x

Too Good To Go - aplikacja, dzięki której ograniczysz straty

Kategoria: Produkty    28.03.2022

W biznesie gastronomicznym kluczowe jest ograniczanie start. Tymczasem krótka żywotność produktów sprawia, że świeże i pyszne artykuły często lądują w koszu. Rozwiązaniem jest współpraca z aplikacją Too Good To Go.

To Good To Go. Zdjęcie: materiały prasowe
To Good To Go. Zdjęcie: materiały prasowe
– Aplikacja daje możliwość walki ze stratami niezwykle łatwy sposób. Właściciele, widząc, że nie uda im się sprzedać pieczywa, ukruszonego ciastka, jogurtu ze źle wydrukowaną etykietą lub w ostatnim dniu ważności mogą skomponować paczkę, której cena dla użytkownika wynosi jedną trzecią wyjściowej wartości – mówi Anna Kurnatowska, Country Managerka Too Good To Go.

Użytkownicy sami odbierają jedzenie w wyznaczonych godzinach, dzięki temu poznają dane miejsce, widzą, że robi ono coś dobrego i chętnie do niego wracają. To sytuacja win – win – win, bowiem zyskuje tu klient, biznes gastronomiczny i planeta.

Dzięki aplikacji już ponad 50 milionów klientów w 17 różnych krajach, w tym w USA i Kanadzie, ratuje codziennie jedzenie przed wyrzuceniem. W Polsce korzysta z niej 1,5 miliona konsumentów. Aplikacja dostępna jest już w 50 miastach m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście, Łodzi, a w tym roku planowane są kolejne wdrożenia. Przez ostatnie lata do Too Good To Go dołączyło ponad 3600 partnerów w Polsce, a globalnie ponad 100 tysięcy, tym samym sprawiając, że jest największą tego typu platformą na świecie.

Aby dołączyć do Too Good To Go wystarczy zostawić kontakt tutaj. Współpraca nie wiąże się z podpisywaniem umowy.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Nowe kierunki rozwoju i nowe kategorie roślinnych produktów [PODCAST]

Jak zmienia się rynek roślinnych zamienników produktów odzwierzęcych? Czego możemy się spodziewać na wegańskich talerzach w niedalekiej przyszłości? Rozmawiamy o tym z Katarzyną Sałatą, przedstawicielką kampanii RoślinnieJemy.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej