x

Pizza Hut stawia na samoobsługowe stacje ,,Fabryka Lodów’’

Kategoria: Miejsca    22.08.2022

Od sierpnia goście restauracji Pizza Hut w Warszawie i we Wrocławiu mogą korzystać z nowej, całorocznej oferty lodów na samoobsługowych stoiskach. ,,Fabryka Lodów’’ to innowacyjny koncept, w którym klienci mają możliwość samodzielnego stworzenia deseru lodowego z dowolnymi dodatkami.

Pizza Hut stawia na samoobsługowe stacje ,,Fabryka Lodów’’. Zdjęcie: materiały prasowe
Pizza Hut stawia na samoobsługowe stacje ,,Fabryka Lodów’’. Zdjęcie: materiały prasowe
Idei samoobsługowej stacji pozwalającej skomponować swój zestaw nie trzeba przedstawiać gościom restauracji Pizza Hut, którzy korzystali z tamtejszych barów sałatkowych. Ten innowacyjny pomysł szybko stał się jednym z ulubionych elementów wizyt klientów w restauracjach sieci. Tego lata Pizza Hut ruszyła z „Fabryką Lodów”.

Tworząc własny deser lodowy, można samodzielnie wybrać wielkość porcji zakręconych lodów śmietankowych i rozmaite dodatki. Do wyboru są sosy w trzech smakach: truskawka, karmel i czekolada oraz posypki w postaci Smarties, KitKat, strzelających kuleczek i czekoladowych gwiazdek. We Wrocławiu wprowadzono także możliwość darmowych dokładek po zjedzeniu pierwszego deseru.

Na razie stacje ,,Fabryki Lodów’’ stanęły w warszawskiej restauracji Pizza Hut w CH M1 Marki na ul. Piłsudskiego 1 oraz na wrocławskim Rynku.


Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Wina Dajcie w Rzeszowie: goście chcą być zaskakiwani

Rzeszowska restauracja Wina Dajcie zajęła III miejsce w plebiscycie gości ostatniej edycji festiwalu Restaurant Week.Jak się przygotować do takiego wydarzenia i jak osiągnąć sukces - o tym rozmawiamy z Waldemarem Kaczmarkiem, właścicielem konceptu.

Wystawa "Special ingredient" w warszawskim Sakebar by Nobu

Do 24 marca w warszawskim Sakebar by Nobu można oglądać wystawę "Special ingredient". Ten artystyczno-kulinarny projekt jest efektem kilkumiesięcznej współpracy artystki Agnieszki Stopyry i Nobu Hotel Warsaw.

Brać - pierwszy w Warszawie wine bar z tylko polskimi winami

Działający w Porcie Praskim Brać to pierwszy w stolicy wine bar serwujący jedynie polskie wina. Właściciele chcą przybliżyć gościom świat wciąż niedocenianego rodzimego winiarstwa, więc stawiają również na edukację, organizując degustacje i spotkania z winiarzami.

Sushi Soul w Warszawie - japońska klasyka z nowoczesnym twistem według Mariusza Melcera

Sushi Soul to działająca od niedawna w mokotowskim Forcie Piłsudskiego restauracja, której współwłaścicielem jest szef kuchni Mariusz Melcer, znany z warszawskiego Sakana Sushi Bar.

Nowa marka Carat Kebab - Sheesha Bar. Pierwszy lokal - w Elblągu

W portfolio firmy 7 Street Łukasz Błażejewski pojawiła się marka lokali Carat Kebab - Sheesha Bar. Serwuje tradycyjny kebab i jego autorskie warianty, np. z miętą i bałkańskim serem.

So Coffee z nowymi lokalami na lotnisku Warszawa/Modlin

Oferta gastronomiczna lotniska w Modlinie poszerzyła się o lokale zarządzane przez grupę Lagardère Travel Retail. Do dyspozycji pasażerów oddano foodvenience’owy sklep 1Minute Smacznego! i dwie kawiarnie So Coffee w nowej odsłonie.

Inne kategorie

Podcasty

Lifestyle czy zwykła konsumpcja: gdzie tu jest miejsce dla żywności [PODCAST]

Czy zakup tego bądź innego napoju czy przekąski jest emanacją stylu życia? I na ile w czasach inflacji jest miejsce na taką manifestację? Dyskutujemy z Szymonem Mordasiewiczem z GfK.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej