x

Bocuse d’Or on Tour w jesiennej odsłonie

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    22.08.2022

16 września w krakowskiej restauracji Biała Róża odbędzie się druga z cyklu kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour. Jej gospodarzem będzie szef kuchni Łukasz Cichy. Dzień później Bocuse d’Or Poland on Tour zawita do Restauracji Patio w Rzeszowie, gdzie za ucztę odpowiedzialny będzie Kamil Tłuczek.

16 września w krakowskiej restauracji Biała Róża odbędzie się druga z cyklu kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour. Jej gospodarzem będzie szef kuchni Łukasz Cichy. Grafika: materiały prasowe
16 września w krakowskiej restauracji Biała Róża odbędzie się druga z cyklu kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour. Jej gospodarzem będzie szef kuchni Łukasz Cichy. Grafika: materiały prasowe
Wraz z Łukaszem Cichym, brązowym medalistą polskiej selekcji Bocuse d’Or 2021,  kolację Bocuse d’Or Poland on Tour w restauracji Biała Róża przygotują jego kulinarni przyjaciele, których spotkał na swojej zawodowej drodze: Adam Chrząstowski, head chef Akademii Bocuse d’Or Poland, Marcin Sołtys, szef kuchni restauracji Filipa 18 Food Wine Art oraz Grzegorz Fic, szef kuchni Restauracji Albertina. Goście mogą się spodziewać autorskiego 5-daniowego menu. Wieczór będzie również okazją do świętowania 10 rocznicy pracy Łukasza Cichego w Białej Róży.

17 września Bocuse d’Or Poland on Tour zawita do Restauracji Patio w Rzeszowie, gdzie za ucztę odpowiedzialny będzie Kamil Tłuczek. Grafika: materiały prasowe
17 września Bocuse d’Or Poland on Tour zawita do Restauracji Patio w Rzeszowie, gdzie za ucztę odpowiedzialny będzie Kamil Tłuczek. Grafika: materiały prasowe
Kolejnym przystankiem kulinarnej podróży Bocuse d’Or Poland on Tour będzie Restauracja Patio w Rzeszowie, gdzie szefem kuchni jest Kamil Tłuczek, srebrny medalista polskiej selekcji Bocuse d'Or Poland 2021. Kamil przygotuje kolację 17 września, w towarzystwie Adama Chrząstowskiego i Sebastiana Klamki, finalisty krajowej selekcji 2021.

– Cieszy mnie niezmiernie, że projekt On Tour spotyka się z dużym zainteresowaniem gości. W Rzeszowie będzie to już trzecia odsłona tego cyklu, dzięki któremu możemy przybliżyć markę Bocuse d’Or i pokazać młodych, zdolnych szefów kuchni, finalistów naszego konkursu oraz zaproponować wyjątkowe polskie smaki w niecodziennych odsłonach – mówi Adam Chrząstowski, head chef Akademii Bocuse d’Or Poland.
Wszystkich miłośników dobrej kuchni zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, które będzie wyjątkowe pod wieloma względami, zapewni je, niecodzienny skład szefów kuchni, który je przygotuje oraz wiele wspaniałych emocji, które będą im towarzyszyć!

Rezerwacje i zakup biletów
Biała Roża – zaproszenia na kolację dostępne bezpośrednio w restauracji, tel. 12 421 51 90  
Restauracja Patio – rezerwacji można dokonać bezpośrednio i telefonicznie: tel. 17 250 00 799 albo mailowo: info@grand-hotel.pl

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Medaliści olimpiady pizzy wsparli WOŚP w nietypowy sposób

Zdobywcy miejsc na olimpiadzie Vera Pizza Napoletana w Neapolu spotkali się w Pabianicach. Tym razem jednak nie po to, by ze sobą rywalizować, a wspólnie zebrać pieniądze na szczytny cel, przygotowując nietypową pizzę.

Festiwal Pizzy w Pizzy Hut najdroższy od lat. Internauci bezlitośni

Festiwal Pizzy w Pizza Hut to wydarzenie, które odbywa się pod hasłem: Jesz i pijesz, ile chcesz. Za z góry określoną kwotę można zamówić dowolną ilość pizzy, z napojami lub bez. Internauci ostro krytykują tegoroczne ceny akcji i dają upust emocjom w komentarzach.

Trwa głosowanie w plebiscycie na Najlepszy Roślinny Produkt 2022

Piąty plebiscyt na Najlepszy Roślinny Produkt Roku 2022 kampanii RoślinnieJemy wszedł w kolejny etap. Do 31 stycznia konsumenci mogą oddawać głosy na produkty i marki, które szczególnie zapadły im w pamięć, wpłynęły na ich zwyczaje żywieniowe lub ułatwiły dostęp do pełnowartościowej diety roślinnej.

Kraków z najtańszą ofertą wegańską w Europie

Kraków zajął pierwsze miejsce w rankingu europejskich miast z najbardziej atrakcyjną cenowo ofertą wegańskich restauracji. W pierwszej dwudziestce znalazły się także Warszawa i Łódź. Zestawienie utworzono na podstawie analizy danych z 3,5 miliona roślinnych lokali na świecie.

Selgros Cash & Carry i Caritas Polska zapraszają potrzebujących do wigilijnego stołu

Caritas Polska zorganizuje 24 grudnia spotkania wigilijne dla potrzebujących. W 85 miastach przygotowane zostaną stoły z daniami wigilijnymi, a także paczki świąteczne dla 20 tysięcy osób. Kolejny rok z rzędu partnerem strategicznym wydarzenia i fundatorem produktów jest Selgros Cash & Carry.

Zwycięskie restauracje plebiscytu gości Restaurant Week

135 tysięcy gości Restaurant Week spotkało się przy wspólnym stole w tegorocznej edycji festiwalu. Po wizycie w jednej z ponad 400 restauracji w kraju mieli oni szansę, by ocenić dania, obsługę i atmosferę lokalu. Oto wyniki plebiscytu.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej