x

Sigep 2022 - The Dolce World Expo w Rimini

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    25.01.2022

Światowe targi cukiernicze Sigep 2022 - Dolce World Expo odbędą się w dniach 12 do 16 marca.

Targi Dolce World Expo potrwają od 12 do 16 marca w Rimini Expo Centre. Italian Exhibition Group podjęło decyzję o organizacji targów pod koniec grudnia, po konsultacji ze stowarzyszeniami rynkowymi i branżowymi, aby umożliwić kupującym zarówno z Włoch, jak i z zagranicy, dostęp do bogatej oferty produktów i innowacji.

Podczas targów wybrani zostaną także reprezentanci Gelato European Cup w 2023 roku. Podczas imprezy spotkają się cukiernicy, piekarze oraz bariści, a prezentowane przez wystawców produkty oglądać będzie można na żywo oraz w Internecie.

Platforma cyfrowa Italian Exhibition Group będzie otwarta dla zwiedzających od 10 lutego, aby zaoferować podgląd najnowszych produktów wystawców oraz pełny program wydarzeń, które odbędą się podczas marcowych targów.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Wegańskie słodycze: jak to ugryźć? [PODCAST]

Dania wegańskie dobrze zadomowiły się już w polskich sklepach i restauracjach. Coraz częściej klienci mają ochotę również na ciasta i desery, które nie zawierają produktów odzwierzęcych, a cukiernie chętnie wychodzą im naprzeciw. Rozmawiamy o tym z Dominiką Targosz, ambasadorką Chef for Change.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej