x

Wielkanocne "Spotkania ze smakiem" w Selgros Cash & Carry

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    08.04.2022

Już po raz kolejny w okresie przedświątecznym restauracje z całej Polski mogą prezentować i sprzedawać swoje produkty w halach Selgros Cash & Carry. Od 8 do 13 kwietnia restauratorzy zapraszają klientów sieci na specjalne stoiska pełne kulinarnych przysmaków w ramach akcji "Spotkania ze smakiem".

Selgros Cash & Carry. Zdjęcie: materiały prasowe
Selgros Cash & Carry. Zdjęcie: materiały prasowe
Selgros Cash & Carry ponownie oferuje swoim klientom - przedsiębiorcom z branży gastronomicznej - wsparcie marketingowe, udostępniając im przestrzeń handlową w halach sieci.  Od 8 do 13 kwietnia w strefie za kasami ustawione są specjalne stoiska wypełnione regionalnymi potrawami i przetworami. W trakcie przedświątecznych zakupów można również zamówić catering na zbliżającą się Wielkanoc.  

Do udziału w akcji zaproszono 26 lokali z całego kraju. W ofercie przeważają restauracje serwujące tradycyjne dania kuchni polskiej, jednak nie zabraknie też lokali specjalizujących się w kuchni regionalnej. Każdy znajdzie coś dla siebie – wielbiciele pierogów, wielkanocnego żurku, wyrobów garmażeryjnych, marynowanych ryb, a nawet ciast i azjatyckiego street-foodu.  

Transgourmet i Selgros Cash & Carry są wszechstronnym partnerem i czołowym dostawcą produktów dla gastronomii. Ponadto od lat pomagają i wspierają swoich klientów z branży HoReCa poprzez szeroką ofertę rabatową dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego biznesu, wsparcie marketingowe oraz merytoryczne, a także praktyczne doradztwo. 

 

 

 

  

 

  

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Kurt scheller gwiazdą siódmych warsztatów Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere

Siódme spotkanie z cyklu Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere poświęcone były rybom i owocom morza. Ich gościem specjalnym był szwajcarski szef kuchni Kurt Scheller.

Konkurs Heinz Selection dla burgerowni niesieciowych

Heinz Selection to globalny program kierowany do burgerowni niesieciowych, które zrzeszają poniżej 5 punktów pod tą samą nazwą. Kwalifikacja do konkursu lokali przygotowujących i sprzedających burgery potrwa do 5 lutego. Finał odbędzie się na Gastrotargach SMAKKI w Warszawie - 25 marca 2023 roku.

GASTROTARGI SMAKKi: Czy gastronomii opłaca się być "eko"?

Rozmowy o byciu "eko" często sprowadzają się do dyskusji o kosztach. Wciąż pokutuje przekonanie, że to drogie rozwiązanie. Podczas GASTROTARGÓW SMAKKi, które odbędą się 23-25 marca w EXPO XXI w Warszawie, HoReCa przekona się, że "eko" to nie tylko eko-logia, ale też eko-nomia, czyli eko-efektywność.

Roślinne wyzwanie: misja oszczędzanie

Z powodu wysokiej inflacji oraz rosnących cen produktów spożywczych podczas podejmowania zakupów intuicyjnie sięgamy po tańsze opcje. Czy bazując na tanich artykułach, możemy stworzyć pełnowartościową dietę roślinną?

Plebiscyt RoślinnieJemy na najlepszy roślinny produkt 2022 r

Głosy na najlepszy roślinny produkt roku oddają konsumenci, więc dla producentów żywności nagroda jest szczególnie wartościowa. Wyróżnienia w Plebiscycie kampanii RoślinnieJemy zostaną przyznane w sześciu kategoriach.

Madrid Fusión Alimentos de España - w styczniu 2023 roku

Targi Madrid Fusión Alimentos de España po raz kolejny zostaną zorganizowane w madryckim centrum kongresowym IFEMA, gdzie na potrzeby wydarzenia wygospodarowano powierzchnię ponad 25 000 mkw. Impreza potrwa od 23 do 25 stycznia 2023 roku.

Inne kategorie

Podcasty

Lifestyle czy zwykła konsumpcja: gdzie tu jest miejsce dla żywności [PODCAST]

Czy zakup tego bądź innego napoju czy przekąski jest emanacją stylu życia? I na ile w czasach inflacji jest miejsce na taką manifestację? Dyskutujemy z Szymonem Mordasiewiczem z GfK.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej