x

Plebiscyt RoślinnieJemy na najlepszy roślinny produkt 2021 roku

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    15.12.2021

Ruszył plebiscyt RoślinnieJemy, w którym konsumenci głosują na najlepsze wegańskie produkty, dania i marki zmieniające oblicze polskiej branży spożywczej w 2021 roku. Organizatorzy czekają na głosy do 16 stycznia.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Kampania RoślinnieJemy powstała, aby wspierać producentów żywności, sieci handlowe i właścicieli restauracji we wprowadzaniu oraz promowaniu wegańskich produktów i dań. Na podstawie badań rynku, doświadczenia czy ankiet społecznych RoślinnieJemy doradza, jak podążać za roślinnym trendem. Od czterech lat organizuje plebiscyt, w którym konsumenci głosują na najlepsze produkty, dania i marki zmieniające oblicze polskiej branży spożywczej.

Według danych GfK Polonia, w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2021 roku sprzedaż roślinnych alternatyw nabiału wzrosła o 50%, a wegańskie alternatywy mięsa odnotowały wzrost aż o 179%. Wraz z rosnącą popularnością kuchni roślinnej wzrasta też liczba zgłoszeń nowych produktów i marek do plebiscytu.

Nagroda w plebiscycie RoślinnieJemy to wyróżnienie dla producentów żywności oraz dowód uznania, którym chętnie dzielą się w swoich mediach społecznościowych i na opakowaniach wybranych produktów.

Oto sześć kategorii Plebiscytu RoślinnieJemy 2021:
Najlepszy roślinny produkt 2021
Roślinny Game Changer 2021  
Najlepszy roślinny debiut gastronomiczny 2021
Najlepsza nowa marka roślinna 2021
Najlepsza roślinna strategia marketingowa 2021
Najlepszy roślinny produkt 2021 dla profesjonalistów – nagroda Chefs for Change

Zagłosujcie już dziś na Waszych roślinnych faworytów. Organizatorzy czekają na głosy do 16 stycznia 2022 roku! Więcej informacji w mediach społecznościowych RoślinnieJemy.
Autorka: Monika Ladwich

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Medaliści olimpiady pizzy wsparli WOŚP w nietypowy sposób

Zdobywcy miejsc na olimpiadzie Vera Pizza Napoletana w Neapolu spotkali się w Pabianicach. Tym razem jednak nie po to, by ze sobą rywalizować, a wspólnie zebrać pieniądze na szczytny cel, przygotowując nietypową pizzę.

Festiwal Pizzy w Pizzy Hut najdroższy od lat. Internauci bezlitośni

Festiwal Pizzy w Pizza Hut to wydarzenie, które odbywa się pod hasłem: Jesz i pijesz, ile chcesz. Za z góry określoną kwotę można zamówić dowolną ilość pizzy, z napojami lub bez. Internauci ostro krytykują tegoroczne ceny akcji i dają upust emocjom w komentarzach.

Trwa głosowanie w plebiscycie na Najlepszy Roślinny Produkt 2022

Piąty plebiscyt na Najlepszy Roślinny Produkt Roku 2022 kampanii RoślinnieJemy wszedł w kolejny etap. Do 31 stycznia konsumenci mogą oddawać głosy na produkty i marki, które szczególnie zapadły im w pamięć, wpłynęły na ich zwyczaje żywieniowe lub ułatwiły dostęp do pełnowartościowej diety roślinnej.

Kraków z najtańszą ofertą wegańską w Europie

Kraków zajął pierwsze miejsce w rankingu europejskich miast z najbardziej atrakcyjną cenowo ofertą wegańskich restauracji. W pierwszej dwudziestce znalazły się także Warszawa i Łódź. Zestawienie utworzono na podstawie analizy danych z 3,5 miliona roślinnych lokali na świecie.

Selgros Cash & Carry i Caritas Polska zapraszają potrzebujących do wigilijnego stołu

Caritas Polska zorganizuje 24 grudnia spotkania wigilijne dla potrzebujących. W 85 miastach przygotowane zostaną stoły z daniami wigilijnymi, a także paczki świąteczne dla 20 tysięcy osób. Kolejny rok z rzędu partnerem strategicznym wydarzenia i fundatorem produktów jest Selgros Cash & Carry.

Zwycięskie restauracje plebiscytu gości Restaurant Week

135 tysięcy gości Restaurant Week spotkało się przy wspólnym stole w tegorocznej edycji festiwalu. Po wizycie w jednej z ponad 400 restauracji w kraju mieli oni szansę, by ocenić dania, obsługę i atmosferę lokalu. Oto wyniki plebiscytu.

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej