x

Wielkanocne "Spotkania ze smakiem" w Selgros Cash & Carry

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    08.04.2022

Już po raz kolejny w okresie przedświątecznym restauracje z całej Polski mogą prezentować i sprzedawać swoje produkty w halach Selgros Cash & Carry. Od 8 do 13 kwietnia restauratorzy zapraszają klientów sieci na specjalne stoiska pełne kulinarnych przysmaków w ramach akcji "Spotkania ze smakiem".

Selgros Cash & Carry. Zdjęcie: materiały prasowe
Selgros Cash & Carry. Zdjęcie: materiały prasowe
Selgros Cash & Carry ponownie oferuje swoim klientom - przedsiębiorcom z branży gastronomicznej - wsparcie marketingowe, udostępniając im przestrzeń handlową w halach sieci.  Od 8 do 13 kwietnia w strefie za kasami ustawione są specjalne stoiska wypełnione regionalnymi potrawami i przetworami. W trakcie przedświątecznych zakupów można również zamówić catering na zbliżającą się Wielkanoc.  

Do udziału w akcji zaproszono 26 lokali z całego kraju. W ofercie przeważają restauracje serwujące tradycyjne dania kuchni polskiej, jednak nie zabraknie też lokali specjalizujących się w kuchni regionalnej. Każdy znajdzie coś dla siebie – wielbiciele pierogów, wielkanocnego żurku, wyrobów garmażeryjnych, marynowanych ryb, a nawet ciast i azjatyckiego street-foodu.  

Transgourmet i Selgros Cash & Carry są wszechstronnym partnerem i czołowym dostawcą produktów dla gastronomii. Ponadto od lat pomagają i wspierają swoich klientów z branży HoReCa poprzez szeroką ofertę rabatową dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego biznesu, wsparcie marketingowe oraz merytoryczne, a także praktyczne doradztwo. 

 

 

 

  

 

  

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Gala Finałowa Monin Cup Junior 2019

Milena Wysocka zdobyła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Barmańskim dla szkół średnich - Monin Cup Junior 2019. W nagrodę będzie reprezentować Polskę w lokalnych zawodach barmańskich Monin w jednym z krajów Unii Europejskiej.

Lexus Hybrid cuisine - zbliża się wielkimi krokami

11-13 kwietnia w ramach wydarzenia Lexus Hybrid Cuisine Warszawę odwiedzi siedmiu znakomitych szefów z czterech stron świata.

Podsumowanie Restaurant Week

Jubileuszowa, 10. edycja Restaurant Week odbyła się w dniach 20-31 października w 13 polskich miastach pod hasłem "Okazja do świętowania".

12. edycja konkursu Wine&Food Noble Night

Znamy listę zespołów kulinarnych z całego kraju zakwalifikowanych do prestiżowego konkursu Wine&Food Noble Night. Finał odbędzie się 12 października w Warszawie.

Zwycięzcy plebiscytu "Najlepsza Restauracja 2022" programu Polskie Skarby Kulinarne. Oto lista laureatów!

Na podium plebiscytu "Najlepsza Restauracja 2022" stanęły: specjalizująca się w warmińskiej kuchni Gospoda Warmińska w Butrynach pod Olsztynem, serwująca wielkopolskie specjały Tawerna Czarny Bocian z Nowego Miasta nad Wartą oraz Bar pod Rybą w Gdańsku, który od ćwierćwiecza karmi gości Trójmiasta.

Smaki Podhala - Historyczny Stół Kulinarny MAKRO

2 kwietnia odbyło się w Zakopanem pierwsze wydarzenie z organizowanego przez MAKRO Polska cyklu Historyczny Stół Kulinarny. Tematem inauguracyjnego spotkania była kuchnia podhalańska. W wydarzeniu wzięło udział 85 przedstawicieli lokalnej gastronomii.

Inne kategorie

Podcasty

Roślinne zamienniki w menu restauracji [PODCAST]

Coraz większa grupa Polaków deklaruje chęć ograniczenia spożycia mięsa, nie tylko w kuchni domowej, ale także podczas wizyt w restauracjach i spożywania dań na wynos. Chcąc trafić w ich gusta, warto rozważyć zmiany w menu lokalu na bardziej roślinne.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej