x

Vegan mania! - wegańska pizza w Telepizzy

Kategoria: Karta - dania    04.10.2021

W wybranych lokalach Telepizza może zamówić wegańską pizzę na bazie Violife o smaku Goudy. Do wyboru jest własna kompozycja pizzy ze wszystkich roślinnych składników dostępnych w ofercie albo jedna z dwóch gotowych rodzajów pizz wegańskich - Pizza Popcorn lub Pizza Ananasita.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
W ramach promocji Vegan mania! – na dowolnym rodzaju średniej pizzy – klient może skomponować swoją własną pizzę ze wszystkich roślinnych składników dostępnych w ofercie albo zamówić jedną z dwóch gotowych rodzajów pizz wegańskich o średniej wielkości: Pizzę Popcorn (sos pomidorowy, Violife o smaku Goudy, pomidorki cherry, kukurydza, czarne oliwki) lub Pizzę Ananasita (sos pomidorowy, Violife o smaku Goudy, ananas, pieczarki, mix papryk).

– Promocją, której bohaterem są wegańskie pizze z Violife o smaku Gouda rozpoczynamy naszą współpracę z siecią Telepizza w Polsce – mówi Wiktor Orliński, Kierownik Marketingu ds. Foodservice w Upfield. – Wierzę, że uda nam się powtórzyć sukces podobnych akcji realizowanych na innych rynkach. Wprowadzane tam wegańskie pizze spotkały się z dużym zainteresowaniem gości, zwłaszcza młodych konsumentów, którzy coraz częściej przechodzą na dietę roślinną lub całkowicie rezygnują z produktów odzwierzęcych.

Violife to wegańskie alternatywy dla mozzarelli, sera cheddar, parmezanu, fety i serka śmietankowego, które znakomicie sprawdzają się w pizzy, hamburgerach, zapiekankach, kanapkach na ciepło i na zimno czy sałatkach. Wszystkie produkty Violife są pozbawione m.in. laktozy, glutenu, orzechów, soi i konserwantów, dzięki czemu są odpowiednie także dla osób, u których występują alergie i nietolerancje pokarmowe.

 

Wegańskie pizze w Telepizzy dostępne są w następujących lokalach:

  • Warszawa ul. Bazyliańska
  • Warszawa ul. Odkryta
  • Raszyn ul. Szkolna
  • Pruszków ul. Działkowa
  • Tuchola ul. Gołębia
  • Sosnowiec ul. Wolności
  • Olsztyn ul. Burskiego
  • Lublin ul. Spółdzielczości Pracy
  • Piaseczno ul. Wojska Polskiego
Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0. Restauratorka Alicja Than o optymalizacji kosztów biznesu gastronomicznego [PODCAST]

W jaki sposób optymalizować koszty prowadzenia biznesu gastronomicznego w obliczu rosnącej inflacji oraz jak przetrwać na rynku, nie tracąc klientów i nie rezygnując z jakości - rozmawiamy o tym z Alicją Than, właścicielką lokali Izumi Sushi, Kago, Kiseki, Omakase, Matcha Bistro & Bar w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej