x

Otwarcie salonu win i alkoholi mocnych Vininova w Katowicach

Kategoria: Wino    14.12.2021

Vininova otworzyła dziesiąty już salon z selekcją win i alkoholi mocnych. Firma zdecydowała się podbić tym razem Katowice. Otwarty 25 listopada salon znajduje się w Galerii Libero.

Salon win i alkoholi mocnych Vininova w Katowicach. Zdjęcie: materiały prasowy
Salon win i alkoholi mocnych Vininova w Katowicach. Zdjęcie: materiały prasowy
Sklepy Vininova oferują ponad 800 etykiet win z całego świata. Firma jest na rynku od 2002 roku i początkowo specjalizowała się w winach z Nowego Świata –  Argentyny, Chile, Australii i RPA. Z czasem jednak oferta rozszerzyła się o wina europejskie niezmiennie cieszące się dużym zainteresowaniem klientów.

Dziś oprócz dobrze znanych i cenionych producentów win konwencjonalnych, Vininova posiada w sprzedaży wina z butikowych winnic, również tych specjalizujących się w winach naturalnych. Oprócz win, w salonach Vininova konsumenci znajdą wiele opcji alkoholi mocnych, będących częścią szerokiej oferty Vininova Spirits, włoskie delikatesy, akcesoria i książki winiarskie.

Sieć Vininova to już 10 specjalistycznych sklepów w największych miastach w Polsce: w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach. W nadchodzącym roku planowane są kolejne otwarcia. Oprócz sprzedaży detalicznej, Vininova zaopatruje w wina i alkohole mocne wiele znanych i cenionych restauracji, winebarów i hoteli w całej Polsce.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Adam Pawłowski: vege food and wine

To prawda, że najwięcej klasycznych połączeń bazuje na produktach zwierzęcych, ale diety i upodobania kulinarne nieuchronnie zmierzają w stronę wege, co pobudza kreatywność i otwiera nowy rozdział w księgach food & wine pairingu.

Wina (wcale nie tak) egzotyczne

Jak zwiększyć atrakcyjność karty win i ich sprzedaż? W poszukiwaniu butelek zejść z utartej ścieżki!

Wino bardziej socjalne

Dobra, przemyślana karta win to dla lokalu nie tylko źródło dodatkowych, czasem znaczących przychodów, ale także istotny element budowania wizerunku. Dookreśla koncept w percepcji gości i lokuje go w odpowiednim miejscu na ich mentalnych mapach.

Adam Pawłowski: Raport z winnic

Ciągłość powtarzalnych trendów pogodowych przechodzi do historii. Ostatnia dekada pokazuje, że jedyne, czego można być pewnym, to… nieprzewidywalności. Susza, rekordowo wysokie temperatury, pożary i zaburzony kalendarz prac są największymi wyzwaniami tegorocznych zbiorów.

Kursy Court of Master Sommeliers w Warszawie

Sommelierzy i sommelierki z Europy i świata ponownie przybędą do Warszawy żeby zmierzyć się z egzaminami w ramach międzynarodowych kursów Court of Master Sommeliers.

Magda Gessler z własną marką win. Dostępne online i w sieci Żabka

Znana restauratorka Magda Gessler wkracza na polski rynek alkoholi z własną marką win - "R". Trunki pochodzące z winnicy Bodegas Villarrica Manor w Hiszpanii zostały osobiście wyselekcjonowane przez nią i Janusza Palikota. Kolekcja win jest dostępna online i w sieci Żabka.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej