty lokal, którego wyróżnikiem jest wyrabiane na miejscu masło podawane w różnych wariantach smakowych. To jednak tylko jedna z wielu atrakcji konceptu otwarcie nawiązującego do kultury queer.

MOXO w Fabryce Norblina - restauracja i klub muzyczny w jednym (na miarę Nowego Jorku)

MOXO już otwarte! Lokal urządzony we wnętrzach zrewitalizowanej XIX-wiecznej Hali Odlewni Fabryki Norblina może się poszczycić najwyższym w Polsce barem, oryginalnym industrialnym wyposażeniem oraz menu w stylu Nikkei łączącym kuchnię japońską i peruwiańską. Wisienką na torcie jest muzyka na żywo.

Stolica Cafe - Bogdan Gałązka twórcą metamorfozy lokalu w warszawskim Kinie Iluzjon

Wystartowała już nowa kawiarnia w Kinie Iluzjon na Mokotowie - Stolica Cafe. Jej właścicielami są teraz doświadczony szef kuchni Bogdan Gałązka i jego wspólnik Piotr Wierzbowski. Zapowiadają, że pod ich rządami lokal stanie się miejscem spotkania kuchni i filmu.

Piotr Kędzierski "Kędzior" z własną restauracją w Warszawie. Pod Gigantami przyciąga i profesorów, i raperów

Znany dziennikarz i radiowiec Piotr Kędzierski otworzył własną restaurację - Pod Gigantami w Al. Ujazdowskich. Piękne pałacowe wnętrze, polska kuchnia z nowoczesnym twistem, doborowe towarzystwo i wizja właściciela - to atuty tego miejsca.

Inne kategorie

Podcasty

Nowe kierunki rozwoju i nowe kategorie roślinnych produktów [PODCAST]

Jak zmienia się rynek roślinnych zamienników produktów odzwierzęcych? Czego możemy się spodziewać na wegańskich talerzach w niedalekiej przyszłości? Rozmawiamy o tym z Katarzyną Sałatą, przedstawicielką kampanii RoślinnieJemy.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej