x

This is Us: największa impreza branżowa poświęcona winom Kalifornii powraca do Polski

Kategoria: Wino    07.09.2021

California Wines po kilkuletniej przerwie wraca z największym w Polsce wydarzeniem poświęconym winom z Kalifornii.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Festiwal Win Kalifornijskich "This is Us" odbędzie się 21 września 2021 r. w Warszawie w Elektrowni Powiśle. Organizatorzy spodziewają się ponad 30 wystawców, w tym producentów poszukujących importera dla swoich win z cenionych AVA's: Napa Valley, Sonoma County, Santa Barbara, Lodi, Paso Robles and Monterey, a także dystrybutorów obecnych już na polskim rynku. Odbędzie się także interesujące seminarium degustacyjne dla przedstawicieli branży winiarskiej poświęcone winom z Doliny Napa, które poprowadzi Master of Wine Konstantin Baum, ambasador win kalifornijskich w Europie we współpracy z przedstawicielem organizacji producentów Napa Vintners.

Festiwal zorganizowany zostanie zgodnie z odpowiednimi wymogami sanitarnymi i przeciwepidemicznymi. Do wyboru jest jedna z dwóch proponowanych godzin udziału w degustacji "walk around". Ze względów bezpieczeństwa antycovidowego wprowadzony zostanie podział uczestników na limitowane liczebnie grupy.

Wydarzenie przeznaczone jest wyłącznie dla przedstawicieli branży winiarskiej. Więcej informacji na stronie: https://californiawines.events/event/this-is-us-degustacja-i-seminaria-warszawa/
 
Magazyn "Food Service" i portal OuiChef.pl są patronami medialnymi wydarzenia. 

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Adam Pawłowski: vege food and wine

To prawda, że najwięcej klasycznych połączeń bazuje na produktach zwierzęcych, ale diety i upodobania kulinarne nieuchronnie zmierzają w stronę wege, co pobudza kreatywność i otwiera nowy rozdział w księgach food & wine pairingu.

Wina (wcale nie tak) egzotyczne

Jak zwiększyć atrakcyjność karty win i ich sprzedaż? W poszukiwaniu butelek zejść z utartej ścieżki!

Wino bardziej socjalne

Dobra, przemyślana karta win to dla lokalu nie tylko źródło dodatkowych, czasem znaczących przychodów, ale także istotny element budowania wizerunku. Dookreśla koncept w percepcji gości i lokuje go w odpowiednim miejscu na ich mentalnych mapach.

Adam Pawłowski: Raport z winnic

Ciągłość powtarzalnych trendów pogodowych przechodzi do historii. Ostatnia dekada pokazuje, że jedyne, czego można być pewnym, to… nieprzewidywalności. Susza, rekordowo wysokie temperatury, pożary i zaburzony kalendarz prac są największymi wyzwaniami tegorocznych zbiorów.

Kursy Court of Master Sommeliers w Warszawie

Sommelierzy i sommelierki z Europy i świata ponownie przybędą do Warszawy żeby zmierzyć się z egzaminami w ramach międzynarodowych kursów Court of Master Sommeliers.

Magda Gessler z własną marką win. Dostępne online i w sieci Żabka

Znana restauratorka Magda Gessler wkracza na polski rynek alkoholi z własną marką win - "R". Trunki pochodzące z winnicy Bodegas Villarrica Manor w Hiszpanii zostały osobiście wyselekcjonowane przez nią i Janusza Palikota. Kolekcja win jest dostępna online i w sieci Żabka.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej