x

Raffles Europejski Warsaw ponownie na liście najlepszych hoteli Europy

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    26.10.2021

Raffles Europejski Warsaw ponownie znalazł się w gronie najbardziej docenianych hoteli w Europie - otrzymał wyróżnienia w plebiscycie Conde Nast Traveler Traveler Readers’ Choice Awards 2021.

Raffles Europejski Warsaw. Zdjęcie: materiały prasowe
Raffles Europejski Warsaw. Zdjęcie: materiały prasowe
W plebiscycie Conde Nast Traveler, Raffles Europejski Warsaw został wyróżniony w dwóch zestawieniach: 45 Najlepszych Hoteli w Europie oraz 20 Najlepszych Hoteli w Północnej Europie, zajmując 12 oraz 5 miejsce w rankingu. Wyróżnienia można sprawdzić na stronie http://www.cntraveler.com/rca.

Nagrody Czytelników, czyli CNT Readers’ Choice Awards przyznawane są co roku i uznawane za jedne z najważniejszych oraz prestiżowych wyróżnień w branży turystycznej. Biorą w nich udział setki tysięcy czytelników z całego świata. Wyróżnione hotele stanowią numer jeden pod względem innowacji i wzornictwa, uwypuklają to co najlepsze w podróżowaniu poprzez jakość obsługi, lokalizację, kulinarne smaki oraz design.

- Mimo tak trudnego dla branży turystycznej okresu pozostaliśmy jednym z najbardziej ulubionych europejskich hoteli. Jestem niezwykle dumny z naszego zespołu, po raz kolejny starania oraz zaangażowanie pracowników, aby dostarczać gościom jak najlepszej jakości usług zostało docenione - powiedział Thomas Brugnatelli, dyrektor generalny Raffles Europejski Warsaw.

Conde Nast Traveler to najbardziej luksusowy magazyn o podróżach i stylu życia, który dostarcza porad i inspiracji dla wymagających podróżników. CNT jest wieloplatformową marką transatlantycką, publikującą w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Bar w Raffles Europejski Warsaw. Zdjęcie: materiały prasowe
Bar w Raffles Europejski Warsaw. Zdjęcie: materiały prasowe
Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął działalność w 1857 roku i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX-wiecznej Warszawy powrócił do czasów świetności, otwierając drzwi pod marką Raffles.

Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, europejskich hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts. Oferuje 106 pokojów i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju oraz kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości są również restauracja Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa.

 

WYBRANE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA DLA RAFFLES EUROPEJSKI WARSAW
∙ Wyróżniony przez Condé Nast Traveler Readers’ Choice Award 2021
∙ Certyfikowany przez Forbes Travel Guide - Sharecare Health Security VERIFIED™ ∙ Zwycięzca nagrody Tripadvisor Travelers’ Choice Award 2021
∙ Wyróżniony jako jeden z najlepszych hoteli w zestawieniu „The Best New Hotels in the World’’  amerykańskim magazynie “Town & Country”.
∙ Restauracja Europejski Grill umieszczona w Przewodniku Michelin "Main Cities of Europe"  2020
∙ Oceniony na 9/10 przez ekspertów brytyjskiego dziennika “The Telegraph”  
∙ Luxury Historical Hotel Spa dla Raffles Spa w ramach World Luxury Spa Awards 2019 ∙ Polecany przez Tatler Travel Guide 2019 jako jeden ze “101 najlepszych hoteli na świecie”Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Konkurs Les Chefs en Or - Polska Edycja rozstrzygnięty!

Weronika Gurynow z Zespołu Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego w Warszawie zwyciężyła w kolejnej edycji konkursu Les Chefs en Or organizowanego przez Transgourmet Foodservice i Selgros Cash & Carry.

Forum Lodowe 2022: Hochland zaprezentował gamę nietypowych lodów

W Częstochowie zakończyło się Forum Lodowe 2022 - impreza dla producentów i dostawców z branży. Wśród wystawców pojawił się także Hochland, który zaprezentował m.in. nietypowe smaki lodów serkowych.

Polski barman Kacper Smarz mistrzem świata w kategorii flair

Reprezentujący Stowarzyszenie Polskich Barmanów Kacper Smarz zdobył złoto na World Cocktail Competiton Varadero 2022. Okazał się najlepszy w kategorii flair.

Walencja gospodarzem The World's 50 Best 2023

Ceremonia kolejnej edycji The World’s 50 Best Restaurants odbędzie się w hiszpańskiej Walencji, w czerwcu 2023 roku. Gali wręczenia nagród najlepszym lokalom gastronomicznym na świecie towarzyszyć będą jak zwykle liczne wydarzenia poboczne.

Daniel Craig w kampanii polskiej wódki

Belvedere - znana polska wódka żytnia klasy super premium - pozyskała ambasadora z hollywoodzkiego topu. To ceniony aktor Daniel Craig, który zasłynął rolą agenta 007 w słynnej bondowskiej serii.

Jerzy Pasikowski przewodniczącym jury III Mistrzostw Polski w Dziczyźnie

Na czele jury III Mistrzostw Polski w Dziczyźnie - Memoriału Mariana Tarnawskiego, które 17 listopada odbędą się podczas targów HoReCa w Krakowie, stoi Jerzy Pasikowski, guru środowiska profesjonalnych kucharzy, kreator rzeczywistości polskich konkursów kulinarnych, dla edukacji kulinarnej.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0. Restauratorka Alicja Than o optymalizacji kosztów biznesu gastronomicznego [PODCAST]

W jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia biznesu gastronomicznego w obliczu rosnącej inflacji oraz jak przetrwać na rynku, nie tracąc klientów i nie rezygnując z jakości - rozmawiamy o tym z Alicją Than, właścicielką lokali Izumi Sushi, Kago, Kiseki, Omakase, Matcha Bistro & Bar w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej