x

Plebiscyt RoślinnieJemy na najlepszy roślinny produkt 2021 roku

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    15.12.2021

Ruszył plebiscyt RoślinnieJemy, w którym konsumenci głosują na najlepsze wegańskie produkty, dania i marki zmieniające oblicze polskiej branży spożywczej w 2021 roku. Organizatorzy czekają na głosy do 16 stycznia.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Kampania RoślinnieJemy powstała, aby wspierać producentów żywności, sieci handlowe i właścicieli restauracji we wprowadzaniu oraz promowaniu wegańskich produktów i dań. Na podstawie badań rynku, doświadczenia czy ankiet społecznych RoślinnieJemy doradza, jak podążać za roślinnym trendem. Od czterech lat organizuje plebiscyt, w którym konsumenci głosują na najlepsze produkty, dania i marki zmieniające oblicze polskiej branży spożywczej.

Według danych GfK Polonia, w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2021 roku sprzedaż roślinnych alternatyw nabiału wzrosła o 50%, a wegańskie alternatywy mięsa odnotowały wzrost aż o 179%. Wraz z rosnącą popularnością kuchni roślinnej wzrasta też liczba zgłoszeń nowych produktów i marek do plebiscytu.

Nagroda w plebiscycie RoślinnieJemy to wyróżnienie dla producentów żywności oraz dowód uznania, którym chętnie dzielą się w swoich mediach społecznościowych i na opakowaniach wybranych produktów.

Oto sześć kategorii Plebiscytu RoślinnieJemy 2021:
Najlepszy roślinny produkt 2021
Roślinny Game Changer 2021  
Najlepszy roślinny debiut gastronomiczny 2021
Najlepsza nowa marka roślinna 2021
Najlepsza roślinna strategia marketingowa 2021
Najlepszy roślinny produkt 2021 dla profesjonalistów – nagroda Chefs for Change

Zagłosujcie już dziś na Waszych roślinnych faworytów. Organizatorzy czekają na głosy do 16 stycznia 2022 roku! Więcej informacji w mediach społecznościowych RoślinnieJemy.
Autorka: Monika Ladwich

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Letnia odsłona Fine Dining Week

Od 6 do 31 lipca odbędzie się festiwal sztuki restauracyjnej Fine Dining Week. Szefowie kuchni z ponad 100 restauracji przygotowali dla festiwalowych gości popisowe, autorskie menu spoza karty oraz niespodzianki smakowe, dzieląc się swoją filozofią kuchni.

Bocuse d’Or Poland on Tour - kolacje dla szerokiej publiczności

Bocuse d’Or Poland On Tour to projekt Akademii Bocuse d’Or Polska skierowany do szerszej publiczności. Podczas cyklu kolacji będzie można spróbować dań uczestników krajowych selekcji i szefów z Akademii oraz spotkać autorytety polskiej sceny kulinarnej. Najbliższa kolacja 24 czerwca w Sopocie.

Glovo dostarczy zamówienia na festiwal muzyczny Kortowiada. Koniec z kolejkami po jedzenie!

To pierwsze tego typu rozwiązanie oferowane przez platformę delivery na imprezie masowej - na terenie 61. Juwenaliów Olsztyńskich Glovo uruchomi punkt odbioru zamówień złożonych za pomocą aplikacji. Nie zabraknie konkursów, zniżek i promocji.

Robot-kelner w Pizza Hut. Sieć stawia na innowacje

Pizza Hut prowadzi od maja test robotów BellaBot w dwóch lokalizacjach w Polsce. Obsłużeni przez roboty-kelnerów mogą zostać goście warszawskiego Zodiaka przy ul. Widok 26 oraz lokalu Wrocław Rynek. Roboty z sympatycznymi buziami kotów wspierają pracę zespołu, wywołując uśmiechy konsumentów.

Za nami Whisky Day Cracow

Czwarty raz z rzędu Kraków stał się polską stolicą obchodów międzynarodowego dnia whisky, nieoficjalnego święta, które dało początek festiwalowi Whisky Day Cracow.

Ginweek - rusza nowy festiwal poświęcony ginowi

Moda na gin rozkwita w polskich barach! Od 1 do 19 czerwca w pięciu największych polskich miastach odbędzie się premierowa edycja festiwalu promocji kultury ginu - GinWeek. W ponad 60 topowych barach można skosztować zestawu dwóch koktajli w cenie 39 zł.

Inne kategorie

Podcasty

Wegańskie słodycze: jak to ugryźć? [PODCAST]

Dania wegańskie dobrze zadomowiły się już w polskich sklepach i restauracjach. Coraz częściej klienci mają ochotę również na ciasta i desery, które nie zawierają produktów odzwierzęcych, a cukiernie chętnie wychodzą im naprzeciw. Rozmawiamy o tym z Dominiką Targosz, ambasadorką Chef for Change.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej