x

Roślinne zamienniki w menu restauracji [PODCAST]

Kategoria: Podcasty    17.11.2021

Coraz większa grupa Polaków deklaruje chęć ograniczenia spożycia mięsa, nie tylko w kuchni domowej, ale także podczas wizyt w restauracjach i spożywania dań na wynos. Chcąc trafić w ich gusta, warto rozważyć zmiany w menu lokalu na bardziej roślinne.

Przedstawiciele  NESTLÉ Professional: Łukasz Jończyk i Beata Jaworska. Zdjęcie: materiały prasowe
Przedstawiciele NESTLÉ Professional: Łukasz Jończyk i Beata Jaworska. Zdjęcie: materiały prasowe
Jak na roślinne odpowiedniki tradycyjnych dań patrzą goście lokali gastronomicznych, jak budować menu i po które zamienniki mięsa sięgać? Rozmawiamy o tym z Beatą Jaworską, Group Product Managerem NESTLÉ Professional oraz Łukaszem Jończykiem, szefem kuchni i doradcą kulinarnym NESTLÉ Professional.

Z podcastu dowiecie się także, jak odpowiednio komunikować o swojej karcie z roślinnymi daniami oraz zaspokoić różne potrzeby klientów. Nie zabraknie też informacji, skąd czerpać wiedzę i inspiracje dotyczące wegańskich dań.

Zapraszamy do wysłuchania podcastu!

 

Autor tekstu: Laura Osęka
O AUTORZE
Laura Osęka
Gotująca amatorsko psycholożka i psychodietetyczka, potrafiąca przemierzyć setki kilometrów dla konkretnego dania bądź deseru. Ceni w kuchni prostotę i wysoką jakość produktów. Autorka książki o prostym, lokalnym comfort food – „Miska szczęścia”.

Inne kategorie

Podcasty

Wegańskie słodycze: jak to ugryźć? [PODCAST]

Dania wegańskie dobrze zadomowiły się już w polskich sklepach i restauracjach. Coraz częściej klienci mają ochotę również na ciasta i desery, które nie zawierają produktów odzwierzęcych, a cukiernie chętnie wychodzą im naprzeciw. Rozmawiamy o tym z Dominiką Targosz, ambasadorką Chef for Change.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej