x

Port Royal Mini i Bombaj Masala w Browarach Warszawskich

Kategoria: Miejsca    15.03.2022

Jest już komplet restauracji w Browarach Warszawskich! W gastronomicznym kwartale na warszawskiej Woli czynne są już dwa znane i lubiane przez warszawiaków lokale - Port Royal Mini i Bombaj Masala Wola.

Port Royal Mini w Browarach Warszawskich. Zdjęcie: materiały prasowe
Port Royal Mini w Browarach Warszawskich. Zdjęcie: materiały prasowe
Restauracja Bombaj Masala Wola ulokowała się przy Krochmalnej 61. Szefem kuchni jest w niej rodowity Hindus, który w swoim menu postawił na dania street foodowe podobne do tych, które można zjeść na ulicach gwarnego Bombaju. Wyróżnikiem lokalu jest imponujący wybór autentycznych indyjskich koktajli. W karcie są także opcje bezalkoholowe.

Port Royal Mini przy Krochmalnej 59 oferuje z kolei ryby i owoce morza. W nowej karcie klasyczne fish & chips zostały zastąpione przez ravioli z ośmiornicą i podwójnie langustynkowe gnocchi. Do wyboru są dwie zupy: skandynawska z dorszem i śródziemnomorska na okoniu morskim z anchovies. Na uwagę zasługują szkocki łosoś w sosie kaparowo-cytrynowym, dorada w wydaniu koreańskim, rybne tatary i carpaccio, ostrygi w trzech różnych odsłonach (fine de claire, belon i gilardeau) oraz surowe langustynki z krewetkami. Poza tym w menu znajdziecie dania nie-rybne, jak choćby arancini suppli z ryżem czy fior di latte z parmezanem. Wszystko to można popić winami z całego świata, w tym szampanami, które idealnie są dopasowane do ostryg.

Bombaj Masala Wola w Browarach Warszawskich. Zdjęcie: materiały prasowe
Bombaj Masala Wola w Browarach Warszawskich. Zdjęcie: materiały prasowe
Bombaj Masala i Port Royal sąsiadują m. in. z NINE’s Restaurant & Sports Bar Roberta Lewandowskiego, Gastronomją ze smakami dawnej stolicy i francuskim akcentem czy Browaru Warszawskiego mieszczącego się w kolebkach XIX Leżakowni. To tylko kilka z 35 restauracji, delikatesów i kawiarni znajdujących się na terenie Browarach Warszawskich na Woli.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Śniadania w Fabryce Norblina

Warszawski Food Town w Fabryce Norblina zaprasza gości na poranne posiłki. Śniadania serwowane są już od 8:00 rano.

Agnieszka Rojewska otworzyła palarnię kawy w Warszawie

Agnieszka Rojewska, wielokrotna mistrzyni Polski Barista oraz zwyciężczyni London Coffee Masters otworzyła w stolicy showroom oraz sklep z kawą Sheep and Raven.

Wina Dajcie w Rzeszowie: goście chcą być zaskakiwani

Rzeszowska restauracja Wina Dajcie zajęła III miejsce w plebiscycie gości ostatniej edycji festiwalu Restaurant Week.Jak się przygotować do takiego wydarzenia i jak osiągnąć sukces - o tym rozmawiamy z Waldemarem Kaczmarkiem, właścicielem konceptu.

Wystawa "Special ingredient" w warszawskim Sakebar by Nobu

Do 24 marca w warszawskim Sakebar by Nobu można oglądać wystawę "Special ingredient". Ten artystyczno-kulinarny projekt jest efektem kilkumiesięcznej współpracy artystki Agnieszki Stopyry i Nobu Hotel Warsaw.

Brać - pierwszy w Warszawie wine bar z tylko polskimi winami

Działający w Porcie Praskim Brać to pierwszy w stolicy wine bar serwujący jedynie polskie wina. Właściciele chcą przybliżyć gościom świat wciąż niedocenianego rodzimego winiarstwa, więc stawiają również na edukację, organizując degustacje i spotkania z winiarzami.

Sushi Soul w Warszawie - japońska klasyka z nowoczesnym twistem według Mariusza Melcera

Sushi Soul to działająca od niedawna w mokotowskim Forcie Piłsudskiego restauracja, której współwłaścicielem jest szef kuchni Mariusz Melcer, znany z warszawskiego Sakana Sushi Bar.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej