x

Będzie rekord Guinnessa? Mr. Pancake świętuje 10. urodziny

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    05.08.2021

Mr.Pancake to gastronomiczny koncept, który dekadę temu zapoczątkował trend na jedzenie w stylu food porn. Świętowanie 10. urodzin rozpocznie się w weekend 6-7 sierpnia nad Wisłą i potrwa miesiąc. Na koniec - bicie rekordu Guinnessa w układaniu wieży z naleśników.

Mr.Pancake świętuje 10. urodziny. Grafika: materiały prasowe
Mr.Pancake świętuje 10. urodziny. Grafika: materiały prasowe
Mr.Pancake to miejsce, które dekadę temu pojawiło się na gastronomicznej mapie Polski i rozkręciło modę na food porn. Lokal na warszawskim Solcu dał początek sieci FoodX, w której obecnie działają cztery różne koncepty gastronomiczne w pięciu miastach kraju.

Mr.Pancake zaplanował świętowanie swoich okrągłych urodzin w jedynym znanym sobie  stylu – na bogato! W najbliższy weekend odbędzie się dwudniowy mini festiwal w WIR nad Wisłą. Na przycumowanej specjalnie na tę okazję barce odbędą się koncerty artystów sceny hip-hopowej i gwiazd muzycznych, między innymi Margaret, Gverilla, Miły ATZ i wielu innych. Na deser – sekretni goście. Koncertów można będzie słuchać przy Wirze i na schodkach, a transmisje z tego, co dzieje się na barce oglądać na telebimie. Impreza potrwa do rana.
– Podczas weekendu urodzinowego nad Wisłą będziemy serwować nasze pancakes i slajsy pizzy za darmo! – zapowiadają organizatorzy.

Przez cały sierpień potrwa konkurs, w którym goście będą zachęcani do składania życzeń Mr.Pancake za pośrednictwem swoich kanałów social media – najlepsze z nich zostaną nagrodzone, między innymi rocznym jedzeniem pancakes za darmo czy lotem samolotem.

Mr.Pancake świętuje 10. urodziny. Fantzacja na temat tortu :) Grafika: materiały prasowe
Mr.Pancake świętuje 10. urodziny. Fantzacja na temat tortu :) Grafika: materiały prasowe
Od soboty 7 sierpnia klienci restauracji w całej Polsce mogą zamówić urodzinową fantazję na temat tortu – puszyste pancakes przekładane różowym i turkusowym serkiem z malinami, Rafaello, kolorowymi posypkami, kremem malinowym z mascarpone i świeczką „fontanną”. Urodzinowy miesiąc zakończy się biciem rekordu Guinness’a na najwyższą wieżę z pancakes, ułożonych jeden na drugim. Dotychczasowy rekord to 101,8 cm.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Essity wspiera walkę z COVID-19

Firma Essity przekazała 200 tys. dolarów na rzecz Światowej Organizacji Zdrowia, aby pomóc zapobiegać rozprzestrzenianiu się pandemii COVID-19 oraz wesprzeć prace nad szczepionką. Tork, marka należąca do Essity, organizuje dostawy potrzebnych artykułów.

Kibicuj z Wolt - promocje z okazji EURO 2020

Wolt - platforma do zamawiania jedzenia - zaprasza użytkowników do udziału w promocjach przygotowanych z okazji Mistrzostw Europy. Oprócz zestawów kibica można wygrać kupony rabatowe, a także ustrzelić mistrzowskiego hat-tricka.

Letnia trasa Prymat Mega Food Truck

Prymat po raz kolejny rusza w letnią trasę ze swoim Mega Food Truckiem. Tego lata będzie można spotkać kulinarną ekipę w plenerze, gdzie amatorzy dobrego jedzenia będą mieli okazję zobaczyć Prymat w zupełnie nowej odsłonie!

Neo(N) Bistro - pop’upowa restauracja na Nocnym Markecie

Wrzesień na warszawskim Nocnym Markecie zapowiada się interesująco. Rusza pop’upowa restauracja Neo(N) Bistro, która czynna będzie w każdy wrześniowy czwartek od godziny 18. Co tydzień inny znany kucharz zaskoczy gości swoją propozycją zasiadanej kolacji pod gwiazdami.

Dzień Babci i Dzień Dziadka inaczej. Kup lunch i pomóż seniorom

Stołeczne lokale proponują nietypowe obchody dnia babci i dziadka. Kupując lunch możemy przekazać go potrzebującym seniorom w całej Polsce. Dodatkowo, restauracje podwoją ilość sprzedanych posiłków.

Radio Kulinarne - pierwszy podcast kulinarno-winiarski

Ruszył nowy projekt mediowy - Radio Kulinarne, czyli podcast kulinarno-winiarski. To pierwszy tego typu format na rynku - poszczególne odcinki są realizowane w formie radiowych reportaży i wywiadów.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak budować kartę napojów w restauracji typu fine dining?

Fine dining, jak sama nazwa wskazuje, polega na dostarczeniu gościom restauracji doświadczenia gastronomicznego na bardzo wysokim poziomie.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej