x

Będzie rekord Guinnessa? Mr. Pancake świętuje 10. urodziny

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    05.08.2021

Mr.Pancake to gastronomiczny koncept, który dekadę temu zapoczątkował trend na jedzenie w stylu food porn. Świętowanie 10. urodzin rozpocznie się w weekend 6-7 sierpnia nad Wisłą i potrwa miesiąc. Na koniec - bicie rekordu Guinnessa w układaniu wieży z naleśników.

Mr.Pancake świętuje 10. urodziny. Grafika: materiały prasowe
Mr.Pancake świętuje 10. urodziny. Grafika: materiały prasowe
Mr.Pancake to miejsce, które dekadę temu pojawiło się na gastronomicznej mapie Polski i rozkręciło modę na food porn. Lokal na warszawskim Solcu dał początek sieci FoodX, w której obecnie działają cztery różne koncepty gastronomiczne w pięciu miastach kraju.

Mr.Pancake zaplanował świętowanie swoich okrągłych urodzin w jedynym znanym sobie  stylu – na bogato! W najbliższy weekend odbędzie się dwudniowy mini festiwal w WIR nad Wisłą. Na przycumowanej specjalnie na tę okazję barce odbędą się koncerty artystów sceny hip-hopowej i gwiazd muzycznych, między innymi Margaret, Gverilla, Miły ATZ i wielu innych. Na deser – sekretni goście. Koncertów można będzie słuchać przy Wirze i na schodkach, a transmisje z tego, co dzieje się na barce oglądać na telebimie. Impreza potrwa do rana.
– Podczas weekendu urodzinowego nad Wisłą będziemy serwować nasze pancakes i slajsy pizzy za darmo! – zapowiadają organizatorzy.

Przez cały sierpień potrwa konkurs, w którym goście będą zachęcani do składania życzeń Mr.Pancake za pośrednictwem swoich kanałów social media – najlepsze z nich zostaną nagrodzone, między innymi rocznym jedzeniem pancakes za darmo czy lotem samolotem.

Mr.Pancake świętuje 10. urodziny. Fantzacja na temat tortu :) Grafika: materiały prasowe
Mr.Pancake świętuje 10. urodziny. Fantzacja na temat tortu :) Grafika: materiały prasowe
Od soboty 7 sierpnia klienci restauracji w całej Polsce mogą zamówić urodzinową fantazję na temat tortu – puszyste pancakes przekładane różowym i turkusowym serkiem z malinami, Rafaello, kolorowymi posypkami, kremem malinowym z mascarpone i świeczką „fontanną”. Urodzinowy miesiąc zakończy się biciem rekordu Guinness’a na najwyższą wieżę z pancakes, ułożonych jeden na drugim. Dotychczasowy rekord to 101,8 cm.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Medaliści olimpiady pizzy wsparli WOŚP w nietypowy sposób

Zdobywcy miejsc na olimpiadzie Vera Pizza Napoletana w Neapolu spotkali się w Pabianicach. Tym razem jednak nie po to, by ze sobą rywalizować, a wspólnie zebrać pieniądze na szczytny cel, przygotowując nietypową pizzę.

Festiwal Pizzy w Pizzy Hut najdroższy od lat. Internauci bezlitośni

Festiwal Pizzy w Pizza Hut to wydarzenie, które odbywa się pod hasłem: Jesz i pijesz, ile chcesz. Za z góry określoną kwotę można zamówić dowolną ilość pizzy, z napojami lub bez. Internauci ostro krytykują tegoroczne ceny akcji i dają upust emocjom w komentarzach.

Trwa głosowanie w plebiscycie na Najlepszy Roślinny Produkt 2022

Piąty plebiscyt na Najlepszy Roślinny Produkt Roku 2022 kampanii RoślinnieJemy wszedł w kolejny etap. Do 31 stycznia konsumenci mogą oddawać głosy na produkty i marki, które szczególnie zapadły im w pamięć, wpłynęły na ich zwyczaje żywieniowe lub ułatwiły dostęp do pełnowartościowej diety roślinnej.

Kraków z najtańszą ofertą wegańską w Europie

Kraków zajął pierwsze miejsce w rankingu europejskich miast z najbardziej atrakcyjną cenowo ofertą wegańskich restauracji. W pierwszej dwudziestce znalazły się także Warszawa i Łódź. Zestawienie utworzono na podstawie analizy danych z 3,5 miliona roślinnych lokali na świecie.

Selgros Cash & Carry i Caritas Polska zapraszają potrzebujących do wigilijnego stołu

Caritas Polska zorganizuje 24 grudnia spotkania wigilijne dla potrzebujących. W 85 miastach przygotowane zostaną stoły z daniami wigilijnymi, a także paczki świąteczne dla 20 tysięcy osób. Kolejny rok z rzędu partnerem strategicznym wydarzenia i fundatorem produktów jest Selgros Cash & Carry.

Zwycięskie restauracje plebiscytu gości Restaurant Week

135 tysięcy gości Restaurant Week spotkało się przy wspólnym stole w tegorocznej edycji festiwalu. Po wizycie w jednej z ponad 400 restauracji w kraju mieli oni szansę, by ocenić dania, obsługę i atmosferę lokalu. Oto wyniki plebiscytu.

Inne kategorie

Podcasty

Kryzys 2.0 i konsument, który przelicza: jak go zachęcić do marki? [PODCAST]

Czego potrzebuje teraz konsument? Czy zmieniać portfolio? Jak się z nim komunikować? Czy to jest moment na wprowadzanie nowości? Opowiada Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej