x

Targi INTERNORGA w Hamburgu

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    25.01.2022

Targi branży hotelarskiej i gastronomicznej INTERNORGA odbędą się od 30 kwietnia do 4 maja 2022 w centrum targowym Hamburg Messehallen.

Szybkie rozprzestrzenianie się czwartej fali koronawirusa oraz duża ilość nowych infekcji obecnie nie pozwalają sądzić, że sytuacja pandemiczna ulegnie wystarczającej poprawie przed pierwotnie planowanym terminem targów, które miały odbyć się w połowie marca - czytamy w komunikacie organizatorów niemieckich targów branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Hamburg Messe und Congress podjął decyzję o przesunięciu INTERNORGA 2022 na późniejszy termin. W ten sposób organizatorzy mogą zapewnić bezpieczeństwo imprezy.

–  Zdajemy sobie sprawę z rosnącej niepewności wśród wszystkich zaangażowanych osób w ciągu ostatnich 14 dni i traktujemy to poważnie. Ale zdajemy sobie również sprawę z potrzeby ponownego spotkania branży. Mając to na uwadze, cieszymy się, że możemy zaoferować alternatywne terminy. Chcemy również, aby nasi goście, którzy przejdą przez drzwi naszego centrum targowego pod koniec kwietnia, czuli się dobrze i bezpiecznie – wyjaśnia Bernd Aufderheide, prezes zarządu Hamburg Messe und Congress.

Targi potrwają od soboty 30 kwietnia do środy 4 maja 2022 w Centrum targowym Hamburg Messehallen. Wszystkie ważne informacje dotyczące nowego terminu targów można znaleźć na stronie NTERNORGA: https://www.internorga.com/en/.

 

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Wegańskie słodycze: jak to ugryźć? [PODCAST]

Dania wegańskie dobrze zadomowiły się już w polskich sklepach i restauracjach. Coraz częściej klienci mają ochotę również na ciasta i desery, które nie zawierają produktów odzwierzęcych, a cukiernie chętnie wychodzą im naprzeciw. Rozmawiamy o tym z Dominiką Targosz, ambasadorką Chef for Change.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej