x

Thai Wok w warszawskim Wola Parku - wizytówka nowego stylu sieci

Kategoria: Miejsca    04.07.2022

Serwująca kuchnię tajska sieć Thai Wok realizuje swoje plany inwestycyjne i otwiera kolejną restaurację, tym razem w centrum handlowym Wola Park w Warszawie. To pierwszy lokal sieci w zupełnie nowym designie, który marka będzie wdrażać w innych otwierających się placówkach.

Thai Wok nawiązał współpracę z ilustratorką Izą Dudzik, która zaprojektowała mural  prezentujący tajski charakter sieci. Zdjęcie: materiały prasowe
Thai Wok nawiązał współpracę z ilustratorką Izą Dudzik, która zaprojektowała mural prezentujący tajski charakter sieci. Zdjęcie: materiały prasowe
Restauracja Thai Wok w Wola Parku to wizytówka nowego stylu marki – jest świeżo, nowocześnie i tajsko. Marka nawiązała współpracę z jedną z topowych ilustratorek Izą Dudzik, która zaprojektowała artystyczną ilustrację prezentującą tajski charakter sieci. Jednym z wyróżniających się elementów wystroju jest mural prezentujący tę ilustrację. Dodatkowa przestrzeń restauracyjna przypisana do lokalu sprawia, że goście nie czują się w nim jak w typowym food courcie.  

– Nasza strategia inwestycyjna zakłada bardzo duży rozwój w kolejnych trzech lata. Na początku tego roku otworzyliśmy w Warszawie dwa lokale, w formule restauracji na Bemowie oraz kantyny biurowej na Domaniewskiej. Wola Park to trzecia lokalizacja w Warszawie zaplanowana na ten rok.  Przed nami kolejne pięć otwarć również w innych miastach m.in. w Łodzi i Poznaniu. Konsekwentnie budujemy strategię marki jako azjatyckiego lidera w segmencie QSR, dlatego zdecydowaliśmy się na refresh i odważne działania brandingowe – mówi Bartosz Brusikiewicz, dyrektor zarządzający Thai Wok.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Trzecia Żona Krawca w stolicy. Śniadania, kawa i wege słodkości

W Warszawie otwiera się kolejna kawiarnio-cukiernia Żona Krawca. Lokal przy ulicy Podskarbińskiej 21 będzie już trzecim miejscem z tym szyldem w stolicy. Serwuje m.in. wybór śniadań.

Romans Bistro w Poznaniu: bouillabaisse i "autorski bałagan" we wnętrzu

Romans Bistro to miejsce, które ma przybliżyć poznaniakom kuchnię południa Francji. Za jego koncepcją stoi Jan Czartoryski, który pracował m.in. w nagrodzonej gwiazdką Michelin restauracji Clou w Kopenhadze.

Happa To Mame otwiera drugi lokal. Poznańska kawiarnia zagości w stolicy

Happa To Mame, pierwsza kawiarnia w Polsce serwująca oryginalne japońskie słodycze, postanowiła otworzyć kolejny lokal. Po Poznaniu przyszedł czas na Warszawę.

Kredens Wincentego: sklep, bistro i kawiarnia

Połączenie działalności gastronomicznej z handlową to koncept, który ma fantastyczne perspektywy rozwoju - uważa Krzysztof Stegienko, który wraz z żoną prowadzi w Warszawie Kredens Wincentego.

Fit Cake: cztery nowe lokale w dwa miesiące

Sieć cukierni Fit Cake uruchomiła w ostatnich dwóch miesiącach cztery nowe lokale. To jednak nie koniec, bo w planach są już kolejne otwarcia.

Łaskawość Tytusa: Marcin Tytus Grabski otwiera drugi winebar w Warszawie

Łaskawość Tytusa to wine bar, który otworzył się 3 sierpnia na warszawskim Służewiu. Jego właścicielem jest Marcin Grabski, założyciel legendarnej wytwórni hip-hopowej Asfalt Records.

Inne kategorie

Podcasty

Koniec papierowego kubka jest bliski? [PODCAST]

Ekologia coraz mocniej oddziałuje na wszystkie sfery życia i powoli wkracza także tam, gdzie jeszcze nie tak dawno w ogóle o niej nie myślano - do kawiarni, restauracji, barów. Jak ekologicznie prowadzić gastronomię? Rozmawiamy o tym z Krzysztofem Rzymanem, właścicielem kawiarni STOR w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej