x

Raffles Europejski Warsaw ponownie na liście najlepszych hoteli Europy

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    26.10.2021

Raffles Europejski Warsaw ponownie znalazł się w gronie najbardziej docenianych hoteli w Europie - otrzymał wyróżnienia w plebiscycie Conde Nast Traveler Traveler Readers’ Choice Awards 2021.

Raffles Europejski Warsaw. Zdjęcie: materiały prasowe
Raffles Europejski Warsaw. Zdjęcie: materiały prasowe
W plebiscycie Conde Nast Traveler, Raffles Europejski Warsaw został wyróżniony w dwóch zestawieniach: 45 Najlepszych Hoteli w Europie oraz 20 Najlepszych Hoteli w Północnej Europie, zajmując 12 oraz 5 miejsce w rankingu. Wyróżnienia można sprawdzić na stronie http://www.cntraveler.com/rca.

Nagrody Czytelników, czyli CNT Readers’ Choice Awards przyznawane są co roku i uznawane za jedne z najważniejszych oraz prestiżowych wyróżnień w branży turystycznej. Biorą w nich udział setki tysięcy czytelników z całego świata. Wyróżnione hotele stanowią numer jeden pod względem innowacji i wzornictwa, uwypuklają to co najlepsze w podróżowaniu poprzez jakość obsługi, lokalizację, kulinarne smaki oraz design.

- Mimo tak trudnego dla branży turystycznej okresu pozostaliśmy jednym z najbardziej ulubionych europejskich hoteli. Jestem niezwykle dumny z naszego zespołu, po raz kolejny starania oraz zaangażowanie pracowników, aby dostarczać gościom jak najlepszej jakości usług zostało docenione - powiedział Thomas Brugnatelli, dyrektor generalny Raffles Europejski Warsaw.

Conde Nast Traveler to najbardziej luksusowy magazyn o podróżach i stylu życia, który dostarcza porad i inspiracji dla wymagających podróżników. CNT jest wieloplatformową marką transatlantycką, publikującą w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Bar w Raffles Europejski Warsaw. Zdjęcie: materiały prasowe
Bar w Raffles Europejski Warsaw. Zdjęcie: materiały prasowe
Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął działalność w 1857 roku i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX-wiecznej Warszawy powrócił do czasów świetności, otwierając drzwi pod marką Raffles.

Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, europejskich hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts. Oferuje 106 pokojów i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju oraz kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości są również restauracja Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa.

 

WYBRANE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA DLA RAFFLES EUROPEJSKI WARSAW
∙ Wyróżniony przez Condé Nast Traveler Readers’ Choice Award 2021
∙ Certyfikowany przez Forbes Travel Guide - Sharecare Health Security VERIFIED™ ∙ Zwycięzca nagrody Tripadvisor Travelers’ Choice Award 2021
∙ Wyróżniony jako jeden z najlepszych hoteli w zestawieniu „The Best New Hotels in the World’’  amerykańskim magazynie “Town & Country”.
∙ Restauracja Europejski Grill umieszczona w Przewodniku Michelin "Main Cities of Europe"  2020
∙ Oceniony na 9/10 przez ekspertów brytyjskiego dziennika “The Telegraph”  
∙ Luxury Historical Hotel Spa dla Raffles Spa w ramach World Luxury Spa Awards 2019 ∙ Polecany przez Tatler Travel Guide 2019 jako jeden ze “101 najlepszych hoteli na świecie”Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Polska premiera Beluga Epicure

Pierwsza butelka Beluga Epicure z nowej limitowanej wersji właśnie trafiła do Polski i od razu znalazła nabywcę.

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich dziś rozpoczynają się targi POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL

Wydarzenie od lat dostarcza inspiracji restauratorom, kucharzom oraz menedżerom i właścicielom obiektów noclegowych. Targi POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL to wydarzenie z dobrze wypracowaną formułą. Pozwala przedstawicielom sektora HoReCa zaczerpnąć wiedzy o nowych i naprawdę nietuzinkowych rozwiązan

Wyjątkowy wieczór

"T o , co nieoczywiste ..." - pod takim hasłem już 13 października odbędzie się XI Gala Wine & Food Noble Night .

Targi INTERNORGA 2020 w Hamburgu odwołane

Poznaj nowy termin targów branży hotelarskiej i gastronomicznej w 2021 roku!

Jesteś restauratorem? Zgłoś swój lokal do akcji "Jabłonki Swawole 2021"

We wrześniu polskie jabłka są najlepsze, dlatego organizowane są wówczas #Jabłonki Swawole. Do udziału w akcji zaproszone są restauracje i kawiarnie, które zaplanują w menu potrawy inspirowane jabłkami i dołączą do interaktywnej mapy jabłkowych wydarzeń.

Kulinarni giganci w wielkim finale Bocuse d’Or 2021 w Krakowie

Nadchodzi święto polskiej gastronomii - już 4 listopada odbędzie się Bocuse d’Or Poland 2021. Do walki o miano najlepszego szefa kuchni w Polsce stanie pięć kulinarnych gigantów: Łukasz Cichy, Jakub Kasprzak, Sebastian Klamka, Tomasz Łagowski i Kamil Tłuczek.

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej