x

California Wine Weeks - edycja wiosenna

Kategoria: Wino    03.04.2022

Polskie restauracje i wine bary biorące udział w promocji win z Kalifornii otrzymają finansowe benefity. Rejestracja trwa do 1 kwietnia br.

Fot. Shutterstock.com
Fot. Shutterstock.com
California Wine Weeks 2022 – druga edycja europejskiego programu promocji win kalifornijskich w HoReCa – zaplanowana jest w terminie 14 maja – 4 czerwca br. Restauracje i winebary, które wezmą udział w akcji, otrzymają 2300 zł brutto. Dodatkowe korzyści dla uczestników to wsparcie promocyjne na stronie www.californiawines.events/event/ cww2022 i w mediach społecznościowych @californiawinesurope, a także profesjonalne szkolenie online California Wine & Food dla szefów kuchni, sommelierów, menedżerów i kelnerów oraz pozostałego zespołu zarejestrowanych restauracji lub winebarów. Oprócz tego w programie California Wine Weeks 2022 zostaną przyznane trzy równorzędne nagrody finansowe dla restauracji/wine barów, które osiągną najwyższą sprzedaż ilościową i wartościową win kalifornijskich oraz wykażą się kreatywnością w przygotowaniu i przeprowadzeniu działań promujących akcję. 

Link do rejestracji: https://californiawines. events/event/california-wine-weeks-2022.pl. Szczegółowe informacje oraz kontakt do koordynatorki programu: Patrycja Siwiec, californiawineweeks@gmail.com Organizatorem programu California Wine Weeks 2022 jest California Wines. www.discovercaliforniawines.com Magazyn „Food Service” i portal OuiChef.pl są patronami medialnymi wydarzenia. 

Artykuł ukazał się w „Food Service" 3/2022 nr 213.

Autor tekstu: Redakcja Foodservice

Zobacz także

Polska drugim na świecie odbiorcą gruzińskiego wina

Prawie 70 procent Polaków zna wina gruzińskie, większość z nas ma do nich pozytywny stosunek i ceni ich smak oraz aromat. Polska kolejny rok z rzędu była jednym z liderów wśród krajów importujących wina gruzińskie, a ich eksport wzrósł o ponad 40 procent w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Urodziny rieslinga. Ten winny szczep ma już 588 lat

Najważniejsza odmiana winogron w Niemczech, riesling, obchodzi 13 marca swoje 588 urodziny. Szczep jest uprawiany we wszystkich 13 regionach winiarskich w Niemczech.

Prezentacja "Wines of Argentina" - po raz pierwszy w Warszawie

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się prezentacja win organizowana przez Wines of Argentina. Imprezę zaplanowano na 15 marca w Muzeum POLIN w Warszawie.

Riesling, Pinot & Co. - degustacja stolikowa win niemieckich

Niemiecki Instytut Wina zaprasza do bezpłatnego udziału w Riesling, Pinot & Co. - największej stolikowej degustacji niemieckich win. Podczas imprezy, która odbędzie się 14 kwietnia w Warszawie, swoją ofertę zaprezentuje blisko 30 niemieckich producentów i polskich importerów.

Adam Pawłowski o regionie Algarve

Algarve kojarzy się raczej z pięknymi plażami, dramatycznymi klifami i kurortami przepełnionymi zagranicznymi turystami niż z konkretnymi typami lokalnych win. Czas na odkrycie tej nieznanej winnej krainy.

Winiarskie trendy na horyzoncie

Trendy to delikatne powiewy zmian. Nigdy nie ma gwarancji, że przeobrażą się w wiatr na tyle mocny, by wydąć żagle najskromniejszego gastronomicznego konceptu i poprowadzić go do sukcesu. Jak ominąć winiarskie pułapki i złapać wiatr zmian w żagle?

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0. Restauratorka Alicja Than o optymalizacji kosztów biznesu gastronomicznego [PODCAST]

W jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia biznesu gastronomicznego w obliczu rosnącej inflacji oraz jak przetrwać na rynku, nie tracąc klientów i nie rezygnując z jakości - rozmawiamy o tym z Alicją Than, właścicielką lokali Izumi Sushi, Kago, Kiseki, Omakase, Matcha Bistro & Bar w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej