x

Festiwal Grilla 2021 w Pałacu Term Saturna w Czeladzi

Kategoria: Wydarzenia - kalendarium    07.06.2021

Już 18 czerwca w samo południe w nowej części kompleksu Pałacu Term Saturna w Czeladzi odpalone zostaną grille wraz z potężną dawką wyszukanego smaku - odbędzie się Festiwal Grilla 2021.

Swoje kreatywne propozycje zaprezentują znani i lubiani szefowie kuchni, mistrzowie sztuki grillowania. W trakcie 8 godzin Festiwalu - odwiedzający będą mieli okazję spotkać się m.in. z Katarzyną Gubałą, Kubą Steuermarkiem, Tomkiem Jakubiakiem, Patrykiem Dziamskim, Szymonem Czerwińskim, Marcinem Molikiem, Sebastianem Wilczkiem, Kacprem Salzmanem, Gerardem Rytterem.  Wielbiciele trunków również mogą liczyć na wyborne propozycje, o które zadba Maciej Szymański.

Uczestnicy imprezy będą mieli okazje poznać nową linię sosów BBQUE, ketchupy i musztardy premium oraz relishe Develey. To nie wszystko – dania w menu podkręci rodzina smaków sosów TABASCO®.

Więcej szczegółów na profilu FB: https://www.facebook.com/events/206618977632828  

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Podcasty

Wegańskie słodycze: jak to ugryźć? [PODCAST]

Dania wegańskie dobrze zadomowiły się już w polskich sklepach i restauracjach. Coraz częściej klienci mają ochotę również na ciasta i desery, które nie zawierają produktów odzwierzęcych, a cukiernie chętnie wychodzą im naprzeciw. Rozmawiamy o tym z Dominiką Targosz, ambasadorką Chef for Change.
wicej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej