x

Hummus BIO Perla

Kategoria: Produkty    15.06.2021

Hummus BIO Perla został skomponowany ze starannie wyselekcjonowanych surowców pochodzących z upraw ekologicznych od sprawdzonych i zaufanych dostawców.

Grafika: materiały prasowe
Grafika: materiały prasowe
Świadectwem jakości Hummusów BIO Perla jest prestiżowy znak rolnictwa ekologicznego (tzw. Euroliść) potwierdzający, że produkty zostały wytworzone zgodnie z najwyższymi normami europejskiego rolnictwa ekologicznego i z poszanowaniem natury.

Hummusy BIO Perla to idealne przekąski na każdy dzień. Kryją w sobie bogactwo smaku i składników odżywczych, zawierają także dobrze przyswajalne białko roślinne. Dzięki temu łatwo się nimi nasycić, co zapobiega podjadaniu między posiłkami. Doskonale sprawdzą się na kanapki do pracy lub szkoły. Hummus jest także doskonałym uzupełnieniem apetycznych przekąsek z dodatkiem świeżych warzyw, np. wrapów czy tortilli. Hummus można także smakować prosto z opakowania, zanurzając w nim kawałki marchewki lub pieczywa.

Hummus BIO Perla jest dostępny w trzech smakach: klasycznym, pomidorowym i paprykowym. Opakowanie składa się z papierowej tacki oraz dwóch warstw łatwej do oddzielenia folii. Po zdjęciu folii z papieru każda z części opakowania nadaje się do recyklingu.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Nowe kierunki rozwoju i nowe kategorie roślinnych produktów [PODCAST]

Jak zmienia się rynek roślinnych zamienników produktów odzwierzęcych? Czego możemy się spodziewać na wegańskich talerzach w niedalekiej przyszłości? Rozmawiamy o tym z Katarzyną Sałatą, przedstawicielką kampanii RoślinnieJemy.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej