x

Targi INTERNORGA w Hamburgu

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    25.01.2022

Targi branży hotelarskiej i gastronomicznej INTERNORGA odbędą się od 30 kwietnia do 4 maja 2022 w centrum targowym Hamburg Messehallen.

Szybkie rozprzestrzenianie się czwartej fali koronawirusa oraz duża ilość nowych infekcji obecnie nie pozwalają sądzić, że sytuacja pandemiczna ulegnie wystarczającej poprawie przed pierwotnie planowanym terminem targów, które miały odbyć się w połowie marca - czytamy w komunikacie organizatorów niemieckich targów branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Hamburg Messe und Congress podjął decyzję o przesunięciu INTERNORGA 2022 na późniejszy termin. W ten sposób organizatorzy mogą zapewnić bezpieczeństwo imprezy.

–  Zdajemy sobie sprawę z rosnącej niepewności wśród wszystkich zaangażowanych osób w ciągu ostatnich 14 dni i traktujemy to poważnie. Ale zdajemy sobie również sprawę z potrzeby ponownego spotkania branży. Mając to na uwadze, cieszymy się, że możemy zaoferować alternatywne terminy. Chcemy również, aby nasi goście, którzy przejdą przez drzwi naszego centrum targowego pod koniec kwietnia, czuli się dobrze i bezpiecznie – wyjaśnia Bernd Aufderheide, prezes zarządu Hamburg Messe und Congress.

Targi potrwają od soboty 30 kwietnia do środy 4 maja 2022 w Centrum targowym Hamburg Messehallen. Wszystkie ważne informacje dotyczące nowego terminu targów można znaleźć na stronie NTERNORGA: https://www.internorga.com/en/.

 

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Whisky Live Warsaw 2022

Festiwal Whisky Live Warsaw powraca! 28 i 29 października na gości imprezy czekać będą wyjątkowe sesje degustacyjne masterclass oraz rekordowa liczba wystawców.

Next Day Studio 2022

Magazyny "Food Service", "Media Marketing Polska" oraz "Handel" łączą siły w kolejnej edycji projektu Next Day Studio. Od 2 listopada, w każdą listopadową środę będziemy poruszać tematy ważne z punktu widzenia pracowników i właścicieli gastronomii.

III Mistrzostwa Polski w Dziczyźnie

Trzecia edycja Mistrzostw Polski w Dziczyźnie - Memoriału Mariana Tarnawskiego odbędzie się 17 listopada w centrum EXPO Kraków jako wydarzenie towarzyszące targom Horeca oraz Gastrofood.

Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów 2022

Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów wraz z wydarzeniami towarzyszącymi to największe w Polsce spotkanie edukacyjne dla gastronomii. W tegorocznym programie przewidziano 24 wystąpienia z udziałem 42 ekspertów.

Restaurant Week - #FoodLooksGood!

Restaurant Week powraca pod hasłem #FoodLooksGood! Ma ono zachęcać gości restauracji do robienia zdjęć dań i dzielenia się nimi w social mediach. Od 12 października do 13 listopada trzy pięknie podane potrawy i koktajl dostępne będą w cenie 69 zł w ponad 400 lokalach.

World Chocolate Masters 2022

Konkurs World Chocolate Masters sprawdzi umiejętności najlepszych cukierników z całego świata. Odbędzie się 29-31 października w ramach targów Salon du Chocolat w Paryżu. Znamy już skład jury.

Inne kategorie

Podcasty

Roślinne zamienniki w menu restauracji [PODCAST]

Coraz większa grupa Polaków deklaruje chęć ograniczenia spożycia mięsa, nie tylko w kuchni domowej, ale także podczas wizyt w restauracjach i spożywania dań na wynos. Chcąc trafić w ich gusta, warto rozważyć zmiany w menu lokalu na bardziej roślinne.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej