x

TUTTOFOOD i HOSTMilano po raz pierwszy razem

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    17.09.2021

Jedne z największych włoskich targów adresowanych do sektora rolno-spożywczego powracają w 2021 roku do Mediolanu. Po raz pierwszy w historii jednak będą one odbywać się równolegle z targami HOSTMilano, między 22 a 26 października.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe

TuttoFood to targi B2B dla sektora rolno-spożywczego. Impreza skupia się nie tylko na tradycyjnych produktach, ale także na pojawiających się trendach konsumenckich i nowych segmentach rynku. Edycja 2021 odbędzie się równolegle z HostMilano, wiodącymi na świecie targami poświęconymi branży HoReCa.

Podczas targów pod jednym dachem spotkać będzie można około 1,8 tys. wystawców z 40 krajów. TuttoFood to także 1 tys. wydarzeń, prelekcji i spotkań, które umożliwią kupującym, odwiedzającym i wystawcom poznanie nowych produktów w sektorze spożywczym i napojowym oraz skorzystanie ze szkoleń i informacji dotyczących aktualnych tematów w branży.

To jednak nie wszystko, targi oferować bowiem będą także narzędzie cyfrowe Fiera Milano Platform, które ma za zadanie łączyć organizatorów, wystawców i odwiedzających, ułatwiając w ten sposób komunikację i rozszerzając możliwości wymiany kontaktów. Wystawcy będą mieli do dyspozycji chat, narzędzia do live streamingu a także stronę internetową do prezentacji własnej oferty, również w formie wideo. Dodatkowo cyfrowa aplikacja ułatwi poruszanie się po obszarze targów i poinformuje o nadchodzących wydarzeniach.

Szczegóły wydarzenia na stronie: www.tuttofood.it


Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Targi World of Coffee 2022 [RELACJA]

Gwatemalska kawa, wsparcie dla Ukrainy, studnie dla Afryki i Mistrzostwa Świata Baristów z polskim akcentem - oto czym żyły targi World of Coffee, które odbyły się pod koniec czerwca w Mediolanie. Najważniejsze wydarzenie branży kawowej odwiedziła rekordowa liczba ponad 11000 osób z całego świata.

XXI Madrid Fusion w styczniu 2023 roku

XXI edycja światowego kongresu gastronomicznego Madrid Fusion odbędzie się 23 - 25 stycznia w 2023 roku.

Nie żyje Tadeusz Gołębiewski, twórca sieci hoteli Gołębiewski

Nie żyje Tadeusz Gołębiewski, założyciel sieci hoteli Gołębiewski oraz fabryki cukierniczej Tago. Zmarł 21 czerwca - poinformowała Agnieszka Gawińska, odpowiedzialna za kontakty z mediami w firmie Tago.

Start Akademii Mistrzów Smaku By Belvedere. Znani szefowie kuchni w ekipie trenerów

Najlepsi szefowie kuchni z całej Polski będą szkolić młodych kucharzy kształcących się na kierunkach gastronomicznych. Wśród trenerów Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere znaleźli się m.in. Adam Chrząstowski, Michał Iwaniuk, Ernest Jagodziński czy Tomasz Łagowski.

Tadeusz Müller, Arkadiusz Kurowski, Witold Szabłowski i Restaurant Club - laureatami nagród AIG PRIX 2022

Podczas uroczystej gali w warszawskim Hotelu Raffles Europejski wręczono nagrody AIG PRIX przyznawane przez Międzynarodową Akademię Gastronomiczną na wniosek Akademii Gastronomicznej w Polsce. Tegoroczni laureaci to Tadeusz Müller, Arkadiusz Kurowski, Witold Szabłowski i Restaurant Club.

Konkurs "Czas na rybę!" - jest o co walczyć!

Laureaci trzech pierwszych miejsc ogólnopolskiego konkursu kulinarnego "Czas na rybę!" pojadą na wycieczkę do Włoch, do fabryki pieców UNOX w Padwie. Natomiast trzy najlepsze drużyny w rywalizacji uczniów szkół gastronomicznych wezmą udział w warsztatach kulinarnych z wykorzystaniem pieców UNOX.

Inne kategorie

Podcasty

Koniec papierowego kubka jest bliski? [PODCAST]

Ekologia coraz mocniej oddziałuje na wszystkie sfery życia i powoli wkracza także tam, gdzie jeszcze nie tak dawno w ogóle o niej nie myślano - do kawiarni, restauracji, barów. Jak ekologicznie prowadzić gastronomię? Rozmawiamy o tym z Krzysztofem Rzymanem, właścicielem kawiarni STOR w Warszawie.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej