x

Walentynki z kawą: espresso w Sztokholmie, affogato w Genewie, cappuccino w Wiedniu

Kategoria: Karta - napoje    14.02.2022

W te Walentynki Nespresso przygotowało kilka przepisów na miłość… Kolekcja World Explorations to sposób na odkrywanie smaków i aromatów kaw charakterystycznych dla różnych zakątków globu.

Walentynkowa oferta Nespresso. Zdjęcie: materiały prasowe
Walentynkowa oferta Nespresso. Zdjęcie: materiały prasowe
Szybkie espresso prosto z Paryża lub gorącego Istambułu, a może egzotycznego Rio de Janeiro? Nic prostszego. Dzięki kolekcji World Explorations od Nespresso możecie teraz wspólnie wybrać się w daleką podróż po kawowych smakach i aromatach. Przy użyciu kapsułek Nasepresso oraz bazy przepisów dostępnej na https://www.nespresso.com/recipes/pl możecie też zaskoczyć ukochaną osobę nietuzinkowym koktajlem kawowych, inspirowanym wybraną destynacją. Bo kiedy możemy sobie pozwolić na odrobinę przyjemności, jak nie w Walentynki?

Słodkie, aromatyczne orzechowe affogato po genewsku to szczypta luksusu doskonała na tę okazję. Mocno korzenny, pieprzny napój inspirowany Sztokholmem doda szczypty pikanterii w walentynkowy poranek, z kolei imbirowy Szanghaj, w którym kawa World Explorations Shanghai Lungo tworzy wyśmienity duet z zieloną herbatą, słodkim mlekiem i konkretnym imbirem umili wspólny wieczór. Nespresso Negroni, na bazie mocnego espresso, ginu i czerwonego wermutu pozwoli wam zakończyć walentynki w iście włoskim stylu.

W specjalnej, walentynkowej promocji na Nespresso.com/pl, wszystkie ekspresy Nespresso można zakupić z rabatem do 80% przy zakupie kawy. Więcej walentynkowych inspiracji znajdziecie na stronie Nespresso.com/pl.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Koniec papierowego kubka jest bliski? [PODCAST]

Ekologia coraz mocniej oddziałuje na wszystkie sfery życia i powoli wkracza także tam, gdzie jeszcze nie tak dawno w ogóle o niej nie myślano - do kawiarni, restauracji, barów. Jak ekologicznie prowadzić gastronomię? Rozmawiamy o tym z Krzysztofem Rzymanem, właścicielem kawiarni STOR w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej