x

Restauracja Nine's Roberta Lewandowskiego uruchomiła sklepik z gadżetami online

Kategoria: Miejsca    06.07.2022

NINE's Restaurant & Sports Bar Roberta Lewandowskiego ma w ofercie nie tylko dania i napoje, ale także gadżety, które są gratką dla fanów sportu. Na prośby gości sprzedaż, dotąd odbywająca się tylko stacjonarnie w restauracji w Browarach Warszawskich, teraz ruszyła także online sklepiku NINE's Shop.

NINE's Restaurant & Sports Bar Roberta Lewandowskiego ma w ofercie nie tylko dania i napoje, ale także gadżety, które są gratką dla fanów sportu. Zdjęcie: materiały prasowe
NINE's Restaurant & Sports Bar Roberta Lewandowskiego ma w ofercie nie tylko dania i napoje, ale także gadżety, które są gratką dla fanów sportu. Zdjęcie: materiały prasowe
Mija już 8 miesięcy, odkąd na mapie stolicy pojawiła się pierwsza restauracja, której współudziałowcem jest najlepszy napastnik świata, gwiazda futbolu Robert Lewandowski. Od pierwszego dnia funkcjonowania lokal ma w ofercie nie tylko dania i napoje, ale także produkty z autorskiego sklepiku NINE's Shop, które są gratką dla fanów sportu.

Najlepiej sprzedającym się gadżetem z restauracji Nine's Roberta Lewandowskiego są piłki. Zdjęcie: materiały prasowe
Najlepiej sprzedającym się gadżetem z restauracji Nine's Roberta Lewandowskiego są piłki. Zdjęcie: materiały prasowe
W odpowiedzi na prośby gości sprzedaż, która do tej pory odbywała się tylko stacjonarnie w restauracji w Browarach Warszawskich, teraz ruszyła także w wersji online na stronie nines.com.pl. Kolekcję, która jest systematycznie rozszerzana o nowe produkty, tworzą aktualnie m.in. bluzy oraz t-shirty z organicznej bawełny, plecaki, bidony z tritanu, szalik prawdziwego kibica czy oryginalny szklany kufel bawarski jak z najsłynniejszego festiwalu piwnego Oktoberfest w Monachium.

Kolekcja gadżetów restauracji Nine's Roberta Lewandowskiego. Zdjęcie: materiały prasowe
Kolekcja gadżetów restauracji Nine's Roberta Lewandowskiego. Zdjęcie: materiały prasowe
Najlepiej sprzedającym się produktem są piłki w dwóch wersjach kolorystycznych, na których znajduje się wizualizacja autografu samego RL9. Uzupełnieniem linii są piny z motywem piłki sportowej, a także klasyczne porcelanowe kubki oraz vouchery do wykorzystania na całą ofertę. Cechą przewodnią całej kolekcji jest neonowa zieleń i pomarańcz, które są głównymi barwami identyfikacji graficznej NINE's, a także oczywiście motyw 9.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Śniadania w Fabryce Norblina

Warszawski Food Town w Fabryce Norblina zaprasza gości na poranne posiłki. Śniadania serwowane są już od godziny 8 rano.

Agnieszka Rojewska otworzyła palarnię kawy w Warszawie

Agnieszka Rojewska, wielokrotna mistrzyni Polski Barista oraz zwyciężczyni London Coffee Masters otworzyła w stolicy showroom oraz sklep z kawą Sheep and Raven.

Wina Dajcie w Rzeszowie: goście chcą być zaskakiwani

Rzeszowska restauracja Wina Dajcie zajęła III miejsce w plebiscycie gości ostatniej edycji festiwalu Restaurant Week.Jak się przygotować do takiego wydarzenia i jak osiągnąć sukces - o tym rozmawiamy z Waldemarem Kaczmarkiem, właścicielem konceptu.

Wystawa "Special ingredient" w warszawskim Sakebar by Nobu

Do 24 marca w warszawskim Sakebar by Nobu można oglądać wystawę "Special ingredient". Ten artystyczno-kulinarny projekt jest efektem kilkumiesięcznej współpracy artystki Agnieszki Stopyry i Nobu Hotel Warsaw.

Brać - pierwszy w Warszawie wine bar z tylko polskimi winami

Działający w Porcie Praskim Brać to pierwszy w stolicy wine bar serwujący jedynie polskie wina. Właściciele chcą przybliżyć gościom świat wciąż niedocenianego rodzimego winiarstwa, więc stawiają również na edukację, organizując degustacje i spotkania z winiarzami.

Sushi Soul w Warszawie - japońska klasyka z nowoczesnym twistem według Mariusza Melcera

Sushi Soul to działająca od niedawna w mokotowskim Forcie Piłsudskiego restauracja, której współwłaścicielem jest szef kuchni Mariusz Melcer, znany z warszawskiego Sakana Sushi Bar.

Inne kategorie

Podcasty

Lifestyle czy zwykła konsumpcja: gdzie tu jest miejsce dla żywności [PODCAST]

Czy zakup tego bądź innego napoju czy przekąski jest emanacją stylu życia? I na ile w czasach inflacji jest miejsce na taką manifestację? Dyskutujemy z Szymonem Mordasiewiczem z GfK.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej