x

Raffles Europejski Warsaw ponownie na liście najlepszych hoteli Europy

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    26.10.2021

Raffles Europejski Warsaw ponownie znalazł się w gronie najbardziej docenianych hoteli w Europie - otrzymał wyróżnienia w plebiscycie Conde Nast Traveler Traveler Readers’ Choice Awards 2021.

Raffles Europejski Warsaw. Zdjęcie: materiały prasowe
Raffles Europejski Warsaw. Zdjęcie: materiały prasowe
W plebiscycie Conde Nast Traveler, Raffles Europejski Warsaw został wyróżniony w dwóch zestawieniach: 45 Najlepszych Hoteli w Europie oraz 20 Najlepszych Hoteli w Północnej Europie, zajmując 12 oraz 5 miejsce w rankingu. Wyróżnienia można sprawdzić na stronie http://www.cntraveler.com/rca.

Nagrody Czytelników, czyli CNT Readers’ Choice Awards przyznawane są co roku i uznawane za jedne z najważniejszych oraz prestiżowych wyróżnień w branży turystycznej. Biorą w nich udział setki tysięcy czytelników z całego świata. Wyróżnione hotele stanowią numer jeden pod względem innowacji i wzornictwa, uwypuklają to co najlepsze w podróżowaniu poprzez jakość obsługi, lokalizację, kulinarne smaki oraz design.

- Mimo tak trudnego dla branży turystycznej okresu pozostaliśmy jednym z najbardziej ulubionych europejskich hoteli. Jestem niezwykle dumny z naszego zespołu, po raz kolejny starania oraz zaangażowanie pracowników, aby dostarczać gościom jak najlepszej jakości usług zostało docenione - powiedział Thomas Brugnatelli, dyrektor generalny Raffles Europejski Warsaw.

Conde Nast Traveler to najbardziej luksusowy magazyn o podróżach i stylu życia, który dostarcza porad i inspiracji dla wymagających podróżników. CNT jest wieloplatformową marką transatlantycką, publikującą w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Bar w Raffles Europejski Warsaw. Zdjęcie: materiały prasowe
Bar w Raffles Europejski Warsaw. Zdjęcie: materiały prasowe
Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął działalność w 1857 roku i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX-wiecznej Warszawy powrócił do czasów świetności, otwierając drzwi pod marką Raffles.

Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, europejskich hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts. Oferuje 106 pokojów i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju oraz kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości są również restauracja Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa.

 

WYBRANE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA DLA RAFFLES EUROPEJSKI WARSAW
∙ Wyróżniony przez Condé Nast Traveler Readers’ Choice Award 2021
∙ Certyfikowany przez Forbes Travel Guide - Sharecare Health Security VERIFIED™ ∙ Zwycięzca nagrody Tripadvisor Travelers’ Choice Award 2021
∙ Wyróżniony jako jeden z najlepszych hoteli w zestawieniu „The Best New Hotels in the World’’  amerykańskim magazynie “Town & Country”.
∙ Restauracja Europejski Grill umieszczona w Przewodniku Michelin "Main Cities of Europe"  2020
∙ Oceniony na 9/10 przez ekspertów brytyjskiego dziennika “The Telegraph”  
∙ Luxury Historical Hotel Spa dla Raffles Spa w ramach World Luxury Spa Awards 2019 ∙ Polecany przez Tatler Travel Guide 2019 jako jeden ze “101 najlepszych hoteli na świecie”Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Czysty sukces! Winterhalter Polska podsumowuje SMAKKi Gastrotargi

SMAKKi to przestrzeń wymiany doświadczeń i sprawdzonych praktyk, pełna pomysłów i wiedzy, wydarzenie stworzone przez ludzi branży dla branży. Jednym z wystawców, którzy wysoko oceniają udział w targach, jest Winterhalterr, producent profesjonalnych zmywarek gastronomicznych.

Heinz Selection: poznaliśmy najlepsze polskie burgerownie

Finały konkursu Heinz Selection już za nami. Poznaliśmy dziesiątkę najlepszych burgerowni, które objęte zostaną globalnym programem partnerskim.

MAKRO Polska zrealizowało założenia strategii odpowiedzialnego biznesu na rok 2022

Realizacja założeń strategii odpowiedzialnego biznesu jest istotnym elementem działalności MAKRO Polska. W 2022 roku firma skupiła się między innymi na: rozwoju kultury bezpieczeństwa żywności, minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko oraz wdrożeniu programów wspierających pracowników.

Selgros Cash & Carry sponsorem Ogólnopolskiego Turnieju Kucharskiego dla uczniów szkół gastronomicznych

16 uczestników z 8 szkół walczyło o tytuł najlepszego młodego kucharza podczas finału VII Ogólnopolskiego Turnieju Kucharskiego. Sponsorem wydarzenia był Selgros Cash & Carry.

Foodsi, Restaurant Week i Free Now we wspólnej kampanii

Tej wiosny Foodsi kontynuuje przekaz "Tu się nie marnuje", zwracający uwagę na problem marnotrawienia jedzenia, a dodatkowo zachęca do dbania nie tylko o planetę, ale również o własne samopoczucie. Aby lepiej realizować te misję Foodsi łączy siły z Free Now i Restaurant Week.

Giancarlo Russo trenerem Akademii Inspiracji MAKRO

Do grona trenerów Akademii Inspiracji MAKRO dołączył Giancarlo Russo - znany propagator kuchni włoskiej w branży HoReCa. Poprowadzi on cykl warsztatów dotyczących trzech regionów kuchni włoskiej. Szkolenia skierowane są do zawodowych kucharzy i szefów kuchni.

Inne kategorie

Podcasty

Nowe kierunki rozwoju i nowe kategorie roślinnych produktów [PODCAST]

Jak zmienia się rynek roślinnych zamienników produktów odzwierzęcych? Czego możemy się spodziewać na wegańskich talerzach w niedalekiej przyszłości? Rozmawiamy o tym z Katarzyną Sałatą, przedstawicielką kampanii RoślinnieJemy.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej