x

Morski Zając w Kuźnicy po otwarciu: bezcenna radość na twarzach gości

Kategoria: Koronawirus - Głos branży    10.06.2021

- Tuz po otwarciu dostaliśmy od gości ogrom energii do dalszych działań! Wszystkie żmudne przygotowania naprawdę się opłaciły - mówi Klaudia Świerczyńska, manager restauracji Morski Zając w Kuźnicy.

Klaudia Świerczyńska, manager restauracji Morski Zając w Kuźnicy. Zdjęcie: materiały prasowe
Klaudia Świerczyńska, manager restauracji Morski Zając w Kuźnicy. Zdjęcie: materiały prasowe
Jakie są wrażenia pracowników restauracji po pierwszych dniach otwarcia?
Klaudia Świerczyńska, manager restauracji Morski Zając w Kuźnicy: – Odwiedzały nas zarówno pojedyncze osoby, jak i rodziny z dziećmi. Szkolenia, które odbyliśmy znakomicie sprawdzają się po otwarciu, do gustu przypadła również nowa karta przygotowana specjalnie na nowy sezon. Widzieć radość na twarzach gości to najlepsza ocena i wynagrodzenie jakie możemy dostać. Choć praca wrzała w rękach, czuliśmy ogromną satysfakcję. Po kilku pozytywnych recenzjach nie schodziły nam uśmiechy z twarzy. To jest to, co sprawia, że chcemy być jeszcze lepsi. Nie osiadamy na laurach.

Co przygotowaliście specjalnego na otwarcie?
– Przywróciliśmy do naszej oferty śniadania i przy okazji stworzyliśmy nową kartę. Do tej pory można było zabrać ze sobą tylko specjalny kosz piknikowy, rozszerzamy teraz pole działania. Goście mają możliwość wykupienia specjalnych pakietów śniadaniowych, które mogą zarówno odebrać na miejscu, a możemy przywieźć je pod same drzwi. Od niedawna jesteśmy też właścicielami łodzi, którą można wynająć i zjeść posiłek w niespotykanych dotąd okolicznościach.
Nie jesteśmy restauracją typowo nadmorską jakich wiele nad Morzem Bałtyckim. Jesteśmy dla wszystkich, dlatego w Morskim Zającu każdy znajdzie coś dla siebie. Romantycy, miłośnicy dobrych smaków jak i sportowcy.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Polska gastronomia schodzi do podziemia. Jak w czasach prohibicji...

Mniej niż 10 minut zajęło mi znalezienie w Warszawie kilkunastu lokali gastronomicznych, które mimo zakazu przyjmują gości. Rok po wprowadzeniu pierwszego lockdownu między restauratorami a policją, sanepidem i rządem trwa gra w kotka i myszkę, w której stawką jest być albo nie być restauracji.

Bracia Nizio zamykają WuWu Bistro i ZONI. Co dalej z ich restauracjami?

Restauracja ZONI i WuWu Bistro zostały zamknięte. I nie powrócą już do Centrum Praskiego Koneser. Jak tłumaczy Andrzej Nizio, jeden z właścicieli lokali, nie udało się dojść do porozumienia w sprawie redukcji wysokości czynszu.

Ewelina Łapińska: Nie martwię się o swoją przyszłość

- Widząc załamanych dostawców, pracowników pełnych obaw czy gości, którym brakuje normalnego życia, uświadomiłam sobie, że jest o co i dla kogo walczyć - tłumaczy Ewelina Łapińska, szefowa kuchni i właścicielka restauracji Świętojańska 21 w Białymstoku, którą prowadzi od 2017 r.

Restaurator z Krakowa: Przetrwają najsilniejsi, najsprytniejsi i ci, którym ktoś pomógł

Lockdown gastronomii potrwa przynajmniej do końca stycznia. To jedyna pewna wiadomość ze strony rządu, wszystko inne jest dziś dla restauratorów wielką niewiadomą. - Nie wiemy, na co czekamy - mówi Emil Hołubiczko z Molám Thai Canteen & Bar w Krakowie.

Foccaccia w hotelu Belotto - jak hotelowa restauracja przetrwała lockdown

Jak hotelowe restauracje mierzyły się lockdownem i sytuacją jaką przyniosła pandemia COVID-19? Rozmowa z Michałem Molendą, dyrektorem zarządzającym ds. gastronomii w warszawskim hotelu Belotto.

Tomasz Czudowski i Katarzyna Błońska o dowozach bez pośredników

Z Tomaszem Czudowskim i Katarzyną Błońską rozmawiamy o tym, jak robić dowozy bez pośredników, oraz pytamy, czy w dobie dystansu społecznego da się zapewnić gościom doświadczenie restauracyjne.

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej