x

Wielkanocne "Spotkania ze smakiem" w Selgros Cash & Carry

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    08.04.2022

Już po raz kolejny w okresie przedświątecznym restauracje z całej Polski mogą prezentować i sprzedawać swoje produkty w halach Selgros Cash & Carry. Od 8 do 13 kwietnia restauratorzy zapraszają klientów sieci na specjalne stoiska pełne kulinarnych przysmaków w ramach akcji "Spotkania ze smakiem".

Selgros Cash & Carry. Zdjęcie: materiały prasowe
Selgros Cash & Carry. Zdjęcie: materiały prasowe
Selgros Cash & Carry ponownie oferuje swoim klientom - przedsiębiorcom z branży gastronomicznej - wsparcie marketingowe, udostępniając im przestrzeń handlową w halach sieci.  Od 8 do 13 kwietnia w strefie za kasami ustawione są specjalne stoiska wypełnione regionalnymi potrawami i przetworami. W trakcie przedświątecznych zakupów można również zamówić catering na zbliżającą się Wielkanoc.  

Do udziału w akcji zaproszono 26 lokali z całego kraju. W ofercie przeważają restauracje serwujące tradycyjne dania kuchni polskiej, jednak nie zabraknie też lokali specjalizujących się w kuchni regionalnej. Każdy znajdzie coś dla siebie – wielbiciele pierogów, wielkanocnego żurku, wyrobów garmażeryjnych, marynowanych ryb, a nawet ciast i azjatyckiego street-foodu.  

Transgourmet i Selgros Cash & Carry są wszechstronnym partnerem i czołowym dostawcą produktów dla gastronomii. Ponadto od lat pomagają i wspierają swoich klientów z branży HoReCa poprzez szeroką ofertę rabatową dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego biznesu, wsparcie marketingowe oraz merytoryczne, a także praktyczne doradztwo. 

 

 

 

  

 

  

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Krakowski TAG. na liście 100 najlepszych koktajlbarów na świecie

Na tydzień przed ogłoszeniem listy najlepszych koktajbarów The World’s 50 Best Bars 2022, poznaliśmy drugą pięćdziesiątkę lokali, które uplasowały się na pozycjach od 51 do 100. Wśród wyróżnionych na 97. lokacie znalazł się krakowski TAG.

Konferencja Plant-Powered Perspectives: o nadchodzących dynamicznych zmianach w branży spożywczej

Konferencja Plant-Powered Perspectives, największe wydarzenie poświęcone branży roślinnej w tej części Europy, odbędzie się po raz piąty 27 października w Warszawie. Zapewni przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości żywności.

Znamy uczestników "Czas na rybę!"

Po burzliwych obradach jurorzy zdecydowali, kto przyjedzie do Niemodlina na Opolszczyźnie, aby zaprezentować swój kunszt podczas V edycji Konkursu Kulinarnego "Czas na rybę!". Rywalizacja, która odbędzie się 1 i 2 października, jest nominowana do Kulinarnego Pucharu Polski 2023.

Transgourmet Foodservice i Selgros Cash & Carry łowią kulinarne talenty

Ruszyły eliminacje do Les Chefs en Or - polskiej edycji konkursu kulinarnego dla uczniów szkół gastronomicznych. Do 16 października chętni mogą zgłosić propozycję autorskiego dania rybnego poprzez formularz na stronie internetowej konkursu.

Next Day Studio - ruszamy od 2 listopada

Magazyny "Food Service", "Media Marketing Polska" oraz "Handel" łączą siły w kolejnej edycji projektu Next Day Studio. W każdą środę listopada poruszać będziemy tematy ważne z punktu widzenia pracowników i właścicieli gastronomii.

SushiMaster Class niebawem w kolejnych miastach Polski

Dotychczas przedstawiciele Grafen Europe (wraz z marką SUZUMO) pojawili się z warsztatami SushiMaster Class w Szczecinie, Poznaniu, Warszawie oraz Białymstoku. Kolejne wydarzenia już wkrótce!

Inne kategorie

Podcasty

Wegańskie słodycze: jak to ugryźć? [PODCAST]

Dania wegańskie dobrze zadomowiły się już w polskich sklepach i restauracjach. Coraz częściej klienci mają ochotę również na ciasta i desery, które nie zawierają produktów odzwierzęcych, a cukiernie chętnie wychodzą im naprzeciw. Rozmawiamy o tym z Dominiką Targosz, ambasadorką Chef for Change.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej