x

Targi INTERNORGA w Hamburgu

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    25.01.2022

Targi branży hotelarskiej i gastronomicznej INTERNORGA odbędą się od 30 kwietnia do 4 maja 2022 w centrum targowym Hamburg Messehallen.

Szybkie rozprzestrzenianie się czwartej fali koronawirusa oraz duża ilość nowych infekcji obecnie nie pozwalają sądzić, że sytuacja pandemiczna ulegnie wystarczającej poprawie przed pierwotnie planowanym terminem targów, które miały odbyć się w połowie marca - czytamy w komunikacie organizatorów niemieckich targów branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Hamburg Messe und Congress podjął decyzję o przesunięciu INTERNORGA 2022 na późniejszy termin. W ten sposób organizatorzy mogą zapewnić bezpieczeństwo imprezy.

–  Zdajemy sobie sprawę z rosnącej niepewności wśród wszystkich zaangażowanych osób w ciągu ostatnich 14 dni i traktujemy to poważnie. Ale zdajemy sobie również sprawę z potrzeby ponownego spotkania branży. Mając to na uwadze, cieszymy się, że możemy zaoferować alternatywne terminy. Chcemy również, aby nasi goście, którzy przejdą przez drzwi naszego centrum targowego pod koniec kwietnia, czuli się dobrze i bezpiecznie – wyjaśnia Bernd Aufderheide, prezes zarządu Hamburg Messe und Congress.

Targi potrwają od soboty 30 kwietnia do środy 4 maja 2022 w Centrum targowym Hamburg Messehallen. Wszystkie ważne informacje dotyczące nowego terminu targów można znaleźć na stronie NTERNORGA: https://www.internorga.com/en/.

 

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Kulinarny Puchar Polskiego Mięsa Wieprzowego i Wołowego

10 marca br. w Instytucie Kulinarnym Transgourmet odbędzie się 1. Kulinarny Puchar Polskiego Mięsa Wieprzowego i Wołowego. Celem konkursu jest przede wszystkim zaprezentowanie jakości oraz walorów smakowych polskiego mięsa.

Premiumizacja vs. inflacja - II spotkanie branżowe z cyklu Food Working

Food and Design zaprasza na II spotkanie branżowe z cyklu Food Working. Jego temat to "Premiumizacja vs. Inflacja".

Madrid Fusión Alimentos de España

Targi Madrid Fusión Alimentos de España po raz kolejny zostaną zorganizowane w madryckim centrum kongresowym IFEMA, gdzie na potrzeby wydarzenia wygospodarowano powierzchnię ponad 25 000 mkw. Impreza potrwa od 23 do 25 stycznia 2023 roku.

Foodtech.ac 2022

Szóstą edycję akceleratora Foodtech.ac, która odbędzie się 8 grudnia, zwieńczy Demo Day. To święto wszystkich startupów, inwestorów, osób i firm, które widzą potrzebę zmiany sposobu, w jaki żyjemy i się odżywiamy oraz możliwość ogromnych inwestycji w ten rynek.

Wow Fest Christmas 2022

To już piąta edycja świątecznego festiwalu Wow Fest Christmas - impreza odbędzie się w 10-11 grudnia w warszawskiej Hali Koszyki.

SMAKKi GASTROTARGI

SMAKKi GASTROTARGI odbędą się 23-25 marca 2023 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Poza ofertą innowacyjnych produktów i rozwiązań dla gastronomii odwiedzający otrzymają solidną porcję praktycznej wiedzy, która pomoże odnaleźć się w trudnych okolicznościach biznesowych.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej