x

Super Slice - nowojorska pizza na kawałki w Fabryce Norblina

Kategoria: Miejsca    15.07.2022

Duże placki podzielone na trójkątne kawałki podawane na papierowym talerzu oraz lekkie, cienkie i chrupiące ciasto, które da się zwinąć na pół. Super Slice w Fabryce Norblina to kwintesencja pizzy w stylu nowojorskim.

Super Slice w Fabryce Norblina to kwintesencja pizzy w stylu nowojorskim. Zdjęcie: materiały prasowe
Super Slice w Fabryce Norblina to kwintesencja pizzy w stylu nowojorskim. Zdjęcie: materiały prasowe
Inspiracją dla konceptu Super Slice była popularna w Nowym Yorku pizza na kawałki, która stała się tam jedną z najpopularniejszych form street foodu. Łatwo dostępna, sycąca i „taka, którą można złapać w biegu” stanowi alternatywę dla tradycyjnych fast foodów. W Polsce coraz częściej spotykana forma podawania pizzy na kawałki zyskała już sporą rzeszę fanów #slicelovers.

Receptury, sposób wypiekania, a nawet podawania pizzy w  Super Slice, nie są przypadkowe. Tuż po podjęciu decyzji o stworzeniu nowojorskiego lokalu z pizzą na kawałki, Artur Januszkiewicz, właściciel Super Slice’a, wrócił do rodzinnej Ameryki i przez kilka miesięcy uczył się przygotowywania NY-style pizzy w najlepszych pizzeriach w Chicago.

Pizza w Super Slice ma lekkie, cienkie i chrupiące ciasto, które da się zwinąć na pół. Zdjęcie: materiały prasowe
Pizza w Super Slice ma lekkie, cienkie i chrupiące ciasto, które da się zwinąć na pół. Zdjęcie: materiały prasowe
Pizza w Super Slice ma lekkie, cienkie i chrupiące ciasto, które da się zwinąć na pół. Dodatki to autorskie kombinacje z najwyżej jakości produktów. W ofercie są m.in. autorskie pizze Hot Honey Pepperoni, BBQ Chicken oraz klasyki: Veggie Supreme, Hawaiian i Pepperoni. Na spragnionych czegoś więcej czekają wegańskie desery i bułeczki czosnkowe.

Super Slice w Food Town w Fabryce Norblina karmi we wszystkie dni tygodnia do późnych godzin wieczornych. Nowojorską pizzą można zamawiać także z dostawą pod same drzwi poprzez Wolt, Bolt i Uber EATS lub z odbiorem osobistym.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Trzecia Żona Krawca w stolicy. Śniadania, kawa i wege słodkości

W Warszawie otwiera się kolejna kawiarnio-cukiernia Żona Krawca. Lokal przy ulicy Podskarbińskiej 21 będzie już trzecim miejscem z tym szyldem w stolicy. Serwuje m.in. wybór śniadań.

Romans Bistro w Poznaniu: bouillabaisse i "autorski bałagan" we wnętrzu

Romans Bistro to miejsce, które ma przybliżyć poznaniakom kuchnię południa Francji. Za jego koncepcją stoi Jan Czartoryski, który pracował m.in. w nagrodzonej gwiazdką Michelin restauracji Clou w Kopenhadze.

Happa To Mame otwiera drugi lokal. Poznańska kawiarnia zagości w stolicy

Happa To Mame, pierwsza kawiarnia w Polsce serwująca oryginalne japońskie słodycze, postanowiła otworzyć kolejny lokal. Po Poznaniu przyszedł czas na Warszawę.

Kredens Wincentego: sklep, bistro i kawiarnia

Połączenie działalności gastronomicznej z handlową to koncept, który ma fantastyczne perspektywy rozwoju - uważa Krzysztof Stegienko, który wraz z żoną prowadzi w Warszawie Kredens Wincentego.

Fit Cake: cztery nowe lokale w dwa miesiące

Sieć cukierni Fit Cake uruchomiła w ostatnich dwóch miesiącach cztery nowe lokale. To jednak nie koniec, bo w planach są już kolejne otwarcia.

Łaskawość Tytusa: Marcin Tytus Grabski otwiera drugi winebar w Warszawie

Łaskawość Tytusa to wine bar, który otworzył się 3 sierpnia na warszawskim Służewiu. Jego właścicielem jest Marcin Grabski, założyciel legendarnej wytwórni hip-hopowej Asfalt Records.

Inne kategorie

Podcasty

Roślinne zamienniki w menu restauracji [PODCAST]

Coraz większa grupa Polaków deklaruje chęć ograniczenia spożycia mięsa, nie tylko w kuchni domowej, ale także podczas wizyt w restauracjach i spożywania dań na wynos. Chcąc trafić w ich gusta, warto rozważyć zmiany w menu lokalu na bardziej roślinne.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej