x

Super Slice - nowojorska pizza na kawałki w Fabryce Norblina

Kategoria: Miejsca    15.07.2022

Duże placki podzielone na trójkątne kawałki podawane na papierowym talerzu oraz lekkie, cienkie i chrupiące ciasto, które da się zwinąć na pół. Super Slice w Fabryce Norblina to kwintesencja pizzy w stylu nowojorskim.

Super Slice w Fabryce Norblina to kwintesencja pizzy w stylu nowojorskim. Zdjęcie: materiały prasowe
Super Slice w Fabryce Norblina to kwintesencja pizzy w stylu nowojorskim. Zdjęcie: materiały prasowe
Inspiracją dla konceptu Super Slice była popularna w Nowym Yorku pizza na kawałki, która stała się tam jedną z najpopularniejszych form street foodu. Łatwo dostępna, sycąca i „taka, którą można złapać w biegu” stanowi alternatywę dla tradycyjnych fast foodów. W Polsce coraz częściej spotykana forma podawania pizzy na kawałki zyskała już sporą rzeszę fanów #slicelovers.

Receptury, sposób wypiekania, a nawet podawania pizzy w  Super Slice, nie są przypadkowe. Tuż po podjęciu decyzji o stworzeniu nowojorskiego lokalu z pizzą na kawałki, Artur Januszkiewicz, właściciel Super Slice’a, wrócił do rodzinnej Ameryki i przez kilka miesięcy uczył się przygotowywania NY-style pizzy w najlepszych pizzeriach w Chicago.

Pizza w Super Slice ma lekkie, cienkie i chrupiące ciasto, które da się zwinąć na pół. Zdjęcie: materiały prasowe
Pizza w Super Slice ma lekkie, cienkie i chrupiące ciasto, które da się zwinąć na pół. Zdjęcie: materiały prasowe
Pizza w Super Slice ma lekkie, cienkie i chrupiące ciasto, które da się zwinąć na pół. Dodatki to autorskie kombinacje z najwyżej jakości produktów. W ofercie są m.in. autorskie pizze Hot Honey Pepperoni, BBQ Chicken oraz klasyki: Veggie Supreme, Hawaiian i Pepperoni. Na spragnionych czegoś więcej czekają wegańskie desery i bułeczki czosnkowe.

Super Slice w Food Town w Fabryce Norblina karmi we wszystkie dni tygodnia do późnych godzin wieczornych. Nowojorską pizzą można zamawiać także z dostawą pod same drzwi poprzez Wolt, Bolt i Uber EATS lub z odbiorem osobistym.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Bartosz Lisek ponownie otwiera Lokal na Rybę. W menu m. in. ... bawimordki

Zamknięty w kwietniu 2022 roku Lokal na Rybę Bartosza Liska wystartuje ponownie w swojej dawnej lokalizacji na początku grudnia. Wnętrze przechodzi właśnie gruntowny remont.

Jedyny taki McDonald's w Polsce. Lokal opakowany w wełniane ubranko

Restauracja McDonald's w Ustroniu została przyodziana... w wełniany kubrak. Oryginalne "opakowanie" budynku lokalu to część kampanii, która promuje zimową, sezonową ofertę Burger Drwala. Jej premiera rusza 23 listopada.

The Complex w Warszawie - miks smaków i rozrywki

The Complex to kulinarno-rozrywkowe serce multibrandowego obiektu Louvre Hotels Group w Warszawie. Przestrzeń pełną smaków i wydarzeń współtworzą trzy koncepty gastronomiczne.

Sposób na kryzys? Morski Zając - restauracja latem, palarnia kawy poza sezonem

Niektórzy restauratorzy zamiast utyskiwać na wojnę i szalejącą inflację, dywersyfikują ryzyko, przekształcając swój koncept. Morski Zając z Kuźnicy, dotąd miejsce całoroczne, w tym roku zamyka się na zimę, by skupić się na drugim biznesie - palarni kawy.

Pomysł na kryzys według Koko & Roy - delikatesy zamiast bistro

Pandemia, wojna, inflacja... Są restauratorzy, którzy się nie poddają kryzysom, a zamiast narzekać wymyślają kolejne sposoby na dywersyfikowanie lub zmianę swojego biznesu. Bistro Koko & Roy przekształciło się w delikatesy. O zmianie rozmawiamy z Anną Sytą, właścicielką biznesu.

Tauzen Pizza w miejsce Cyrulika Śląskiego - zmiana konceptu sposobem na kryzys

Dawna katowicka kawiarnia Cyrulik Śląski przeobraziła się w pizzerię inspirowaną Nowym Jorkiem. Radykalna zmiana to pomysł na radzenie sobie ze skutkami pandemii i inflacją. O tym, czy pizza sprawdza się lepiej niż kawa i ciastko rozmawiamy z Efremem Brolem, właścicielem Tauzen Pizzy.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0. Restauratorka Alicja Than o optymalizacji kosztów biznesu gastronomicznego [PODCAST]

W jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia biznesu gastronomicznego w obliczu rosnącej inflacji oraz jak przetrwać na rynku, nie tracąc klientów i nie rezygnując z jakości - rozmawiamy o tym z Alicją Than, właścicielką lokali Izumi Sushi, Kago, Kiseki, Omakase, Matcha Bistro & Bar w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej