x

25. targi EuroGastro

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    05.04.2022

EuroGastro - wiodące targi branży hotelarsko-gastronomicznej - po raz pierwszy organizowane będą przez Ptak Warsaw Expo.

W dniach 17-19 maja, w ramach kolejnej odsłony międzynarodowych targów EuroGastro 2022, hale Ptak Warsaw Expo wypełnią tysiące  profesjonalistów z branży, a wśród nich: przedstawiciele czołowych firm z sektora HoReCa, osobowości kulinarne, szefowie kuchni, światowej sławy barmani, sommelierzy, bariści i cukiernicy.  

Wydarzenie charakteryzuje szeroki zakres branżowy, który obejmie sześć głównych stref tematycznych: wyposażenie zaplecza kuchennego, piekarstwo i cukiernictwo, żywność i napoje, kawa, wyposażenie hoteli, sal restauracyjnych i barów, drink & bar.

Targi to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania relacji biznesowych. Dodatkowym atutem imprezy jest możliwość umówienia indywidualnych spotkań z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami największych firm działających w branży. Wystawcy będą mieli niepowtarzalną okazję na promocję marki na szeroką skalę oraz przedstawienia swojej oferty tysiącom odwiedzających.

Wydarzenie wzbogacą m.in. liczne prelekcje traktujące o kluczowych zagadnieniach z branży, a także pokazy kulinarne prowadzone przez najlepszych szefów kuchni. Szczegóły wydarzenia na stronie: eurogastro.com.pl 

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Riesling Weeks 2022 - degustacje w Katowicach i w Krakowie!

11 i 12 lipca w Katowicach i w Krakowie odbędą się degustacje win niemieckich organizowane przez Niemiecki Instytut Wina. To działania w ramach trwającej akcji Riesling Weeks 2022.

Polskie Wina po raz 9. w Poznaniu

11 czerwca do poznańskiego SPOT. zawitają winiarze z całej Polski, by zaprezentować swoje produkty w ramach 9. edycji festiwalu Polskie Wina. Dzień wcześniej odbędzie się konkurs winiarski Polskie Korki.

Ginweek - festiwal ginu

Moda na gin rozkwita w polskich barach! Od 1 do 19 czerwca w pięciu największych polskich miastach odbędzie się premierowa edycja festiwalu promocji kultury ginu - GinWeek. W ponad 60 topowych barach można skosztować zestawu dwóch koktajli w cenie 39 zł.

Festiwal Whisky w Jastrzębiej Górze

8 edycja Festiwalu Whisky w Jastrzębiej Górze odbędzie się 26 i 27 sierpnia. Degustacje, warsztaty, prelekcje i muzyka na żywo to tylko część atrakcji, które po raz kolejny będą czekać na gości imprezy.

Mistrzostwa Polski Sommelierów 2022

Najlepsi sommelierzy wystartują 4-5 czerwca w 21. Mistrzostwach Polski Sommelierów. Konkurs odbędzie się w salach hotelu Regent w Warszawie. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Sommelierów Polskich.

World of Coffee Milan 2022

World of Coffee 2022, targi które miały odbyć się w Warszawie zostały przeniesione do Mediolanu. Dochód z biletów wstępu na impreze zostanie przekazany ukraińskim firmom z branży kawowej.

Inne kategorie

Podcasty

Roślinne zamienniki w menu restauracji [PODCAST]

Coraz większa grupa Polaków deklaruje chęć ograniczenia spożycia mięsa, nie tylko w kuchni domowej, ale także podczas wizyt w restauracjach i spożywania dań na wynos. Chcąc trafić w ich gusta, warto rozważyć zmiany w menu lokalu na bardziej roślinne.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej