x

Konrad Nadobnik dyrektorem generalnym w grupie Kręgliccy Restauracje i Catering

Kategoria: Ludzie    24.01.2022

Konrad Nadobnik dołączył jako dyrektor generalny do Kręgliccy Restauracje i Catering. Przez ostatnie lata związany był z Belvedere Gourmet Group.

Konrad Nadobnik. Zdjęcie: Maciej Niemojewski
Konrad Nadobnik. Zdjęcie: Maciej Niemojewski
Całą karierę zawodową Konrad Nadobnik pracował w gastronomii, w szczególności w branży eventowej. Przez ponad 14 lat związany był z markami Belvedere Cafe Łazienki Królewskie i Belvedere Catering by Design. W grudniu 2021 roku zakończył współpracę z Belvedere Gourmet Group. Początki jego zawodowej drogi to przejście przez wszystkie szczeble gastronomii w Hotelu Bristol w latach 1996 - 2008, czyli w czasie gdy obiekt dołączył do międzynarodowej sieci hoteli Starwood.

Od początku kariery interesowały go realizacje eventowo-cateringowe, a w szczególności projekty wielkoskalowe. W marcu 2008 roku dołączył do zespołu Grupy Belvedere. Przez kilka lat pełnił funkcję dyrektora cateringu, zarządzając całym działem zarówno w Polsce, jak i poza granicami. W tym czasie odpowiadał za organizację i obsługę eventów korporacyjnych, kongresów, przyjęć rządowych na najwyższym szczeblu zgodnie z zasadami Protokołu Dyplomatycznego. W 2014 roku zdobył nagrodę MP Power Award® w kategorii Dostawca – Catering, przyznawaną ekspertom branży spotkań i najbardziej wyróżniającym się, wpływowym osobom na rynku.

Jak sam podkreśla –  nie lubi stać w miejscu, a czas na zmiany właśnie przyszedł. Od stycznia 2022 roku pełni funkcję dyrektora generalnego w grupie Kręgliccy Restauracje i Catering. Grupa Kręgliccy Restauracje i Catering powstała w 1989 roku. W jej struktury wchodzą: pięć restauracji etnicznych, firma cateringowa, targ rolny oraz przestrzenie eventowe w Arkadach Kubickiego, Klubie Bankowca i Fortecy Kręglickich.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Paweł Balcerek szefem sprzedaży wszystkich tytułów VFP Communications

Od grudnia 2022 r. za komercyjne aktywności magazynów "Food Service", "Media Marketing Polska" i "Handel" oraz przypisanych im portali i eventów będzie odpowiadał Paweł Balcerek. VFP Communications łączy tym samym funkcjonujące dotychczas oddzielnie dwa działy sprzedaży i upraszcza strukturę.

Janusz Garncarczyk (Lemon Resort SPA) - szef kuchni 24 godziny na dobę

Jego ścieżka kariery dowodzi, że dzięki ciężkiej pracy można wejść na sam szczyt. JANUSZ GARNCARCZYK jest dziś szefem kuchni prestiżowego LEMON RESORT SPA. Czym wyróżnia się praca w takim obiekcie? Jak mądrze zarządzać pracownikami? I czy jest tu miejsce na rozwój?

Agnieszka Sierac, właścicielka Fukafe o sukcesie jednej z pierwszych roślinnych kawiarni w Polsce

Fukafe powstało dziesięć lat temu jako jedno z pierwszych roślinnych miejsc w naszym kraju. Jak radzi on sobie po dekadzie funkcjonowania w branży? Co wyróżnia ten koncept na tle innych? Na pytania odpowiada Agnieszka Sierac, właścicielka Fukafe.

Tomasz Tracz szefem kuchni w restauracji Folga w Krakowie

Nowym szefem krakowskiej restauracji Folga został Tomasz Tracz. Zastąpił na tym stanowisku Macieja Bigaja, który otrzymał propozycję pracy w trzygwiazdkowej restauracji Cheval Blanc by Peter Knogl w Bazylei.

Adrian Górniak, właściciel restauracji Źródło: w tym szaleństwie jest metoda

Po ponad 5 latach pracy w topowych warszawskich restauracjach zdecydował się na otwarcie własnego lokalu - ŹRÓDŁO. O konsekwentnym dążeniu do celu i szukaniu równowagi w życiu opowiada człowiek orkiestra ADRIAN GÓRNIAK.

Adam Pawłowski w zarządzie Court of Master Sommeliers. To nowy impuls do rozwoju sztuki sommelierskiej w Polsce

Rodacy, którzy chcieliby zawalczyć o najwyższe wyróżnienie w branży sommelierskiej, mogą liczyć na moje wsparcie - zapewnia Adam Pawłowski, który został członkiem zarządu Court of Master Sommeliers, najbardziej prestiżowej organizacji szkolącej i zrzeszającej sommelierów na całym świecie.

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej