x

Plamy po kebabie? W bluzach od Bolt Food będą niewidoczne!

Kategoria: Twój biznes - wiedza    22.06.2021

Pracujesz zdalnie, a w przerwach objadasz się pizzą, burgerami lub kebabem? W tych bluzach możesz jeść bez obaw, że się poplamisz! Bolt Food stworzył limitowaną kolekcję Home Couture - ubrań do pracy w domu.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Praca z domu nadal pozostaje dla wielu preferowanym rozwiązaniem w czasie pandemii. Badania wskazują, że niektórzy mogą nigdy nie wrócić do biur w takim samym wymiarze czasu pracy jak przed pandemią COVID-19. Dlatego Bolt Food stworzył kolekcję bluz Home Couture.

Desenie zaprojektowano w taki sposób, że nawet gdy przez nieuwagę ubrudzisz bluzę podczas jedzenia, plama będzie niewidoczna.
– Praca z domu ma swoje zalety i wady. Wierzymy, że Home Couture pozytywnie wpłynie na poczucie komfortu podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych w domu – mówi Maksymilian Malicki, global brand manager w Bolt.

Zdjęcie: materiały prasowe
Zdjęcie: materiały prasowe
Wzornictwo kolekcji nawiązuje do najpopularniejszych dań zamawianych przez mieszkanki i mieszkańców Warszawy, Krakowa i Gdyni w aplikacji Bolt Food. Do wyboru są trzy wersje bluz:
    • Special sauce – z motywem keczupu i majonezu
    • Pomodoro rosso – z motywem sosu do pizzy
    • Kebab z cebulą

Premierze kolekcji towarzyszy akcja: trzy osoby, które opublikują InstaStory potwierdzające, że zamówiły coś pysznego z Bolt Food do 27 czerwca, będą miały szansę otrzymać swój własny egzemplarz.
Więcej informacji: @bolt_poland.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Marketing w kawiarni - najważniejszy jest koncept

Jak komunikować o ofercie kawiarni? Wbrew pozorom to wcale nie takie proste. Analizujemy, jak robią to najlepsze lokale w Polsce, i podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.

McDonald’s testuje papierowe słomki

Plastikowe słomki co najmniej od połowy 2018 roku są tematem numer jeden wszystkich, dla których ekologia jest ważna. Do tego grona dołączyła również sieć McDonald’s, która w wybranych restauracjach na terenie Polski postanowiła przetestować rozwiązania mogące zastąpić słomki wykonane z plastiku.

Milion użytkowników aplikacji Glovo w Polsce

Hiszpańska aplikacja Glovo zagościła w smartfonach Polaków na dobre. Mobilna apka obsługująca m.in. dostawy jedzenia z restauracji osiągnęła w naszym kraju milion pobrań ze sklepów App Store i Google Play.

Marka Anny Lewandowskiej stawia na własną uprawę ekologicznych ziół i warzyw

- Czas na kolejny etap rozwoju - uprawę ekologicznych ziół i warzyw. Będą one wykorzystywane do produkcji naszych dań. Jestem dumna z tego projektu i cieszę się, że wyznaczamy nowe standardy w branży - mówi Anna Lewandowska, założycielka firmy cateringu dietetycznego SuperMenu.

Era taniej mąki to już przeszłość. Czy w Polsce zabraknie chleba?

Eksperci nie mają wątpliwości - w najbliższym czasie czekają nas radykalne podwyżki wielu produktów spożywczych, w tym również pieczywa. Wszystko przez to, że ceny mąki nie nadążają za ceną pszenicy, która w ostatnim półroczu wzrosła o 35 procent.

RÓWNIE DOBRE JAK ŚWIEŻE

Wszyscy słyszeli informacje mówiące o tym, że należy jeść pięć porcji warzyw dziennie. Badania wskazują, że dieta bogata w warzywa i owoce jest korzystna dla zdrowia. Czy dotyczy to jedynie produktów świeżych?

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej