x

Kawiarnia Dr. Oetkera w centrum Frankfurtu

Kategoria: Miejsca    23.07.2021

Producent mrożonej pizzy i dodatków do ciast otworzył własną kawiarnię, piekarnię i restaurację pod nazwą Gugelhupf & Du (Babka i Ty) w najlepszej lokalizacji w centrum Frankfurtu.

Zdjęcie: Shutterstock.com
Zdjęcie: Shutterstock.com
Placówka działa od 20 lipca. Może pomieścić niemal 300 gości – 150 wewnątrz i 140 na zewnętrznym tarasie. Wnętrze składa się z trzech sal oraz otwartej kuchni i piekarni, które dają możliwość obserwowania kucharzy i piekarzy przy pracy. Lokal znajduje się w odbudowanym pałacu Thurn und Taxis-Palais, który służy jako miejsce organizacji eventów, w samym centrum Frankfurtu.

Oferuje przede wszystkim słodkie wypieki – „klasyczne ciasta z nowoczesną interpretacją”, ale obiecuje „przysmaki na każdy gust i o każdej porze dnia”, w tym również specjały wegetariańskie i wegańskie. Poza tym w menu są także napoje, przystawki, lunche i kolacje.

Koncept Gugelhupf & Du, czyli Babka (w znaczeniu: ciasto) i Ty jest prowadzony przez spółkę zależną grupy Dr. Oetker Hospitality. Jak mówi Florian Schneider, dyrektor zarządzający Dr. Oetker Hospitality, firma „już współpracowała z czołowymi międzynarodowymi specjalistami gastronomicznymi na etapie rozwoju”.
Oprócz Gugelhupf & Du firma prowadzi w Los Angeles koncept Pudu Pudu, który serwuje klasyczny pudding „w różnorodny i nietypowy sposób”.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej