x

Mr.Pancake chce pobić rekord Guinnessa na najwyższą wieżę z pankejków

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    06.09.2021

W ramach obchodów 10. urodzin restauracja Mr.Pancake podejmie próbę pobicia rekordu Guinnessa na najwyższą wieżę z pankejków, ułożonych jeden na drugim. Dotychczasowy rekord ustanowiony w Wielkiej Brytanii to 101,8 cm, a więc wieża ułożona przed ekipę Mr.Pancake musi mierzyć min. 102 cm!

Oferta Mr.Pancake. Zdjęcie: materiały prasowe
Oferta Mr.Pancake. Zdjęcie: materiały prasowe
Ekipa restauracji z grupy FoodX spróbuje pobić oficjalny rekord świata na najwyższą wieżę z  pankejków 16 października. Wydarzenie będzie otwarte dla gości i będzie mu towarzyszyło wiele atrakcji.  
Dotychczasowy rekord Guinnessa na najwyższą wieżę z pankejków został ustanowiony w miejscowości Rufford w Wielkiej Brytanii. Dokonali tego kucharze z restauracji w ośrodku wypoczynkowym Center Parcs położonym tuż przy legendarnym lesie Sherwood. Rekordowa wieża miała wysokość 101,8 cm, więc Mr. Pancake ma za zadanie ułożyć taką o wysokości min. 102 cm.

Próba bicia rekordu rozpocznie się ok. godziny 12:00 w restauracji na Marszałkowskiej 17 w Warszawie. Obecny przy tym będzie koordynator biura rekordów Guinnessa, który będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia. Jeśli Mr.Pancake ustanowi nowy rekord świata, otrzyma oficjalny certyfikat Guinnessa i zapisze się w księdze rekordów 2021 roku!

Ponad metrowa jadalna wieża nie będzie mogła się zmarnować, dlatego wszystkie pankejki, które posłużą do jej zbudowania będą serwowanie gościom zupełnie za darmo z urodzinowymi dodatkami! Przygotowaliśmy także tematyczną promocję w ramach, której wszystkie pancakes z karty będą dwa razy wyższe niż standardowo. Na najmłodszych gości będzie czekało stanowisko z różową watą cukrową.
Imprezę poprowadzi znany i lubiany Jakub „Suwak” Suwiński.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak budować kartę napojów w restauracji typu fine dining?

Fine dining, jak sama nazwa wskazuje, polega na dostarczeniu gościom restauracji doświadczenia gastronomicznego na bardzo wysokim poziomie.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej