x

Sery Marszowicki i Szlachetny z Manufaktury Serowara

Kategoria: Produkty    19.11.2021

Marszowicki to ser twardy typu szwajcarskiego, dojrzewający minimum 12 miesięcy. Drugim flagowym produktem Manufaktury Serowara jest Ser Szlachetny - twardy typu włoskiego.

Ser Marszowicki. Zdjęcie: materiały prasowe
Ser Marszowicki. Zdjęcie: materiały prasowe
Ser Marszowicki charakteryzuje się zwartą strukturą, jasnożółtą barwą i lekko pikantnym, owocowo-orzechowym smakiem, który wraz z upływem czasu staje się coraz bardziej wyrazisty i złożony. Ser świetnie nadaje się jako dodatek do wielu dań – zapiekanek, makaronów, tostów, sałatek, zup czy fondue, ale może być również smakowany samodzielnie jako składnik deski serów podawanej z figami, winem lub porto.

Ser Szlachetny. Zdjęcie: materiały prasowe
Ser Szlachetny. Zdjęcie: materiały prasowe
Drugim flagowym produktem Manufaktury Serowara jest Ser Szlachetny – twardy typu włoskiego, w smaku i strukturze przypominający włoski Grana Padano czy parmezan. Ser ten w spokoju dojrzewa przez okres minimum 18 miesięcy. Ser Szlachetny ze względu na swój lekko pikantny i wyrazisty smak stanowi doskonałe uzupełnienie sałat, dań na bazie makaronów, zupy cebulowej oraz sosów. Doskonale pasuje do wina i świetnie komponuje się na desce serów.

Sery z Marszowic są wytwarzane z polskiego mleka od regionalnych dostawców od niemal 20 lat w oparciu o odnalezione receptury i przekazane doświadczenie francuskich serowarów z Les Monts de Joux. 

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej