x

25. targi EuroGastro

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    05.04.2022

EuroGastro - wiodące targi branży hotelarsko-gastronomicznej - po raz pierwszy organizowane będą przez Ptak Warsaw Expo.

W dniach 17-19 maja, w ramach kolejnej odsłony międzynarodowych targów EuroGastro 2022, hale Ptak Warsaw Expo wypełnią tysiące  profesjonalistów z branży, a wśród nich: przedstawiciele czołowych firm z sektora HoReCa, osobowości kulinarne, szefowie kuchni, światowej sławy barmani, sommelierzy, bariści i cukiernicy.  

Wydarzenie charakteryzuje szeroki zakres branżowy, który obejmie sześć głównych stref tematycznych: wyposażenie zaplecza kuchennego, piekarstwo i cukiernictwo, żywność i napoje, kawa, wyposażenie hoteli, sal restauracyjnych i barów, drink & bar.

Targi to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania relacji biznesowych. Dodatkowym atutem imprezy jest możliwość umówienia indywidualnych spotkań z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami największych firm działających w branży. Wystawcy będą mieli niepowtarzalną okazję na promocję marki na szeroką skalę oraz przedstawienia swojej oferty tysiącom odwiedzających.

Wydarzenie wzbogacą m.in. liczne prelekcje traktujące o kluczowych zagadnieniach z branży, a także pokazy kulinarne prowadzone przez najlepszych szefów kuchni. Szczegóły wydarzenia na stronie: eurogastro.com.pl 

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Foodtech.ac 2022

Szóstą edycję akceleratora Foodtech.ac, która odbędzie się 8 grudnia, zwieńczy Demo Day. To święto wszystkich startupów, inwestorów, osób i firm, które widzą potrzebę zmiany sposobu, w jaki żyjemy i się odżywiamy oraz możliwość ogromnych inwestycji w ten rynek.

Wow Fest Christmas 2022

To już piąta edycja świątecznego festiwalu Wow Fest Christmas - impreza odbędzie się w 10-11 grudnia w warszawskiej Hali Koszyki.

SMAKKi GASTROTARGI

SMAKKi GASTROTARGI odbędą się 23-25 marca 2023 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Poza ofertą innowacyjnych produktów i rozwiązań dla gastronomii odwiedzający otrzymają solidną porcję praktycznej wiedzy, która pomoże odnaleźć się w trudnych okolicznościach biznesowych.

Taste The Wine - polska kolacja degustacyjna w Concordia Taste

Winiarskie perełki z trzech polskich winnic będą główną atrakcją Taste The Wine - polskiej kolacji degustacyjnej, która 24 listopada odbędzie się w poznańskiej restauracji Concordia Taste. W programie także aukcja charytatywna dzieł sztuki na… butelkach i fotografii z winobrania.

Targi HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO®

Ponad 250 wystawców zaprezentuje produkty, sprzęt i rozwiązania niezbędne w restauracji czy hotelu podczas targów HORECA®/ GASTROFOOD/ ENOEXPO®, które odbędą się 16-18 listopada w EXPO Kraków.

Monin Cup Poland 2022 - piąta edycja barmańskiego konkursu

Finał 5 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego Monin Cup Poland 2022 odbędzie się 17 października w lokalu NINE's Restaurant & Sport Bar w Warszawie.

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej