x

The World’s 50 Best Restaurants 2022 - w lipcu w Moskwie

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    06.12.2021

Poznaliśmy gospodarza przyszłorocznej gali rozdania nagród The World's 50 Best Restaurants. Doroczne spotkanie szefów kuchni, restauratorów, mediów i smakoszy odbędzie się w Moskwie w lipcu 2022 roku.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
– Z radością ogłaszamy, że Moskwa będzie gospodarzem The World’s 50 Best Restaurants 2022. Po pomyślnym powrocie do wręczania nagród na żywo w 2021 roku, nie mamy wątpliwości, że program wydarzeń w 2022 roku pozwoli globalnej społeczności gastronomicznej ponownie połączyć się osobiście i celebrować niezłomnego ducha branży na jeszcze większą skalę – mówi  William Drew, Director of Content w The World’s 50 Best Restaurants.

Najważniejszymi wydarzeniami programu w Moskwie będą m.in forum dyskusyjne #50BestTalks, uczta szefów kuchni prezentująca najlepsze produkty i potrawy z regionu moskiewskiego, oraz, oczywiście, ceremonia wręczenia nagród. Program lipcowego wydarzenia poprzedzi również szereg nagród specjalnych, mających na celu uhonorowanie osiągnięć zarówno osób prywatnych, jak i instytucji.

The San Pellegrino World's 50 Best Restaurants to coroczne nagrody branży gastronomicznej przyznawane od 2002 roku. Lista często działa jak barometr światowych trendów gastronomicznych, prezentując różnorodne kuchnie z całego świata.
Podczas imprezy The World’s 50 Best Restaurants 2021, która odbyła się w Antwerpii, do grona najlepszych restauracji świata dołączyła kopenhaska Noma. Oznacza to, że w kolejnej edycji powiększy ona grono the Best of the Best – zwycięzców poprzednich edycji, którzy nie mogą ponownie ubiegać się o miejsce na liście.  


Autor tekstu: Przemysław Ziemichód
O AUTORZE
Przemysław Ziemichód
Dziennikarz i bloger kulinarny z ponad dziesięcioletnim stażem, specjalizujący się w tematyce alkoholi. Publikował m.in. w Polsce Times, Gazecie Krakowskiej, Naszemiasto.pl, Zwierciadle, Gotujmy.pl, Polki.pl, Cookmagazine.pl. Prowadzi podcast o alkoholach Strefa Wolnocłowa oraz blog Foodiesworld.pl

Zobacz także

KGRIC ZMIENIA NAZWĘ

Krajowa Rada Gastronomii i Cateringu - organizacja powołana do reprezentowania i działania na rzecz polskiej branży gastronomicznej - działa obecnie jako Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu (ZP HoReCa).

KONKURS LES CHEFS EN OR ROZSTRZYGNIĘTY

Kaczka i dorsz to produkty, które królowały na talerzach podczas właśnie zakończonego konkursu Les Chefs en Or organizowanego przez Transgourmet Francja. Do rywalizacji stanęli przedstawiciele Polski, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Szwajcarii oraz Rosji.

Warzywa i owoce najlepszym wyborem dla Twojego zdrowia - to hasło przyświecało XIII Kongresowi Promocji Warzyw i Owoców

Wczoraj, 19. września odbył się XIII Międzynarodowy Kongres Promocji Warzyw i Owoców. To wydarzenie co roku organizowane jest w innym miejscu na świecie - i tym razem wybór padł na Warszawę.

Kuchnia Warszawy na Historycznym Stole Kulinarnym

Degustacja historycznych dań w nowoczesnej odsłonie i opowieść o warszawskiej kuchni to główne motywy spotkania organizowanego przez sieć hurtowni Makro Polska w ramach programu Polskie Skarby Kulinarne.

30 października - najsmaczniejszy spacer w Polsce, czyli protest gastro

- Czas najwyższy się zorganizować i pokazać, że przez nieprzemyślane działania rządu tracimy nasze biznesy i miejsca pracy! - mówią organizatorzy "Spaceru dla branży HoReCa". Na piątek 30 października w Warszawie zaplanowany jest protest właścicieli i pracowników hoteli, gastronomii oraz cateringu.

Walczyk szefem jury Kulinarnego Pucharu Polski

19. finał Kulinarnego Pucharu Polski, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w branży gastronomicznej, zaplanowano na 1-2 października 2019 r. Rywalizację kucharzy będzie obserwować i oceniać jury pod przewodnictwem Jarosława Walczyka.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak budować kartę napojów w restauracji typu fine dining?

Fine dining, jak sama nazwa wskazuje, polega na dostarczeniu gościom restauracji doświadczenia gastronomicznego na bardzo wysokim poziomie.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej