x

Pavilion - nowy koktajl bar w ogrodzie hotelu Raffles Europejski Warsaw

Kategoria: Miejsca    29.06.2021

Już 2 lipca Raffles Europejski Warsaw powita gości w Pavilionie, letnim pop-up barze zlokalizowanym na otoczonym roślinnością hotelowym patio.

Grafika: materiały prasowe
Grafika: materiały prasowe
Bar na dziedzińcu hotelu Pavilion od zgiełku miasta oddzielony jest historyczną fasadą budynku. Przypomina ukrytą oazę, dlatego może być świetnym miejscem odpoczynku podczas długich letnich wieczorów. Wszechobecna roślinność Pavilionu ma swoje przełożenie również w karcie, królują tu bowiem autorskie koktajle inspirowane ziołami i kwiatami z letniego ogrodu. Goście będą mogli skosztować również wyselekcjonowanych win, szampana oraz lekkich przekąsek.

W każdą niedzielę planowane są wyrafinowane podwieczorki Afternoon Tea z bogato zastawionym bufetem deserowym z przepysznymi ciastkami, tortami, puddingami oraz makaronikami – wszystko do skosztowania w towarzystwie dobrze schłodzonego szampana oraz przy akompaniamencie dyskretnej muzyki.

Bar w Pavilionie będzie dostępny w sezonie letnim, w każdy piątek i sobotę w godzinach od 18:00 do 22:00. W każdą niedzielę Afternoon Tea bufet deserowy serwowany będzie od 15:00 do 18:00 po uprzedniej rezerwacji miejsc.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Wrocławski Green Bus znika po siedmiu latach działalności. Właściciel prosi o pomoc w spłaceniu długów

Green Bus, popularna wrocławska restauracja z kuchnią roślinną, znalazła się w poważnych tarapatach. Po siedmiu latach od swojego otwarcia lokal przestał istnieć. Aby spłacić długi, jego właściciel wraz z żoną uruchomili zbiórkę w serwisie Pomagam.pl.

Setki Powodów w warszawskim Centrum Koneser już otwarte

Setki Powodów to nowy lokal w Warszawie z muzyką na żywo, jedzeniem i koktajlami. Powstał na parterze Muzeum Polskiej Wódki przy Placu Konesera 1, w miejscu, gdzie niegdyś mieścił się bar Wuwu.

MUAS Coffee: nitro cold brew od twórców rzemieślniczej ceramiki

MUAS Coffee to kawiarnia z kawą speciality założona przez twórców studia ceramicznego MUAS. Na miejscu, oprócz typowych kaw na bazie espresso spróbować można też wyjątkowego nitro cold brew.

Zamknięcie gdyńskiej restauracji Pieterwas Krew i Woda

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych trójmiejskich lokali - restauracja Pieterwas Krew i Woda - znika z ulicy Abrahama w Gdyni po ponad 7 latach istnienia. Powodem zamknięcia nie są jednak ekonomiczne skutki pandemii. Jakie są przyczyny decyzji właścicieli - Mariusza i Marty Pieterwas?

Falafel Bejrut ma poważne problemy finansowe. Twórcy lokalu proszą internautów o pomoc

Falafel Bejrut potrzebuje pomocy. Legendarny warszawski lokal uruchomił w serwisie Zrzutka.pl zbiórkę na pokrycie zadłużenia. - To dla nas ostatnia szansa - mówią.

Ramen People: jak ramen zawojował Kraków

Od 2016 r. współtworzymy z Rafałem Brzostkiem alternatywne miejsca gastronomiczne, skupiające się wokół kuchni azjatyckiej. Jesteśmy partnerami w życiu prywatnym i zawodowym. Obecnie prowadzimy w Krakowie dwa ramen shopy pod marką Ramen People, a także bar z kuchnią Hongkongu - Wschód Bar.

Inne kategorie

Podcasty

Wegańskie słodycze: jak to ugryźć? [PODCAST]

Dania wegańskie dobrze zadomowiły się już w polskich sklepach i restauracjach. Coraz częściej klienci mają ochotę również na ciasta i desery, które nie zawierają produktów odzwierzęcych, a cukiernie chętnie wychodzą im naprzeciw. Rozmawiamy o tym z Dominiką Targosz, ambasadorką Chef for Change.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej