x

TUTTOFOOD i HOSTMilano po raz pierwszy razem

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    17.09.2021

Jedne z największych włoskich targów adresowanych do sektora rolno-spożywczego powracają w 2021 roku do Mediolanu. Po raz pierwszy w historii jednak będą one odbywać się równolegle z targami HOSTMilano, między 22 a 26 października.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe

TuttoFood to targi B2B dla sektora rolno-spożywczego. Impreza skupia się nie tylko na tradycyjnych produktach, ale także na pojawiających się trendach konsumenckich i nowych segmentach rynku. Edycja 2021 odbędzie się równolegle z HostMilano, wiodącymi na świecie targami poświęconymi branży HoReCa.

Podczas targów pod jednym dachem spotkać będzie można około 1,8 tys. wystawców z 40 krajów. TuttoFood to także 1 tys. wydarzeń, prelekcji i spotkań, które umożliwią kupującym, odwiedzającym i wystawcom poznanie nowych produktów w sektorze spożywczym i napojowym oraz skorzystanie ze szkoleń i informacji dotyczących aktualnych tematów w branży.

To jednak nie wszystko, targi oferować bowiem będą także narzędzie cyfrowe Fiera Milano Platform, które ma za zadanie łączyć organizatorów, wystawców i odwiedzających, ułatwiając w ten sposób komunikację i rozszerzając możliwości wymiany kontaktów. Wystawcy będą mieli do dyspozycji chat, narzędzia do live streamingu a także stronę internetową do prezentacji własnej oferty, również w formie wideo. Dodatkowo cyfrowa aplikacja ułatwi poruszanie się po obszarze targów i poinformuje o nadchodzących wydarzeniach.

Szczegóły wydarzenia na stronie: www.tuttofood.it


Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Podróż do źródeł

Żywiec Zdrój wprowadził na rynek krystaliczną górską wodę źródlaną w szklanych butelkach. Nowość została oficjalnie zaprezentowana 13 czerwca podczas konferencji "Arcydzieło natury. U źródeł - trendy i inspiracje" w hotelu Warszawa.

Rozpal biznes w plenerze

W październiku tego roku w Krynicy Zdrój odbyła się trzecia i zarazem ostatnia w tym roku kolacja z cyklu Dinner With A View. Jakie są korzyści z realizacji tego typu projektów i czy możemy liczyć na kontynuację?

Transgourmet Polska z Laurem Klienta i nagrodą Grand Prix 2020

Szeroki asortyment, rozbudowana flota samochodów dostawczych, nowoczesne rozwiązania oraz wspieranie i rozwijanie branży gastronomicznej to filary działalności Transgourmet Polska, operatora marek Transgourmet i Selgros Cash & Carry. Takie podejście do klienta raz kolejny zaowocowało nagrodami.

THE WORLD RESTAURANT AWARDS - NAGRODY INNE NIŻ WSZYSTKIE

The World Restaurant Awards powstały na przekór modzie na to, co najnowsze i najpopularniejsze. Ich twórcy zwracają uwagę na jakość wszędzie tam, gdzie może się ona skrywać. A przy okazji chcą spuścić nieco powietrza z gastronomicznego balonika. Premierowa gala odbyła się 18 lutego w Paryżu.

Znamy zwycięzcę Kulinarnego Pucharu Polski 2017

Na najwyższym stopniu podium stanęli Bartosz Peter i Rafał Kudliński. Wczoraj, 27 września, zakończył się dwudniowy finał 17. edycji Kulinarnego Pucharu Polski. W konkursie wystartowało 10 drużyn, który zdobyły nominację do KPP oraz laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu.

Czwarta edycja targów Mazury HoReCa - za nami

Prestiżowe konkursy kulinarne, pokazy znanych szefów kuchni, specjalistyczne szkolenia, klienci z całej Polski i najlepsi dostawcy - tak można scharakteryzować IV edycję targów Mazury HoReCa, które odbyły się 9 i 10 kwietnia w Ostródzie.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej