x

RATIONAL - profesjonalna instalacja urządzeń gwarancją optymalnej eksploatacji od pierwszego dnia

Kategoria: Twój biznes - oferta    05.09.2022

Pojawienie się nowego urządzenia RATIONAL w restauracji to wyjątkowy moment. Każdy, kto zdecydował się na profesjonalną instalację przez certyfikowanego partnera serwisowego Rational, może być pewien, że wszystko przebiegnie sprawnie, a sprzęt od razu zacznie działać.

Każdy, kto zdecydował się na profesjonalną instalację przez certyfikowanego partnera serwisowego Rational, może być pewien, że wszystko przebiegnie sprawnie, a sprzęt od razu zacznie działać. Zdjęcie: Rational
Każdy, kto zdecydował się na profesjonalną instalację przez certyfikowanego partnera serwisowego Rational, może być pewien, że wszystko przebiegnie sprawnie, a sprzęt od razu zacznie działać. Zdjęcie: Rational
– Profesjonalna instalacja systemów iVario i iCombi to podstawa do zadowolenia klienta z użytkowania tych urządzeń – mówi Bogusław Fronczak, dyrektor serwisu RATIONAL. Dlatego proces instalacji został przez firmę RATIONAL dokładnie zdefiniowany. Obejmuje on weryfikację drogi transportowej i miejsca instalacji oraz wszystkich koniecznych przyłączy mediów, jeszcze przed instalacją. Pozwala to na przeprowadzenie ewentualnych prac wstępnych i właściwe przygotowanie się do instalacji. Efektem tego jest szybka i bezproblemowa instalacja oraz konfiguracja wybranego systemu do gotowania. Urządzenia od razu są gotowe do użycia.

W ramach profesjonalnej instalacji przeprowadzany jest również instruktaż mycia, pielęgnacji i konserwacji urządzenia. Wszystko po to, aby urządzenie służyło latami. Dodatkowo partner serwisowy RATIONAL może podłączyć urządzenie do internetowej platformy RATIONAL „ConnectedCooking” – innowacyjnego systemu zarządzania kuchnią. ConnectedCooking pozwala między innymi na zdalne sterowanie pracą podłączonych urządzeń, tworzenie i przesyłanie do wybranych urządzeń przepisów kucharskich, kontrolę eksploatacji, czy też przechowywanie danych HACCP.

Bogusław Fronczak zwraca uwagę na kolejną zaletę – fachowa i profesjonalna instalacja jest warunkiem pełnej ochrony gwarancyjnej. Dwuletnia gwarancja RATIONAL pokrywa pełne koszty ewentualnych usterek tj. części zamienne, czas pracy i koszt dojazdu serwisu.
 
Aby zapewnić profesjonalną instalację i najlepszą wiedzę o produkcie, firma Rational rekomenduje certyfikowanych partnerów serwisowych. Sieć autoryzowanych serwisów RATIONAL funkcjonuje na całym świecie. W przypadku Polski to 40 firm partnerskich, które w 60% przypadków są w zasięgu 25 km od urządzenia Rational.
Więcej informacji na temat serwisu technicznego i listy wszystkich partnerów serwisowych można znaleźć na stronie: https://www.rational-online.com/pl_pl/obsluga-klienta/rational-service-partner/

Autor tekstu: Artykuł Sponsorowany

Zobacz także

Kuchnia gastronomiczna - na co zwrócić uwagę?

Podejmując decyzję o zakupie np. kuchni gastronomicznej, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim parametry produktu. Warto sprawdzić maksymalną moc sprzętu, ilość palników, maksymalną temperaturę, a także dodatkowe funkcje, takie jak ochrona przed przegrzaniem czy łatwe wyjmowanie filtra tłuszczu.

Prowadzisz restaurację i organizację pozarządową? Możesz sprzedawać posiłki w Glovo bez prowizji

W ramach programu Glovo "Zamawiając - pomagasz" organizacje pozarządowe, które jednocześnie prowadzą restaurację lub sklep, mogą sprzedawać na tej platformie z 0% prowizją. Z programu korzysta już m.in. Kuchnia Czerwony Rower w Warszawie.

PKN Orlen poszukuje dostawców zapiekanek

PKN Orlen prowadzi analizę rynku w zakresie potencjalnych dostawców zapiekanek, które pod marką własną koncernu byłyby przeznaczone do dalszej sprzedaży w jego punktach detalicznych. Odpowiedzi na zapytanie można składać do 24 sierpnia.

Serwisy obiadowe i zastawa stołowa odpowiednie na co dzień

Dzisiaj jest to mniej popularne niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu, jednak część osób decyduje się oddzielić serwis obiadowy i zastawę stołową codzienną od świątecznej. Co będzie odpowiednie do codziennego użytkowania? Czym kierować się przy zakupie talerzy, misek, kubków oraz sztućców dla rodziny?

Kawowy ekspres do gastronomii. Cena to nie wszystko

Jeśli nie wiemy, jak samodzielnie zaparzyć espresso, powinniśmy mieć w lokalu choćby mały automatyczny ekspres. To, jakie urządzenie będzie dla nas odpowiednie, zależy od wielu czynników i nie ogranicza się do dyskusji wyłącznie na temat ceny.

5 dobrych powodów, by pożegnać się ze starym sprzętem kuchennym

Znane procesy, sprzęt i sposób przygotowywania - wszystko to ułatwia życie w kuchni. Naprawdę? Przyglądając się pracy w kuchni czasami odnosi się zupełnie inne wrażenie. Tylko dlatego, że zawsze robiłeś coś w określony sposób, nie oznacza to, że jest to najlepszy sposób.

Inne kategorie

Podcasty

Moda na wina nowofalowe w restauracjach. Rozmowa z Piotrem Pietrasem [PODCAST]

Czym się charakteryzują wina naturalne, organiczne, biodynamiczne, wegańskie? Kto je konsumuje i jakie możliwości stwarzają te kategorie w biznesie restauracyjnym? Czy warto podążać za tym trendem? Rozmawiamy o tym z Piotrem Pietrasem, Master Sommelierem, Wicemistrzem Europy Sommelierów.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej