x

Boston Wings & Pizza - nowa sieć franczyzowa na polskim rynku

Kategoria: Miejsca    18.01.2022

Białostocki restaurator Tomasz Siemieńczuk wprowadza na polski rynek nową sieć franczyzową - Boston Wings & Pizza. Składa się ona z czterech różnych konceptów, które sprawdzą się w małych miejscowościach i dużych aglomeracjach.

Boston Wings & Pizza. Zdjęcie: materiały prasowe
Boston Wings & Pizza. Zdjęcie: materiały prasowe
Sa to: Boston Pizza, Boston Wings, Boston Wings & Pizza, Boston Hot Dog (riksza/wyspa). Najbogatszą ofertę kulinarna ma Boston Wings & Pizza, koncept dla miłośników amerykańskiej kuchni. Pierwszy lokal pod tym szyldem powstał w 2019 roku w Białymstoku. W jego menu znajdują się panierowane skrzydełka o przeróżnych smakach, pizza pełna sera i nachos.

Wiele osób rezygnuje z założenia i prowadzenia własnej restauracji w obawie przed niepowodzeniem, stratami finansowymi czy wizerunkowymi. Zdaniem założyciela sieci, restauratora Tomasza Siemieńczuka, gastronomia w ramach umowy franczyzowej startuje z bezpieczniejszej pozycji niż inne lokale i skazana jest na sukces.

– Wybierając naszą ofertę franczyzową klient zyskuje bezpośredni dostęp do know-how firmy, czyli gotowego przepisu, jak krok po kroku prowadzić biznes. Przyszłym franczyzobiorcom oferujemy między innymi znak towarowy, pomoc w wyborze lokalu, wsparcie przy zakupie wyposażenia, projekt dostosowany indywidualnie do lokalu oraz wsparcie w wykonaniu aranżacji – mówi Tomasz Siemieńczuk.

Boston Wings & Pizza. Zdjęcie: materiały prasowe
Boston Wings & Pizza. Zdjęcie: materiały prasowe
Franczyzobiorca otrzymuje również nadzór wykonawczy przy pracach remontowych i wykończeniowych.
– Prowadzenie restauracji, zwłaszcza na początku, nie jest łatwe. Nasza oferta obejmuje wsparcie na każdej płaszczyźnie: od wskazania najlepszych produktów, profesjonalne szkolenie po zestaw gotowych przepisów. Jesteśmy do dyspozycji franczyzobiorców 24 godziny na dobę – podsumowuje właściciel Boston Wings & Pizza.

Franczyza wiąże się z inwestycją w lokal, wyposażenie i zatowarowanie. W zależności od wybranego konceptu, koszty wahają się od kilkunastu do kilkuset tysięcy złotych. Jednak sieć na dobry początek oferuje promocję. Franczyzobiorca, który zawrze umowę z siecią w tym roku, jest zwolniony z opłaty jednorazowej, natomiast opłaty miesięczne w 2022 roku są o 50 procent niższe.


Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Koniec papierowego kubka jest bliski? [PODCAST]

Ekologia coraz mocniej oddziałuje na wszystkie sfery życia i powoli wkracza także tam, gdzie jeszcze nie tak dawno w ogóle o niej nie myślano - do kawiarni, restauracji, barów. Jak ekologicznie prowadzić gastronomię? Rozmawiamy o tym z Krzysztofem Rzymanem, właścicielem kawiarni STOR w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej