x

Fuego w Kołobrzegu szuka szefa kuchni i managera

Kategoria: Twój biznes - oferta    07.03.2022

Restauracja Fuego w Kołobrzegu specjalizująca się w tapasach, mięsach z grilla i w winie rekrutuje na stanowiska szefa kuchni i managera. Otwarcie lokalu planowane jest na maj 2022 roku.

Grafika: materiały prasowe
Grafika: materiały prasowe
Fuego zlokalizowane w gastronomicznym sercu Kołobrzegu będzie serwować kuchnię hiszpańską i obsłuży nawet 100 gości jednocześnie. Ma się specjalizować w tapasach, mięsach z grilla i w winie. Restaurację tworzą właściciele dwóch kultowych miejsc: Mammy i Tenisówki. Trzeci lokal – Fuego –  to kumulacja wszystkich doświadczeń restauratorów, zainspirowana kilkuletnim pobytem w Hiszpanii i miłością do języka, kuchni i kultury tego kraju.

Wnętrze zaprojektowane przez 370studio łączy ze sobą różne style i przełamuje stereotypy, a we wszystkim przyświeca mu idea: mas amor, por favor! Otwarcie lokalu planowane jest na maj 2022.

Aktualnie rekrutowana jest załoga restauracji, w tym na kluczowe stanowiska: szefa kuchni i managera.
– Szukamy kogoś, kto zakocha się w naszej koncepcji, doda jej skrzydeł swoim doświadczeniem, a potem razem z nami będzie pękać z dumy z tego, co tu powstało. Wiemy, że w przypadku takiej osoby nie chodzi jedynie o kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku. Przede wszystkim o charakter, który po prostu kliknie i będziemy inspirować się wzajemnie do działania – mówią restauratorzy.

Ogłoszenia rekrutacyjne znajdziecie pod poniższymi linkami:
Szef(owa) kuchni: https://www.olx.pl/oferta/praca/szef-szefowa-kuchni-CID4-IDO5anA.html
Manager(ka) restauracji: https://www.olx.pl/oferta/praca/manager-ka-restauracji-CID4-IDO5jIL.html

Autor tekstu: Artykuł Sponsorowany

Zobacz także

Jak wybrać ekspres do kawy adekwatny do konceptu restauracyjnego?

Kawa coraz częściej pojawia się w ofercie restauracji, barów, bufetów, stołówek. Ta dobrej jakości wymaga jednak dobrego sprzętu. Jak wybrać ekspres najlepiej dostosowany do naszego konceptu restauracyjnego i budżetu?

Joanna Sobczyk: Sprzęt i zrównoważony rozwój receptą na życie po pandemii

Rozmowa z Joanną Sobczyk, prezesem zarządu Winterhalter Polska, eksperta w dziedzinie przemysłowych systemów zmywania dla branży HoReCa.

Z OGNIA TRADYCJI

Jakie są zalety tradycyjnego, pieca opalanego naturalnym drewnem i jak wybrać ten odpowiedni? Który system wentylacji najlepiej współpracuje z danym urządzeniem? Przedstawiamy kilka możliwości.

ZDROWIE Z PIECA

Techniki gotowania bardzo się zmieniły na przestrzeni ostatnich kilku lat, podobnie jest ze sprzętem. Piekarniki starego typu wypierane są przez znacznie nowocześniejsze piece. A do panteonu niezbędnych urządzeń restauracyjnych weszły urządzenia, które jeszcze niedawno uważane były za kosmiczne.

ZNAK JAKOŚCI

W jaki sposób prawidłowo oznaczać i przechowywać produkty żywnościowe, żeby mieć gwarancję co do ich jakości i świeżości? Jak zachować najwyższe standardy higieniczne i stale utrzymywać odpowiedni poziom? Przedstawiamy różne możliwości - sprawdzone narzędzia i systemy znakowania.

Weganizm w natarciu - sosy Fanex

W obliczu zmieniających się upodobań żywieniowych i wzrostu popularności weganizmu w Polsce, konsumenci coraz chętniej i odważniej odkrywają nowe, nieznane dotąd smaki budowane na bazie składników roślinnych.

Inne kategorie

Podcasty

Roślinne zamienniki w menu restauracji [PODCAST]

Coraz większa grupa Polaków deklaruje chęć ograniczenia spożycia mięsa, nie tylko w kuchni domowej, ale także podczas wizyt w restauracjach i spożywania dań na wynos. Chcąc trafić w ich gusta, warto rozważyć zmiany w menu lokalu na bardziej roślinne.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej