x

Winterhalter Polska partnerem Kongresu Szefów Kuchni i Restauratorów

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    21.09.2022

Jedną z najlepszych i najbardziej profesjonalnych imprez dla branży gastronomicznej jest Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów, którego kolejna edycja odbędzie się 12 października 2022 roku w hali EXPO XXI w Warszawie. Winterhalter Polska wszedł w prestiżową rolę partnera wydarzenia.

Grafika: materiały prasowe
Grafika: materiały prasowe
W tym roku Winterhalter Polska mocno zaakcentuje swoją obecność podczas tak ważnego dla branży eventu, wchodząc w prestiżową rolę partnera wydarzenia. Oprócz obecności firmy Winterhalter wśród wystawców (stoisko nr 35) zaproszeni goście będą mogli spotkać się z przedstawicielami marki również w ramach paneli dyskusyjnych oraz prelekcji organizowanych na zarówno dużej, jak i małej scenie.

W dyskusji „Jak w nowoczesnej gastronomii zarządzać budżetem?” z ramienia Winterhalter glos zabierze Joanna Sobczyk, prezes zarządu, a Marcin Nowak i Eryk Jóźwiak, regionalni dyrektorzy sprzedaży poprowadzą bardzo ciekawą prezentację „Czy tanie zmywanie jest możliwe? Kilka prostych sposobów, aby zaoszczędzić przy zachowaniu najwyższej, profesjonalnej jakości.” Prelekcja odpowie na wiele pytań dotyczących obniżania kosztów zmywania w profesjonalnej gastronomii.
– Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów to dla nas bardzo ważne wydarzenie cyklicznie wpisujące się w kalendarz imprez, w których z sukcesem bierzemy udział – przyznaje Marcin Wajda, Dyrektor Marketingu i PR Winterhalter Polska.

Autor tekstu: Artykuł Sponsorowany

Zobacz także

Konferencja Plant-Powered Perspectives: o nadchodzących dynamicznych zmianach w branży spożywczej

Konferencja Plant-Powered Perspectives, największe wydarzenie poświęcone branży roślinnej w tej części Europy, odbędzie się po raz piąty 27 października w Warszawie. Zapewni przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości żywności.

Znamy uczestników "Czas na rybę!"

Po burzliwych obradach jurorzy zdecydowali, kto przyjedzie do Niemodlina na Opolszczyźnie, aby zaprezentować swój kunszt podczas V edycji Konkursu Kulinarnego "Czas na rybę!". Rywalizacja, która odbędzie się 1 i 2 października, jest nominowana do Kulinarnego Pucharu Polski 2023.

Transgourmet Foodservice i Selgros Cash & Carry łowią kulinarne talenty

Ruszyły eliminacje do Les Chefs en Or - polskiej edycji konkursu kulinarnego dla uczniów szkół gastronomicznych. Do 16 października chętni mogą zgłosić propozycję autorskiego dania rybnego poprzez formularz na stronie internetowej konkursu.

Next Day Studio - ruszamy od 2 listopada

Magazyny "Food Service", "Media Marketing Polska" oraz "Handel" łączą siły w kolejnej edycji projektu Next Day Studio. W każdą środę listopada poruszać będziemy tematy ważne z punktu widzenia pracowników i właścicieli gastronomii.

SushiMaster Class niebawem w kolejnych miastach Polski

Dotychczas przedstawiciele Grafen Europe (wraz z marką SUZUMO) pojawili się z warsztatami SushiMaster Class w Szczecinie, Poznaniu, Warszawie oraz Białymstoku. Kolejne wydarzenia już wkrótce!

Hiszpański szef Dabiz Muñoz ponownie zdobywa tytuł The Best Chef

Znamy listę 100 najlepszych szefów kuchni na świecie - ogłoszono ją podczas gali The Best Chef Awards powered by Perlage w Madrycie. Jedynym Polakiem w tym gronie jest Przemysław Klima, który uplasował się na 92 lokacie. Podczas gali przyznano też 12 nagród specjalnych. Sprawdźcie, kto je zdobył!

Inne kategorie

Podcasty

Koniec papierowego kubka jest bliski? [PODCAST]

Ekologia coraz mocniej oddziałuje na wszystkie sfery życia i powoli wkracza także tam, gdzie jeszcze nie tak dawno w ogóle o niej nie myślano - do kawiarni, restauracji, barów. Jak ekologicznie prowadzić gastronomię? Rozmawiamy o tym z Krzysztofem Rzymanem, właścicielem kawiarni STOR w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej