x

Polskie Wina po raz 9. w Poznaniu

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    23.05.2022

11 czerwca do poznańskiego SPOT. zawitają winiarze z całej Polski, by zaprezentować swoje produkty w ramach 9. edycji festiwalu Polskie Wina. Dzień wcześniej odbędzie się konkurs winiarski Polskie Korki.

Śniadanie, degustacje, warsztaty winiarskie i kulinarne oraz otwarta degustacja połączona ze sprzedażą polskiego wina – to wszystko czeka na odwiedzających 9. edycję festiwalu Polskie Korki w poznańskiej restauracji SPOT. Całodzienne wydarzenie od lat przyciąga czołowych polskich producentów wina, media branżowe oraz pasjonatów gronowych trunków z całego kraju.

Wzorem lat ubiegłych festiwal podzielony został na dwie części. Pierwszego dnia (piątek) odbędzie się konkurs winiarski Polskie Korki, który nagrodzi najlepsze wina wyprodukowane z winogron uprawianych w Polsce. W sobotę z kolei odbędą się degustacje dla branży oraz pasjonatów wina. Imprezę zakończy ogłoszenie wyników konkursu oraz otwarta degustacja w ogrodzie restauracji SPOT.

Oprócz dobrze znanych producentów na festiwalu pojawią się także debiutanci. Goście festiwalu będą mogli nie tylko spróbować win z oferty kilkunastu obecnych na festiwalu winnic, ale również kupić wybrane przez siebie butelki w cenie producenta. Festiwalowi towarzyszą także kolacje i śniadania degustacyjne połączone z prezentacją wybranych etykiet, a spotkania festiwalowe poprowadzą Maciej Nowicki i Tomasz Prange-Barczyński.

Magazyn "Food Service" i portal OuiChef.pl są patronami medialnymi wydarzenia.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Premiumizacja vs. inflacja - II spotkanie branżowe z cyklu Food Working

Food and Design zaprasza na II spotkanie branżowe z cyklu Food Working. Jego temat to "Premiumizacja vs. Inflacja".

Madrid Fusión Alimentos de España

Targi Madrid Fusión Alimentos de España po raz kolejny zostaną zorganizowane w madryckim centrum kongresowym IFEMA, gdzie na potrzeby wydarzenia wygospodarowano powierzchnię ponad 25 000 mkw. Impreza potrwa od 23 do 25 stycznia 2023 roku.

Foodtech.ac 2022

Szóstą edycję akceleratora Foodtech.ac, która odbędzie się 8 grudnia, zwieńczy Demo Day. To święto wszystkich startupów, inwestorów, osób i firm, które widzą potrzebę zmiany sposobu, w jaki żyjemy i się odżywiamy oraz możliwość ogromnych inwestycji w ten rynek.

Wow Fest Christmas 2022

To już piąta edycja świątecznego festiwalu Wow Fest Christmas - impreza odbędzie się w 10-11 grudnia w warszawskiej Hali Koszyki.

SMAKKi GASTROTARGI

SMAKKi GASTROTARGI odbędą się 23-25 marca 2023 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Poza ofertą innowacyjnych produktów i rozwiązań dla gastronomii odwiedzający otrzymają solidną porcję praktycznej wiedzy, która pomoże odnaleźć się w trudnych okolicznościach biznesowych.

Taste The Wine - polska kolacja degustacyjna w Concordia Taste

Winiarskie perełki z trzech polskich winnic będą główną atrakcją Taste The Wine - polskiej kolacji degustacyjnej, która 24 listopada odbędzie się w poznańskiej restauracji Concordia Taste. W programie także aukcja charytatywna dzieł sztuki na… butelkach i fotografii z winobrania.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej