x

TUTTOFOOD i HOSTMilano po raz pierwszy razem

Kategoria: Wydarzenia - branżowe    17.09.2021

Jedne z największych włoskich targów adresowanych do sektora rolno-spożywczego powracają w 2021 roku do Mediolanu. Po raz pierwszy w historii jednak będą one odbywać się równolegle z targami HOSTMilano, między 22 a 26 października.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe

TuttoFood to targi B2B dla sektora rolno-spożywczego. Impreza skupia się nie tylko na tradycyjnych produktach, ale także na pojawiających się trendach konsumenckich i nowych segmentach rynku. Edycja 2021 odbędzie się równolegle z HostMilano, wiodącymi na świecie targami poświęconymi branży HoReCa.

Podczas targów pod jednym dachem spotkać będzie można około 1,8 tys. wystawców z 40 krajów. TuttoFood to także 1 tys. wydarzeń, prelekcji i spotkań, które umożliwią kupującym, odwiedzającym i wystawcom poznanie nowych produktów w sektorze spożywczym i napojowym oraz skorzystanie ze szkoleń i informacji dotyczących aktualnych tematów w branży.

To jednak nie wszystko, targi oferować bowiem będą także narzędzie cyfrowe Fiera Milano Platform, które ma za zadanie łączyć organizatorów, wystawców i odwiedzających, ułatwiając w ten sposób komunikację i rozszerzając możliwości wymiany kontaktów. Wystawcy będą mieli do dyspozycji chat, narzędzia do live streamingu a także stronę internetową do prezentacji własnej oferty, również w formie wideo. Dodatkowo cyfrowa aplikacja ułatwi poruszanie się po obszarze targów i poinformuje o nadchodzących wydarzeniach.

Szczegóły wydarzenia na stronie: www.tuttofood.it


Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Konkurs Les Chefs en Or - Polska Edycja rozstrzygnięty!

Weronika Gurynow z Zespołu Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego w Warszawie zwyciężyła w kolejnej edycji konkursu Les Chefs en Or organizowanego przez Transgourmet Foodservice i Selgros Cash & Carry.

Forum Lodowe 2022: Hochland zaprezentował gamę nietypowych lodów

W Częstochowie zakończyło się Forum Lodowe 2022 - impreza dla producentów i dostawców z branży. Wśród wystawców pojawił się także Hochland, który zaprezentował m.in. nietypowe smaki lodów serkowych.

Polski barman Kacper Smarz mistrzem świata w kategorii flair

Reprezentujący Stowarzyszenie Polskich Barmanów Kacper Smarz zdobył złoto na World Cocktail Competiton Varadero 2022. Okazał się najlepszy w kategorii flair.

Walencja gospodarzem The World's 50 Best 2023

Ceremonia kolejnej edycji The World’s 50 Best Restaurants odbędzie się w hiszpańskiej Walencji, w czerwcu 2023 roku. Gali wręczenia nagród najlepszym lokalom gastronomicznym na świecie towarzyszyć będą jak zwykle liczne wydarzenia poboczne.

Daniel Craig w kampanii polskiej wódki

Belvedere - znana polska wódka żytnia klasy super premium - pozyskała ambasadora z hollywoodzkiego topu. To ceniony aktor Daniel Craig, który zasłynął rolą agenta 007 w słynnej bondowskiej serii.

Jerzy Pasikowski przewodniczącym jury III Mistrzostw Polski w Dziczyźnie

Na czele jury III Mistrzostw Polski w Dziczyźnie - Memoriału Mariana Tarnawskiego, które 17 listopada odbędą się podczas targów HoReCa w Krakowie, stoi Jerzy Pasikowski, guru środowiska profesjonalnych kucharzy, kreator rzeczywistości polskich konkursów kulinarnych, dla edukacji kulinarnej.

Inne kategorie

Podcasty

Nowe kierunki rozwoju i nowe kategorie roślinnych produktów [PODCAST]

Jak zmienia się rynek roślinnych zamienników produktów odzwierzęcych? Czego możemy się spodziewać na wegańskich talerzach w niedalekiej przyszłości? Rozmawiamy o tym z Katarzyną Sałatą, przedstawicielką kampanii RoślinnieJemy.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej