x

Przewodnik Akademii Czekolady - oferta deserów na wynos

Kategoria: Produkty    28.06.2022

Akademia Czekolady startuje z serią sześciu przewodników "Gastronomia Przyszłości" na tematy, z którymi branża gastronomiczna zderzy się w najbliższych latach. Pierwszy poradnik dotyczy oferty deserów na wynos.

Grafika: materiały prasowe
Grafika: materiały prasowe
Oferta na wynos i z dostawą ostatnimi czasy przechodzi renesans, a w czasie pandemii nabrała rozpędu. Aby wesprzeć odbudowę branży gastronomicznej po tych niespokojnych czasach, Akademia Czekolady™ w serii „Gastronomia Przyszłości” zaprezentuje sześć tematów, z którymi branża się zderzy w najbliższych latach. To: oferta na wynos, powrót do podstaw, premiumizacja, doświadczenie, digitalizacja oraz zrównoważony rozwój.

Jeśli chcecie zdobyć informacje o dynamice rynku, trendach i recepturach, odwiedźcie stronę Akademii i pobierzcie pierwszy przewodnik na temat oferty na wynos. W przewodniku znajdziecie:
- receptury i inspiracje, które zaspokajają potrzeby konsumentów i pobudzą waszą kreatywność przy tworzeniu atrakcyjnego menu deserów
- wskazówki od szefów dotyczące czynników decydujących o wyborach klientów, ze zwróceniem uwagi na wyzwania i realia dzisiejszego świata
- rozwiązania produktowe i ostatnie nowości, które pozwolą wam być pionierami w kategorii deserów
- statystyki i wyniki badań rynkowych
Co kwartał Akademia będzie publikować kolejne rozdziały kampanii „Gastronomia Przyszłości” – warto czerpać z ich wiedzy, dostępu do badań, statystyk i sieci szefów na całym świecie!

Więcej informacji i przewodnik do pobrania znajdziecie tutaj.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0. Restauratorka Alicja Than o optymalizacji kosztów biznesu gastronomicznego [PODCAST]

W jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia biznesu gastronomicznego w obliczu rosnącej inflacji oraz jak przetrwać na rynku, nie tracąc klientów i nie rezygnując z jakości - rozmawiamy o tym z Alicją Than, właścicielką lokali Izumi Sushi, Kago, Kiseki, Omakase, Matcha Bistro & Bar w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej