x

Next Day Week 2021 - już 15-19 listopada

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    09.11.2021

W ramach projektu Next Day Week "Nowy konsument, nowe wartości" analizujemy wartości pokolenia Z. W tekstach i podcastach redakcji Ouichef.pl i "Food Service" oraz zaprzyjaźnionych magazynów "Handel" i "Media Marketing Polska" przyjrzymy się trendom kreowanym przez młodych konsumentów.

Marki, firmy, usługodawcy, detaliści muszą dziś się zmierzyć z szybkimi zmianami nawyków konsumentów. Wszyscy wiemy, że pandemia przeobraziła nasze zwyczaje zakupowe, żywieniowe czy sposób spędzania wolnego czasu. Przejawem tych tendencji jest wartość handlu e-commerce, wzrost znaczenia mniejszych sklepów czy popularność delivery.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zmiany w życiu konsumentów są znacznie głębsze. Wiele osób podczas lockdownu miało możliwość zwolnić tempo i na nowo przemyśleć swój styl życia, wybory. Między innymi dlatego coraz ważniejsze stają się takie wartości jaki poszanowanie środowiska, społeczna odpowiedzialność, dbałość o zdrowie własne i innych. Do głosu dochodzi też najmłodsze pokolenie, dla którego te kwestie są kluczowe, bo związane z ich przyszłością.

Next Day Week to wydarzenie, którego organizatorem są magazyny „Food Service", „Handel" oraz „Media Marketing Polska". Łączymy nasze siły, aby w ciągu jednego tygodnia podzielić się naszą wiedzą i dostarczyć inspiracji. Będziemy przyglądać się przeobrażeniom w branżach retail, HoReCa i marketingowej, wynikających właśnie z nowych potrzeb konsumentów i wartości jakimi się oni kierują.

Każdy dzień Next Day Week będzie miał temat przewodni, w ramach którego zaprezentujemy rozmowy z ekspertami, badania, case studies czołowych marek, analizy nowych zjawisk. Artykuły, podcasty i materiały wideo zamieścimy na Ouichef.pl oraz portalach i w social mediach magazynów „Handel" i „Media Marketing Polska". Next Day Week będzie także obecny w naszych drukowanych publikacjach oraz na stronie: Nextdayweek.pl.
Wspólny projekt redakcyjny Next Day Week pozwala nam dotrzeć do bardzo szerokiego spektrum odbiorców, m.in.  producentów z różnych sektorów gospodarki, detalistów, restauratorów, branży marketingowej oraz mediów.

Tematy Next Day Week
Poniedziałek, 15 listopada: ZROZUMIEĆ POKOLENIE Z
Wtorek, 16 listopada: MARKI I PRODUKTY EKOLOGICZNE – MODA CZY PRAWDZIWA ZMIANA?
Środa, 17 listopada: WEGANIZM I WEGETARIANIZM – REWOLUCJA NA STOŁACH
Czwartek, 18 listopada: OPAKOWANIA – INNOWACYJNE, ATRAKCYJNE, PRZYJAZNE ŚRODOWISKU
Piątek,19 listopada: NEUTRALNOŚĆ KLIMATYCZNA I ŚRODOWISKO

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Giancarlo Russo trenerem Akademii Inspiracji MAKRO

Do grona trenerów Akademii Inspiracji MAKRO dołączył Giancarlo Russo - znany propagator kuchni włoskiej w branży HoReCa. Poprowadzi on cykl warsztatów dotyczących trzech regionów kuchni włoskiej. Szkolenia skierowane są do zawodowych kucharzy i szefów kuchni.

Yannick Lohou i Tomasz Łagowski prowadzącymi 8 warsztaty Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere

Ósme warsztaty Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere odbyły się 6 marca w restauracji Belvedere. Młodzi adepci sztuki kulinarnej mieli tym razem możliwość pracy z dwoma wybitnymi szefami kuchni oraz wzięcia udziału w kolejnym wykładzie eksperckim w budynku XVIII - wiecznej Nowej Oranżerii.

MAKRO Polska z nowym cyklem edukacyjnym "Kulinarna podróż po Polsce"

"Kulinarna podróż po Polsce" to nowy cykl skierowany do przedstawicieli branży HoReCa. Podczas tych spotkań uczestnicy zostaną zabrani w podróż po owocowych sadach centralnej Polski oraz mazurskich i warmińskich lasach. Odwiedzą również pogranicze Małopolski i Górnego Śląska oraz Kaszuby.

Szkolenie Manager w Akademii Inspiracji MAKRO

Akademia Inspiracji MAKRO wprowadziła do swojej oferty szkoleniowej nowy 5-dniowy kurs dedykowany obecnym i przyszłym managerom lokali gastronomicznych. Manager gastronomii to szkolenie, które obejmuje zagadnienia dotyczące między innymi tworzenie strategii, zarządzanie finansami czy organizację pra

MAKRO sponsorem strategicznym konkursu Arte Culinaria Italiana

Sieć hurtowni MAKRO Polska była sponsorem strategicznym 16. edycji konkursu włoskiej sztuki kulinarnej Arte Culinaria Italiana. W jury oceniającym uczestników zasiedli Rafał Zaręba i Michał Węcławek, szefowie kuchni Akademii Inspiracji MAKRO oraz Cezary Powała, szef kuchni Studia Kuchennego MAKRO,

I Mistrzostwa Polski Koktajli Bezalkoholowych. Znamy zwycięzcę!

To były pierwsze Mistrzostwa Koktajli Bezalkoholowych zorganizowane w naszym kraju. Zwyciężył je Karol Kraszewski, który będzie reprezentował Polskę z ramienia Stowarzyszenia Polskich Barmanów na mistrzostwach świata koktajli bezalkoholowych.

Inne kategorie

Podcasty

Konsument, który żyje w poczuciu zagrożenia: jak z nim prowadzić dialog? [PODCAST]

Jak zmieniają się konsumenci i jak zmieniają się producenci? W jaki sposób obie te grupy odczuwają niepokoje i jak warto na nie reagować - opowiada Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu firmy Mlekpol.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej