x

Konrad Nadobnik dyrektorem generalnym w grupie Kręgliccy Restauracje i Catering

Kategoria: Ludzie    24.01.2022

Konrad Nadobnik dołączył jako dyrektor generalny do Kręgliccy Restauracje i Catering. Przez ostatnie lata związany był z Belvedere Gourmet Group.

Konrad Nadobnik. Zdjęcie: Maciej Niemojewski
Konrad Nadobnik. Zdjęcie: Maciej Niemojewski
Całą karierę zawodową Konrad Nadobnik pracował w gastronomii, w szczególności w branży eventowej. Przez ponad 14 lat związany był z markami Belvedere Cafe Łazienki Królewskie i Belvedere Catering by Design. W grudniu 2021 roku zakończył współpracę z Belvedere Gourmet Group. Początki jego zawodowej drogi to przejście przez wszystkie szczeble gastronomii w Hotelu Bristol w latach 1996 - 2008, czyli w czasie gdy obiekt dołączył do międzynarodowej sieci hoteli Starwood.

Od początku kariery interesowały go realizacje eventowo-cateringowe, a w szczególności projekty wielkoskalowe. W marcu 2008 roku dołączył do zespołu Grupy Belvedere. Przez kilka lat pełnił funkcję dyrektora cateringu, zarządzając całym działem zarówno w Polsce, jak i poza granicami. W tym czasie odpowiadał za organizację i obsługę eventów korporacyjnych, kongresów, przyjęć rządowych na najwyższym szczeblu zgodnie z zasadami Protokołu Dyplomatycznego. W 2014 roku zdobył nagrodę MP Power Award® w kategorii Dostawca – Catering, przyznawaną ekspertom branży spotkań i najbardziej wyróżniającym się, wpływowym osobom na rynku.

Jak sam podkreśla –  nie lubi stać w miejscu, a czas na zmiany właśnie przyszedł. Od stycznia 2022 roku pełni funkcję dyrektora generalnego w grupie Kręgliccy Restauracje i Catering. Grupa Kręgliccy Restauracje i Catering powstała w 1989 roku. W jej struktury wchodzą: pięć restauracji etnicznych, firma cateringowa, targ rolny oraz przestrzenie eventowe w Arkadach Kubickiego, Klubie Bankowca i Fortecy Kręglickich.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Niki Segnit: W poszukiwaniu związków między daniami

Pamiętacie światowy bestseller "Leksykon smaków"? To pierwsza - i od razu uznana za rewolucyjną - książka Niki Segit, w której autorka skatalogowała i opisała reguły łączenia smaków. Teraz wydaje "Sztukę gotowania", odkrywając przed czytelnikami zasady leżące u podstaw wszystkich przepisów.

Josean Alija

Wiedział, że chce być kucharzem już jako dziecko, dlatego w wieku 14 lat zdecydował się na naukę w Leioa School of Restaurant Management.

La Ruina i Raj: Nie jest nam wszystko jedno

W maju tego roku poznańska knajpa La Ruina i Raj przeniosła się z kultowej Śródki na główną ulicę miasta - św. Marcin. Zmiana ta stała się pretekstem do naszej rozmowy z Moniką Mądrą-Pawlak i Janem Pawlakiem. Rozmowy szczerej, a dla wielu pewnie kontrowersyjnej.

Robert Makłowicz: karmię zbiorową wyobraźnię

Karierę zaczynał w latach 90. jako publicysta i krytyk kulinarny. Znany i ceniony jest jednak za to, że 20 lat temu zapoczątkował w swoim programie kulinarnym zwiedzanie i tłumaczenie świata poprzez kulinaria.

Guy Savoy: produkty są jak moje dzieci - kocham je wszystkie

W ramach akcji French Touch promującej francuskie kulinaria i kulturę w październiku gościli w Polsce szefowie kuchni z ekipy paryskiej restauracji Guy Savoy (z trzema gwiazdkami Michelin) - Gilles Chesneau oraz Irwin Durand. My rozmawiamy z jej twórcą i właścicielem Guyem Savoyem.

Alicja i Alon Than: z precyzją i pasją

Sushi jest i będzie obecne na rynku, ale swój okres świetności w Polsce już przeżyło. Teraz coraz popularniejsza robi się ciepła kuchnia Japonii - mówią Alicja i Alon Than, właściciele sieci restauracji z kuchnią azjatycką.

Inne kategorie

Podcasty

Roślinne zamienniki w menu restauracji [PODCAST]

Coraz większa grupa Polaków deklaruje chęć ograniczenia spożycia mięsa, nie tylko w kuchni domowej, ale także podczas wizyt w restauracjach i spożywania dań na wynos. Chcąc trafić w ich gusta, warto rozważyć zmiany w menu lokalu na bardziej roślinne.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej