x

Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356).
Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Szampan ze street foodem? Jak nabardziej - z Veuve Clicquot

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    25.10.2021

Pozwólcie się zaskoczyć i spróbujcie śmiałego połączenia szampana ze street foodem podczas Veuve Clicquot Yelloweek Streetfood.

Oferta Veuve Clicquot Yelloweek Streetfood w Izumi Sushi. Zdjęcie: materiały prasowe
Oferta Veuve Clicquot Yelloweek Streetfood w Izumi Sushi. Zdjęcie: materiały prasowe
Być może tylko kobieta mogła stworzyć dom szampański, który do dziś jest symbolem radości, przewrotnej błyskotliwości, lekkości i emocjonującej pasji życia. Madame Clicquot, pierwsza kobieta, która prowadziła dom szampański, to postać wyjątkowa – śmiała innowatorka i perfekcjonistka, pełna energii, wyobraźni i pasji, jedna z najbardziej ambitnych businesswoman w historii. Jej energię i charyzmę oraz charakter szampana oddaje słoneczna i prowokująco radosna, żółta etykieta Veuve Clicquot.

Dziś, Veuve Clicquot jest niewątpliwie jedną z najbardziej kreatywnych marek szampańskich na świecie. Każdy z projektów nieustannie inspirowany jest odwagą i innowacyjnością Madame Clicquot.

Justyna Adamczyk, ambasadorka marki Veuve Clicquot, redaktor naczelna Żółtego Przewodnika Gault&Millau. Zdjęcie: materiały prasowe
Justyna Adamczyk, ambasadorka marki Veuve Clicquot, redaktor naczelna Żółtego Przewodnika Gault&Millau. Zdjęcie: materiały prasowe
Marka wraz z Justyną Adamczyk, ambasadorką Veuve Clicquot i redaktor naczelną Gault&Millau Polska wybrała 10 kreatywnych miejsc do nowego projektu – Veuve Clicqout Yelloweek Streetfood, czyli zaskakującego wydania pairingu ze street foodem. Szampan łączony jest w nim z bao, sushi czy mini-burgerami – w wydaniu gourmand i z twistem! Wszystkie zestawy (danie + kieliszek szampana) są dostępne w cenie 59 zł do 7 listopada w wybranych warszawskich restauracjach.

Pełna lista restauracji i dań
Port Royal - bao z krewetką w panko, guacamole i chrupiące warzywa
Thai-Thai - roladki z kaczką
Seafood Station - mini burgery z krewetką oraz rybą
Bydło i Powidło (ul. Francuska) - fish roll by Bydło i Powidło i frytki
Klonn - bao z harissą, ozorem wołowym i czerwoną kapustą piklowaną małże w tempurze
Izumi Sushi Biały Kamień oraz Izumi Sushi pl. Zbawiciela - maki sushi z tuńczykiem błękitnopłetwym, prażonym imbirem i kawiorem tobiko
SWING - Asian Fusion Restaurant - skrzydełka z kurczaka po koreańsku z sosem gorgonzola
The Alchemist - szaszłyki po tajsku
Mokolove - bao z szarpaną wołowiną, piklami i chipsy trufloweAutor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Restauracja Przyjazna Dzieciom

Każdy rodzic wie, że znalezienie w restauracji smacznego, ale i ciekawego posiłku dla malucha, może czasem stanowić wyzwanie. Aby ułatwić życie wszystkim, którzy chcą zabrać najmłodszych do restauracji, powstał program Restauracja Przyjazna Dzieciom.

Szef kuchni i restaurator Alon Than z tytułem Japanese Cuisine Goodwill Ambassador

Alon Than - znany restaurator i szef kuchni - otrzymał od rządu Japonii tytuł Japanese Cuisine Goodwill Ambassador, czyli ambasadora dobrej woli kuchni japońskiej. Wyróżnienie zostało mu przyznane za zasługi w szerzeniu japońskiej sztuki kulinarnej w Polsce.

MODRA KAPUSTA I ORKIESTRA DĘTA

"Kiszki marsza grają! Spotkania kulinarno-śpiewacze" - pierwsze odbędzie się już 20 marca 2017 r. w Cafe Kulturalna w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Organizatorzy planują kolejnych siedem spotkań dotyczących innych regionów.

TISZ Festiwal Żydowskiego Jedzenia: Sąsiedzi

Czwarta edycja TISZ* Festiwalu Żydowskiego Jedzenia organizowanego przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN odbędzie się od 22 do 26 września 2021 (od środy do niedzieli) pod hasłem "Sąsiedzi".

Sokołów Pomaga

Ponad 10 ton produktów od Sokołowa trafi do potrzebujących seniorów w ramach akcji Sokołów Pomaga.

uroczyste otwarcie Siedziby Segafredo Zanettii Szkoły Baristów Coffee Art Masters

W czwartek, 27 września, w budynku Adgar Park West w Warszawie, zostanie otwarta nowa siedziba Segafredo Zanetti, w której jednocześnie będzie działała szkoła baristyczna Coffee Art Masters.

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej