x

TUTTOFOOD i HOSTMilano po raz pierwszy razem

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    17.09.2021

Jedne z największych włoskich targów adresowanych do sektora rolno-spożywczego powracają w 2021 roku do Mediolanu. Po raz pierwszy w historii jednak będą one odbywać się równolegle z targami HOSTMilano, między 22 a 26 października.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe

TuttoFood to targi B2B dla sektora rolno-spożywczego. Impreza skupia się nie tylko na tradycyjnych produktach, ale także na pojawiających się trendach konsumenckich i nowych segmentach rynku. Edycja 2021 odbędzie się równolegle z HostMilano, wiodącymi na świecie targami poświęconymi branży HoReCa.

Podczas targów pod jednym dachem spotkać będzie można około 1,8 tys. wystawców z 40 krajów. TuttoFood to także 1 tys. wydarzeń, prelekcji i spotkań, które umożliwią kupującym, odwiedzającym i wystawcom poznanie nowych produktów w sektorze spożywczym i napojowym oraz skorzystanie ze szkoleń i informacji dotyczących aktualnych tematów w branży.

To jednak nie wszystko, targi oferować bowiem będą także narzędzie cyfrowe Fiera Milano Platform, które ma za zadanie łączyć organizatorów, wystawców i odwiedzających, ułatwiając w ten sposób komunikację i rozszerzając możliwości wymiany kontaktów. Wystawcy będą mieli do dyspozycji chat, narzędzia do live streamingu a także stronę internetową do prezentacji własnej oferty, również w formie wideo. Dodatkowo cyfrowa aplikacja ułatwi poruszanie się po obszarze targów i poinformuje o nadchodzących wydarzeniach.

Szczegóły wydarzenia na stronie: www.tuttofood.it


Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak budować kartę napojów w restauracji typu fine dining?

Fine dining, jak sama nazwa wskazuje, polega na dostarczeniu gościom restauracji doświadczenia gastronomicznego na bardzo wysokim poziomie.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej