x

Daniel Pawełek najlepszym polskim restauratorem według "Forbes" i FOR Solutions

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    05.04.2022

Ogłoszono ranking TOP 50 polskich restauratorów według magazynu biznesowego "Forbes" i agencji FOR Solutions. Zwycięzcą okazał się Daniel Pawełek z Ferment Group, właściciel restauracji Kieliszki na Próżnej, Le Braci, Butchery & Wine, Koneser Grill i Rozbrat 20.

Daniel Pawełek, zwycięzca rankingu TOP 50 polskich restauratorów. Zdjęcie: archiwum prywatne
Daniel Pawełek, zwycięzca rankingu TOP 50 polskich restauratorów. Zdjęcie: archiwum prywatne
Jury, w którego skład wchodzili przedstawiciele redakcji „Forbes”, branży gastronomicznej, przedsiębiorcy, ekonomiści i partnerzy konferencji MADE FOR Restaurant najwięcej głosów oddało na Daniela Pawełka z Ferment Group, właściciela restauracji Kieliszki na Próżnej, Le Braci, Butchery & Wine, Koneser Grill i Rozbrat 20.

Drugie miejsce w rankingu TOP 50 polskich restauratorów zajęli Agnieszka i Marcin Kręgliccy (restauracje Meltemi, Santorini, El Popo, Chianti, Opasły Tom oraz Targ - Forteca Kręgliccy i Catering Kręgliccy).
Trzecie miejsce przypadło w udziale Arturowi Jarczyńskiemu, właścicielowi restauracji Der Elefant, Otto Pompieri, U Szwejka, Podwale, Bazyliszek, Pod Wawelem, Sukiennice i Jeff's.

Wyłoniono także zwycięzców konkursu o stypendium biznesowe MADE FOR Restaurant, w kategorii Responsibility - TOP Odpowiedzialni Restauratorzy. Zdobywcy nagrody głównej to Aleksandra i Jacek Dojnikowscy z Bułkę przez Bibułkę oraz PollyPizza z Warszawy.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Tork po raz trzeci z rzędu otrzymuje statuetkę Superbrands

Superbrands Polska po raz 16. nagrodziło najsilniejsze marki na krajowym rynku. Tork, marka firmy Essity, trzeci raz z rzędu znalazła się w gronie laureatów.

Kontrowersje wokół Kulinarnego Pucharu Polski 2022 - Kamil Tłuczek podejrzewa jury konkursu o stronniczość

Nie milkną kontrowersje wokół tegorocznego finału Kulinarnego Pucharu Polski. Dwa dni po ogłoszeniu zwycięzców, organizatorzy konkursu ponownie przeliczyli głosy jurorów i wskazali nowych laureatów. Decyzję tę kwestionuje Kamil Tłuczek, zawodnik pierwotnie sklasyfikowany na pierwszym miejscu.

Bartosz Fabiś i Michał Kozłowski ostatecznymi zwycięzcami Kulinarnego Pucharu Polski

Poznaliśmy prawdziwych laureatów 20. edycji Kulinarnego Pucharu Polski. Konkursowi towarzyszyły kontrowersje związane ze sposobem naliczania punktów. Ostatecznie na szczycie podium stanął duet Bartosz Fabiś i Michał Kozłowski.

Kreatywne projekty w branży gastro poszukiwane

Kreatura to ogólnopolski konkurs dla twórców, firm oraz podmiotów, które na zlecenie lub w ramach promocji własnej przeprowadziły kampanię marketingową lub uczestniczyły w jej realizacji. Konkurs skierowany jest także do przedstawicieli branży gastronomicznej, firm z sektora HoReCa oraz restauracji.

Krakowski TAG. na liście 100 najlepszych koktajlbarów na świecie

Na tydzień przed ogłoszeniem listy najlepszych koktajbarów The World’s 50 Best Bars 2022, poznaliśmy drugą pięćdziesiątkę lokali, które uplasowały się na pozycjach od 51 do 100. Wśród wyróżnionych na 97. lokacie znalazł się krakowski TAG.

Konferencja Plant-Powered Perspectives: o nadchodzących dynamicznych zmianach w branży spożywczej

Konferencja Plant-Powered Perspectives, największe wydarzenie poświęcone branży roślinnej w tej części Europy, odbędzie się po raz piąty 27 października w Warszawie. Zapewni przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości żywności.

Inne kategorie

Podcasty

Roślinne zamienniki w menu restauracji [PODCAST]

Coraz większa grupa Polaków deklaruje chęć ograniczenia spożycia mięsa, nie tylko w kuchni domowej, ale także podczas wizyt w restauracjach i spożywania dań na wynos. Chcąc trafić w ich gusta, warto rozważyć zmiany w menu lokalu na bardziej roślinne.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej