x

Plebiscyt RoślinnieJemy na najlepszy roślinny produkt 2021 roku

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    15.12.2021

Ruszył plebiscyt RoślinnieJemy, w którym konsumenci głosują na najlepsze wegańskie produkty, dania i marki zmieniające oblicze polskiej branży spożywczej w 2021 roku. Organizatorzy czekają na głosy do 16 stycznia.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Kampania RoślinnieJemy powstała, aby wspierać producentów żywności, sieci handlowe i właścicieli restauracji we wprowadzaniu oraz promowaniu wegańskich produktów i dań. Na podstawie badań rynku, doświadczenia czy ankiet społecznych RoślinnieJemy doradza, jak podążać za roślinnym trendem. Od czterech lat organizuje plebiscyt, w którym konsumenci głosują na najlepsze produkty, dania i marki zmieniające oblicze polskiej branży spożywczej.

Według danych GfK Polonia, w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2021 roku sprzedaż roślinnych alternatyw nabiału wzrosła o 50%, a wegańskie alternatywy mięsa odnotowały wzrost aż o 179%. Wraz z rosnącą popularnością kuchni roślinnej wzrasta też liczba zgłoszeń nowych produktów i marek do plebiscytu.

Nagroda w plebiscycie RoślinnieJemy to wyróżnienie dla producentów żywności oraz dowód uznania, którym chętnie dzielą się w swoich mediach społecznościowych i na opakowaniach wybranych produktów.

Oto sześć kategorii Plebiscytu RoślinnieJemy 2021:
Najlepszy roślinny produkt 2021
Roślinny Game Changer 2021  
Najlepszy roślinny debiut gastronomiczny 2021
Najlepsza nowa marka roślinna 2021
Najlepsza roślinna strategia marketingowa 2021
Najlepszy roślinny produkt 2021 dla profesjonalistów – nagroda Chefs for Change

Zagłosujcie już dziś na Waszych roślinnych faworytów. Organizatorzy czekają na głosy do 16 stycznia 2022 roku! Więcej informacji w mediach społecznościowych RoślinnieJemy.
Autorka: Monika Ladwich

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Tydzień Kuchni Polskiej - kulinarne świętowanie rocznicy niepodległości

Jak co roku z okazji Święta Niepodległości, MAKRO Polska organizuje Tydzień Kuchni Polskiej, która potrwa od 8 do 14 listopada. W tym roku towarzyszy mu specjalne biało-czerwone menu, przygotowane przez Akademię Inspiracji MAKRO.

World Class Cocktail Festival w Warszawie. Które miejsca odwiedzić?

Wybrane bary z największych miast w Polsce proponują ponad 300 koktajli przygotowanych przez mistrzów sztuki barmańskiej. W Warszawie w Festiwalu bierze udział aż 46 koktajlbarów. Gdzie warto pójść? Podpowiadamy!

Transatlantyk Festival

Transatlantyk Festival po raz kolejny zaprasza na Kino Kulinarne - jedną z najpopularniejszych sekcji festiwalu. Obok seansów filmowych widzowie zostaną zaproszeni na pięć wyjątkowych kolacji, które odbędą się w wyjątkowej przestrzeni Hali Maszyn EC1 Łódź.

Sezon grillowy z TABASCO i Kikkoman

TABASCO® i Kikkoman zapraszają na oficjalne otwarcie sezonu grillowego. Do wspólnego grillowania można dołączyć w Czeladzi w trakcie finału VII mistrzostw Polski Saunmistrzów.

GASTRONOMIA OD A DO Z

Najnowsze trendy w gastronomii, znakomici szefowie kuchni z całego świata, ogromna dawka kulinarnego know-how. Tak zapowiada się tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomii i Wyposażenia Hoteli Polagra Gastro i Invest Hotel. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-28 września.

Koral przekazuje sprzęt dla małopolskich ratowników

W obliczu pandemii firma Koral, największy producent lodów w Polsce, zakupiła i przekazała małopolskim ratownikom ponad 200 profesjonalnych masek, które zabezpieczają twarz oraz drogi oddechowe medyków.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej