x

Pavilion - nowy koktajl bar w ogrodzie hotelu Raffles Europejski Warsaw

Kategoria: Miejsca    29.06.2021

Już 2 lipca Raffles Europejski Warsaw powita gości w Pavilionie, letnim pop-up barze zlokalizowanym na otoczonym roślinnością hotelowym patio.

Grafika: materiały prasowe
Grafika: materiały prasowe
Bar na dziedzińcu hotelu Pavilion od zgiełku miasta oddzielony jest historyczną fasadą budynku. Przypomina ukrytą oazę, dlatego może być świetnym miejscem odpoczynku podczas długich letnich wieczorów. Wszechobecna roślinność Pavilionu ma swoje przełożenie również w karcie, królują tu bowiem autorskie koktajle inspirowane ziołami i kwiatami z letniego ogrodu. Goście będą mogli skosztować również wyselekcjonowanych win, szampana oraz lekkich przekąsek.

W każdą niedzielę planowane są wyrafinowane podwieczorki Afternoon Tea z bogato zastawionym bufetem deserowym z przepysznymi ciastkami, tortami, puddingami oraz makaronikami – wszystko do skosztowania w towarzystwie dobrze schłodzonego szampana oraz przy akompaniamencie dyskretnej muzyki.

Bar w Pavilionie będzie dostępny w sezonie letnim, w każdy piątek i sobotę w godzinach od 18:00 do 22:00. W każdą niedzielę Afternoon Tea bufet deserowy serwowany będzie od 15:00 do 18:00 po uprzedniej rezerwacji miejsc.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak budować kartę napojów w restauracji typu fine dining?

Fine dining, jak sama nazwa wskazuje, polega na dostarczeniu gościom restauracji doświadczenia gastronomicznego na bardzo wysokim poziomie.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej